Jak si vyrobit Přírodní vánoční ozdoby

1Přečtěte si příklad

Začít sbírat materiály brzy. Během procházky, podívejte se na hnízda ptačích tyto, sušených květin, plodů, ořechů, šišky a bylin. Jak se mění roční období, budete mít výběr z různých barev a textur z kterého si vybrat. Sběr vše v průběhu roku vám dává příležitost zásobu různých materiálů, aby se vaše vánoční ozdoby.

2 Komp

Přemýšlejte o čerstvých řezaných vánoční stromeček nebo strom, na němž v květináči Můžete rostlin po prázdninách. Datum rodinnou tradici a udělat zvláštní den z pohledu perfektní stromu. Pokud nemáte živé stálezelené stromy nebo keře, aby CLIP větve z, koupit strom, který je příliš velký a čalounění některé z poboček použít pro věnců nebo věnec.

3

Navrhnout věnec ze zeleně ve vašem dvoře. Evergreen stromy a keře rostou ve většině oblastí. Trvat několik výstřižků, aby se věnec a zdobí ji s ořechy, šišky, sušené květiny, byliny nebo malého ptačího hnízda. Udělejte si jednoduchý věnec tím, že se jeden pramen zeleně dolů a pak o další na vrchol, takže spodní část Druhá část překrývá horní části první. Přidejte se k nim spolu s provázkem a pokračovat tak dlouho, až je to správná velikost a pak překrývají konce, aby se kruh. Chcete-li věnec, nedělají kruh, ale pokračovat, dokud to délku chcete. Lepicí pistole umožňuje rychlou práci připevnění své přirozené dekorace na místě.

4.

Vytvořte vrchol tím, že mini věnec a umístění vysoký pilíř svíčku ve středu. Přidejte trochu jiskru stříkáním stříbrnou barvou na špičkách šišky nebo použijte bílou barvu, aby vypadal jako mletí sněhu.

5.

Set košů nejrůznějších šišky na krbu nebo jej použít jako ozdobu. Tuck zeleň do uspořádání přidat trošku barvy a textury. Čerstvé citrusové nebo granátových jablek udělat krásné přídavky na vrchol. Jablka mají bohatý krásné barvy a může trvat několik týdnů při pokojové teplotě.

6

Udělejte přírodní ozdoby vyzdobit váš strom. Place plátky citrusových plodů na cookie list a nechte oschnout v teplé oblasti domu. Umístění je přes rychlosti výstupu topení až do procesu, ale trouba může být trochu krutý, přimět je, aby se stal tmavý a křehké. Velké ořechy a zajímavé hledáte Seedpods maloval zlato nebo stříbro může přidat trochu lesku stromu. Stačí použít ostrou jehlou k navléknutí některé pásky nebo těžké, aby se závěs.

7

Protáhněte jehlu s nějakým těžké závitem a dělat popcorn nebo brusinkový girland pro vašeho stromu. Stale popcorn je méně pravděpodobné, že hroutit než čerstvé a pomocí plastové jehly udržuje brusinky z hnědnutí, jak rychle. Řetězec je dohromady, aby se to více zajímavější.

Pokud šišky ztratily svěží vůni, přidá se několik kapek oleje evergreen, které lze nalézt v odvětví řemeslné části.

Evergreen pobočky vyschnout velmi rychle, když přinesl na suchém a teplém domě. Zkuste si vybrat živé zeleně blíže na prázdniny, takže nevyschly před Vánocemi dorazí, a buďte opatrní při používání svíčky nebo světla kolem nich.

Jak napsat podnikatelský vánoční pozdrav
Jak řídit vánoční osvětlení s počítačem
Jak si vyrobit svůj vánoční strom Pet-Safe
Jak se výměna pojistky na strom Christmas Lights
Jak si vyrobit Angels z recyklovaných vánoční přání
Jak si vyrobit vánoční ujednání při svíčkách
Jak zkontrolovat žárovky v Christmas Lights
Jak se slaví norský Vánoce
Jak si vyrobit jablečné Vánoční ozdoby
Jak Naplánujte si Vegetariánská svátek vánoční
Jak si vyrobit koupelové soli je Handmade vánoční dárky

Leave a Reply