Jak si vyrobit Karton Domy na Vánoce

1Přečtěte si příklad

Rozhodněte se, jak velké, aby z kartonu dům v délce, šířce a výšce. Vystřihněte karton základní dost velké pro délku a šířku domu a nechte 3 až 4 palce na každé straně.

2 Komp

Změřte a cut out dva kusy lepenky pro strany domu, které jsou požadovaná délka a šířka. Nastavte výšku být 1 až 2 palec kratší než požadované konečného výšky.

3

Změřte a odříznout dva kusy lepenky, aby se přední a zadní domu na základě požadované délky, šířky a výšky. Označte střed bod podél horního okraje na přední a zadní pro pozdější.

4.

Postavte čtyři nástěnky podél papírové základny a lepidlem každý kousek dolů k základně a po stranách, kde se dotýkají. Nechte lepidlo jednu hodinu schnout. Vyjmout z označeného uprostřed horní části kartonu o úhlopříčce směrem obou stranách tvořit trojúhelníkové špiček drží střechu.

5.

Opatření po otevřeném diagonální oblasti na každé straně domu, aby určil, jak velká střecha musí být. Cut lepenku na střechu buď jako jeden kus, který ohýbá ve středu jako knihy, nebo snížit dva kusy, takže budete mít jeden pro každou polovinu domu s švu dole uprostřed.

6

Set střešní lepenku nad nástěnné jednotky a lepidlo střechy na plochy stěn. Add lepidlo podél švu střechy linky, pokud jste použili dva kusy lepenky. Ať lepidlo schnout až dvě hodiny, než dům cítí stabilní, přidání nové lepidlo podle potřeby.

7

Malování, používat křídu nebo použijte barevné tužky na dům vyzdobit to podle potřeby. Pokud chcete vytvořit vesnici, letos zdobit několik domů, aby vypadal jako vesnických staveb jako jsou kostely, na poštách, ve školách a dalších, kterým dáváte přednost.

8

Přidat další dekorace kolem základny domu – například lepení down bavlny míče pro sníh, trvalé falešné stromy, nebo lepení párátka, aby vypadal jako ploty. Přidat nějaké další dekorace dle potřeby.

Pokud chcete zahrnout světla, cut out několik okenní tabulky s X-Akt nůž vytvořit díry ve zdi a umístit čiré nebo barevné vánoční osvětlení uvnitř domů.

Jak vytvořit kantáty Christmas
Jak se slaví holandský Vánoce
Jak si vyrobit Tiny vánoční strom z řízků
Jak se připojit vánoční osvětlení s okapových stráže
Jak si vyrobit vánoční koule Pinata
Jak házet vánoční večírek
Jak postupovat při nákupu Perfektní vánoční strom
Jak poslat vánoční přání na prezidenta USA
Jak nainstalovat LED vánoční osvětlení venkovní
Jak si vyrobit vánoční stromeček Držitele karty
Jak opravit nafukovací vánoční dekorace

Leave a Reply