Jak si vyrobit Tiny vánoční strom z řízků

1Přečtěte si příklad

Namočte 4-palcový hliněný hrnec v kbelíku s vodou. Tento krok zabrání pot z krakování, pokud nalijte do sádry.

2 Komp

Odstraňte hliněný hrnec z kbelíku a nechte zaschnout asi hodinu nebo tak.

3

Namočte čtvrtiny bloku Oasis květinové pěny ve vodě. Pěna je důkladně nasycen, když se potopí na dno kontejneru nebo dřezu že jste namáčení to v.

4.

Řez nákupní tašku plnou stálezelených ozdob z vaší zahrady. Řízky by měly být 3 až 6 palců dlouhý. Některé druhy zelených, které fungují dobře, jsou sekvoj, jalovec, cedr, borovice a podocarpus (kapradina borovice).

5.

Střih rovný klacek 12 až 14 palců dlouhý, nebo použijte kus bambusu sázce. Hůl podpoří pěnu a bude trvale v dlažbě. Vyberte si hůl, která je 1/4 až 1/2 palce v průměru.

6

Zakryjte drenážní otvor ve spodní části hrnce s hliníkovou fólií, novin nebo pásky. Tím se zabrání sádra z úniku z díry a dělá svinčík po celém pracovní plochu.

7

Mix 2 šálky omítku Paříže s 2 šálky vody v jedno kontejneru. Přidejte více vody podle potřeby, až se omítka má konzistenci zakysanou smetanou. To bude rychle nastavit, takže vše, co potřebujete přímo na straně: hrnec s krytým otvorem a biče.

8

Nalijte sádru do připraveného hrnce.

9

Umístěte tyč do omítky. Možná budete muset podpořit, dokud sádra nastaví se, obvykle ne déle než 3 nebo 4 minuty. Nechte omítky naplněný hrnec schnout alespoň 1 hodinu.

10

Posuňte Oasis květinové pěny na hůl podélně. Zkrátit obdélníkový blok do tvaru kužele. V horní části kužele by měla být tupý.

11

Stiskněte kusy jehličnatého stromu řízky kmenových nejprve do oázy, počínaje na dně.

12

Pokračujte v přidávání greeny, dokud Oasis není viditelná. Po dokončení adding greeny, použijte vaše nůžky a dát stromeček sestřih aby byly odstraněny všechny vzpurné větve.

13

Vyzdobte si svůj malý strom s miniaturními ornamenty a Garland.

Tyto falešné stromy bude trvat několik týdnů doma, v závislosti na tom, jak teplé si udržet svůj dům. Mist váš strom často, aby se zabránilo jejímu vyschnutí.

Makarony mohou být postříkány zlato a slouží k vytvoření vlastní ozdoby nebo věnec. Miniaturní řetězce světel jsou k dispozici od řemeslné obchody.

Udělejte si hvězdu na vrcholu stromu z hliníkové fólie.

Miniaturní stromy dělají nádherné hostesky dárky v průběhu prázdnin.

Uchovávejte omítky injekční pot základ pro projekty později v tomto roce.

Jak uplatnit Garland na vánoční strom
Jak pečovat o utopené vánoční strom
Jak k dekoraci bílou vánoční strom
Jak Pověste Christmas Garland v předsíni
Jak si vyrobit Vánoční věnec ven věšák tím, že vánoční koule na něm
Jak Ozdobte srubech na Vánoce
Jak se slaví netradiční Vánoce
Jak Zdobí koleji lobby na Vánoce
O Christmas Tree Farms
Jak Ozdobte duby na Vánoce
Jak si miminka první Vánoce

Leave a Reply