Jak si vyrobit Life Sized Dřevěné vánoční karta pro Yardu

1Přečtěte si příklad

Položte list překližky o plachtou a utěsnění předního povrchu s dvěma nebo třemi vrstvami odborné paluby kvalitní akrylové nátěrem. Nechte zaschnout 24 hodin mezi nátěry. Otočte když třetí srst je suchá a utěsnit zadní strana a hrany. Ujistěte se, že používáte velké pokládku v kartáčem a šrafování rather než malovat nahoru a dolů tahy, aby každý trhliny a štěrbiny je uzavřen. Prop uzavřenou překližky list proti zdi, s nejdelší strany karty jako vertikální. Uzavřete všechny ostatní dřevěné kusy, včetně 2 “od 6” překližkové desky, stejným způsobem.

2 Komp

Vyberte si oblíbené vánoční zbarvení stránku. Stránky jsou k dispozici on-line, nebo si můžete koupit zbarvení Christmas knihu. Udělejte transparentnost své zbarvení stránky vložením tiskárnu nebo kopírovací stroj s průhlednou fólii místo papíru.

3

Použijte zpětný projektor pro zvětšení zvolené zbarvení stránku proti překližky listu. Sketch v obrysů stránky s kusem uhlí nebo truhláře na tužku.

4.

Mix Vaší barvy. Červená, žlutá, modrá, černá a bílá mohou být smíchány, aby se všechny ostatní barvy. Smíchejte malé množství tmavší barvy do světlejší barvy, aby dosáhli nejlepších výsledků. Proveďte zkušební vzorek malováním trochu vaší smíšené barvy na list kartonu. Pamatujte si, že barvy zaschnout tmavší, než vypadají, když je vlhký.

5.

Použijte 6 palce nebo 4 palce, kterým se v kartáčem malovat větší barevné prostory na vašem překližky karty Vánoce. Menší 2 trim kartáče a štětce detail může být použit pouze jednou z největších množství barvy byly použity. Ujistěte se, že šrafování při malování velkých ploch, aby se zajistilo dobré rozetření do všech trhlin a štěrbin. Nechte zaschnout 24 hodin mezi nátěry.

6

Nalepte kousek 1 o 2 fotografii dřevo na zadní straně vašeho života velké karty Vánoce, asi třicet centimetrů od shora. Připojte klavírní závěs tak, aby pin okraj je s výhledem na vrchol karty a otevřené straně visí dolů. Připojte 2 “od 6” překližkové desky na piano závěsu tak, že to dělá ortézu postavit kartu až poté, co je suché, jako v zadní části obrovského rámu obrazu.

7

Udělat mnohé z nich, jak vaše dvoře pojme. Začít novou tradici ve vašem okolí!

Typy závěsů
Christmas Coloring Pages
Barva Teorie: Míchání akrylové barvy
Vánoční nápady Yard umění

Jak dát světla na umělý vánoční stromek
Jak si vyrobit vánoční zapálenou skleněných tvárnic
Jak organizovat vánoční muzikál
Jak slaví Vánoce ve Španělsku
Jak se slaví Vánoce v Mexiku
Jak pečovat o flokovaný strom
Jak opravit vánoční osvětlení pomocí multimetru
Tipy pro organizace vánoční Pohon Toy
Jak napsat vánoční dětský příběh
O italské Vánoce
Jak Vítejte všech generací Vánoce

Leave a Reply