Jak si vyrobit krouží Malování Skleněné vánoční ozdoby

1Přečtěte si příklad

Opatrně a pomalu odstraňte kovový horní z ornamentu skleněné koule. Ujistěte se, že budete tlačit na dvojí hroty dohromady, jak budete tahat na vršek, takže nemusíte snap nebo crack na krku skleněné koule. Poté nastavte horní stranou. Nyní budete mít otvor v horní části skla ornament.

2 Komp

Otevřete trubice akrylovou barvou a vzít jednu barevnou tubu. Začněte nalít barvu pomalu do horní části z čirého skla ornament tak to začne kapat dolů uvnitř skleněné koule na jedné straně celou cestu na druhý konec. Nemačkejte příliš tvrdý.

3

Přidat další barvy umožňuje lak kapat dolů další postranní vnitřní skleněné koule. Přesuňte skleněná koule ornament tam a zpět v ruce kroucení zápěstí tam a zpět na pokrytí veškerých skvrny obnažené povrchu skla.

4.

Použijte jinou barvu nebo barvy nátěru stejným způsobem. Jde o to, aby pokryl celou vnitřní plochu ornamentu s krouží barvou.

5.

Nechte ornament oschnout po dobu alespoň tři nebo čtyři dny, poté opatrně vložte kovovou horní zpátky na ornament tím, že tlačí dvojče hroty dohromady a znovu vložit je do celku v horní části ornamentu. Snažte se škrábat na hroty proti nátěru na vnitřní straně krku skla žárovky, jak jste vložením kovového horní kus. Poté jemně stiskněte vrcholu v místě.

Přečtěte si tento článek ve španělštině

Jak se slaví České Vánoce
Jak si vyrobit vánoční osvětlení s drátěném pletivu
Jak zacházet Vánoční koledníci, kteří přicházejí na vaše dveře
Jak si vyrobit Fake Christmas Tree Podívejte se v reálném
Jak si vyrobit vánoční ozdoby Out of bobule Holly
Jak se slaví rakouské Vánoce
Jak si vyrobit baňky vánoční věnec
Jak si vyrobit vánoční Poppers pomocí role toaletního papíru
Jak automatizovat Moje vánoční osvětlení
Jak Dejte pes veselé Vánoce
Jak Mějte vánoční Going Po Vánocích

Leave a Reply