Jak si vyrobit krouží Malování Skleněné vánoční ozdoby

1Přečtěte si příklad

Opatrně a pomalu odstraňte kovový horní z ornamentu skleněné koule. Ujistěte se, že budete tlačit na dvojí hroty dohromady, jak budete tahat na vršek, takže nemusíte snap nebo crack na krku skleněné koule. Poté nastavte horní stranou. Nyní budete mít otvor v horní části skla ornament.

2 Komp

Otevřete trubice akrylovou barvou a vzít jednu barevnou tubu. Začněte nalít barvu pomalu do horní části z čirého skla ornament tak to začne kapat dolů uvnitř skleněné koule na jedné straně celou cestu na druhý konec. Nemačkejte příliš tvrdý.

3

Přidat další barvy umožňuje lak kapat dolů další postranní vnitřní skleněné koule. Přesuňte skleněná koule ornament tam a zpět v ruce kroucení zápěstí tam a zpět na pokrytí veškerých skvrny obnažené povrchu skla.

4.

Použijte jinou barvu nebo barvy nátěru stejným způsobem. Jde o to, aby pokryl celou vnitřní plochu ornamentu s krouží barvou.

5.

Nechte ornament oschnout po dobu alespoň tři nebo čtyři dny, poté opatrně vložte kovovou horní zpátky na ornament tím, že tlačí dvojče hroty dohromady a znovu vložit je do celku v horní části ornamentu. Snažte se škrábat na hroty proti nátěru na vnitřní straně krku skla žárovky, jak jste vložením kovového horní kus. Poté jemně stiskněte vrcholu v místě.

Přečtěte si tento článek ve španělštině

Jak si vyrobit vánoční věnec na hrob
Jak Ozdobte venku s Christmas Lights
Jak opravit vánoční osvětlení pomocí multimetru
Jak se slaví Vánoce v noclehárně
Jak si vyrobit vlastní vánoční průvod Kostýmy
Informace o péči o vánoční květiny
Jak zabalit světla na vánoční strom
Jak Zdobí Trailer Plovákový pro Parade Christmas
O Old-Fashioned Christmas Trees
Jak zjistit, zda vaše vánoční osvětlení jsou Žhavení
Jak používat kbelík jako vánoční stromeček Stand

Leave a Reply