Jak si vyrobit malý vánoční blikají

1Přečtěte si příklad

Položte se na první sadu světel, které chcete, aby se do blikající světla. Untangle žádné vrčení a uzlíky, aby bylo možné všechny žárovky snadno prohlížet.

2 Komp

Plug ve světlech. Ujistěte se, že celá oblast je v pořádku. Pokud nějaké zhasnuto, je to dobrý čas, aby je nahradili.

3

Odpojte světla. Vyjměte jednu žárovku, obvykle jeden nejblíže k zátce. Díky tomu je snadné najít, pokud se spálí. Nahraďte ji blikačem žárovkou. Ty obvykle přijde jako náhradní žárovky v balení s lehkou sadu a jsou jasné žárovky s červeným nebo stříbrným vrcholy.

4.

Zapojte světla zpět dovnitř Zpočátku se vše mělo vycházet dál. Jak světla zahřívat, bude blikač světlo zahřátí a vnitřní vlákna ohýbá. To přeruší obvod a způsobuje všechna světla zhasnout. To se ochladí rychle, vlákno se narovná, a všechna světla rozsvítí znovu. Tento cyklus se opakuje, dokud blikač žárovky je opotřebovaná a přestane pracovat.

5.

Zkontrolujte, zda všechny vaše blikají. Pokud máte nějaké, které jsou a některé, které nejsou rozsvícená světla jsou na více než jednoho obvodu. Nahradit jeden z non-blikající světla s blikačem žárovky, a otestovat pramen znovu. Pokračujte v tom, dokud všechna světla v části věnované blikají.

Pokud blikač žárovka přestane pracovat, bude zbytek světel jít ven. Vyměňte ji obnovit světlo na řetězec. Pokud chcete použít vzorce jiné, než blikat, zkusit zapojit světla do elektronické řídicí pole. Takový box vám umožní naprogramovat mnoho různých světelných vzorů a vytvořit mnoho různých efektů navíc k jednoduché blikat.

Některé bateriové miniaturní rozsvítí s ready-made přepínačem na krytu baterie pole. Můžete jednoduše přepínat do ON, OFF nebo Blink (nebo Twinkle). To vám umožní zvolit nastavení s minimálními zmatků, buď všechna světla na, všechna světla vypnout, nebo blikající nebo blikají nastavení.

Stejně jako u většiny elektrických předmětů, by vánoční osvětlení nesmí být ponecháno na tom, zda bez dozoru. To platí zejména, pokud jsou používány na řezu stromu, který se může stát vyschla a případně hořlavé později v sezóně.

Jak to říct Veselé Vánoce v skotský
Jak transplantaci vánoční kaktus
Proč Vodka Zachovat vánoční stromky?
Jak si vyrobit vánoční strom ve vaší zahradě Od pólu a Lights
Jak si vyrobit vánoční Lucerny
Jak k dekoraci vánoční strom s korálky
Jak pečovat o utopené vánoční strom
Jak najít vánoční deky
Jak uvázat vánoční strom na auto
Jak si vyrobit Ugly Christmas Sweater nášivka
Jak opravit půl String of Christmas Lights, které jsou mimo

Leave a Reply