Jak si vyrobit vánoční koule Topiary

1Přečtěte si příklad

Rozhodněte se, zda chcete topiary se s jedním velkým míčem, nebo se dvěma míčky — jeden větší na spodní a menší na vrcholu.

2 Komp

Pokud jste dělat topiary s dvěma plastovými pěnovými míčky, použijte hmoždinku, která je 1/2-inch tlusté. Zatlačte hmoždinku středem s 4-palcový koule, takže část hmoždinky v dolní části a některé propíchnutí z horní. Stisknutím 3-palcový kuličku do horní části hmoždinky. Pokud provádíte topiary s jedním míčkem, tlačit 1-palcový kolík spouště do 4-palcový plastové pěny míč.

3

Malování plastové pěnové míčky a hmoždinek červené nebo zelené, v závislosti na druhu ozdob budete používat na topiary. Nechte zaschnout.

4.

Malování na květináč nebo kontejner, pokud požadované. Udělejte Stuff stránky navrhuje malování kontejneru bílá, a potom přidejte červené pruhy pro efekt cukrové třtiny, spolu s takovými detaily jako listy cesmíny a bobule. Zvažte jakýkoliv návrh, který je připomínající Vánoce (například, sněhové vločky, sněhuláci, andělé, cukrovinky nebo vánoční stromky). Nechte hrnci sušit.

5.

Řez květinářství pěny o něco větší, než je obvod vašeho nádoby a nasaďte jej pohodlně dovnitř. Řezání pěny o něco větší, než si myslíte, že to musí být zajištěno, že se vejde bezpečně natolik, aby stabilitu na topiary.

6

Zatlačte hmoždinky do pěny jednotlivých Květinářství “bloku v hrnci. Ujistěte se, že jej zatlačíte dostatečně hluboko, aby topiary je stabilní.

7

Ozdobte každou plastovou pěnu míč držet Špendlíky do konce cukroví obalů a tlačí čepy do míče. Se zelení a výběry, stiskněte stonek, nebo si konec do míče. Pokud se vám líbí, řezané krátké kousky pásky a shromáždím je mírně vytvořit luk nebo ventilátor účinek a připojit je k míči.

8

Svazují velkou pásky luk kolem hmoždinky v dolní části nejnižší koule.

9

Kryt Květinářství je pěnový blok v hrnci s cukroví, stuhu nebo zeleně a výběry, s použitím stejné techniky jako u zdobení koule.

Při výběru barvy k barvě míče, zvažte, jaké typy dekorací budete používat. Pokud máte v úmyslu používat cukroví, buď červená nebo zelená vypadat hezky. Pokud budete používat především zeleň a výběry, možná zjistíte, že zelené vypadá lépe.

Jak k ukládání vánoční stromky
Jak se zbavit Christmas Lights
Jak vědět, kde získat zdarma Hračky pro Vánoce
Jak nainstalovat vánoční osvětlení
Jak se slaví Vánoce maltský
Jak si vyrobit vánoční Cat Treats
Jak se zbavit vánočního stromku
Jak hodit Office Vánoční besídka
Jak používat Vnitřní vánoční osvětlení Externí
Jak si vyrobit vánoční přání Věnec
Jak si vyrobit vánoční strom Topper Bow

Leave a Reply