Jak si vyrobit vánoční koule Topiary

1Přečtěte si příklad

Rozhodněte se, zda chcete topiary se s jedním velkým míčem, nebo se dvěma míčky — jeden větší na spodní a menší na vrcholu.

2 Komp

Pokud jste dělat topiary s dvěma plastovými pěnovými míčky, použijte hmoždinku, která je 1/2-inch tlusté. Zatlačte hmoždinku středem s 4-palcový koule, takže část hmoždinky v dolní části a některé propíchnutí z horní. Stisknutím 3-palcový kuličku do horní části hmoždinky. Pokud provádíte topiary s jedním míčkem, tlačit 1-palcový kolík spouště do 4-palcový plastové pěny míč.

3

Malování plastové pěnové míčky a hmoždinek červené nebo zelené, v závislosti na druhu ozdob budete používat na topiary. Nechte zaschnout.

4.

Malování na květináč nebo kontejner, pokud požadované. Udělejte Stuff stránky navrhuje malování kontejneru bílá, a potom přidejte červené pruhy pro efekt cukrové třtiny, spolu s takovými detaily jako listy cesmíny a bobule. Zvažte jakýkoliv návrh, který je připomínající Vánoce (například, sněhové vločky, sněhuláci, andělé, cukrovinky nebo vánoční stromky). Nechte hrnci sušit.

5.

Řez květinářství pěny o něco větší, než je obvod vašeho nádoby a nasaďte jej pohodlně dovnitř. Řezání pěny o něco větší, než si myslíte, že to musí být zajištěno, že se vejde bezpečně natolik, aby stabilitu na topiary.

6

Zatlačte hmoždinky do pěny jednotlivých Květinářství “bloku v hrnci. Ujistěte se, že jej zatlačíte dostatečně hluboko, aby topiary je stabilní.

7

Ozdobte každou plastovou pěnu míč držet Špendlíky do konce cukroví obalů a tlačí čepy do míče. Se zelení a výběry, stiskněte stonek, nebo si konec do míče. Pokud se vám líbí, řezané krátké kousky pásky a shromáždím je mírně vytvořit luk nebo ventilátor účinek a připojit je k míči.

8

Svazují velkou pásky luk kolem hmoždinky v dolní části nejnižší koule.

9

Kryt Květinářství je pěnový blok v hrnci s cukroví, stuhu nebo zeleně a výběry, s použitím stejné techniky jako u zdobení koule.

Při výběru barvy k barvě míče, zvažte, jaké typy dekorací budete používat. Pokud máte v úmyslu používat cukroví, buď červená nebo zelená vypadat hezky. Pokud budete používat především zeleň a výběry, možná zjistíte, že zelené vypadá lépe.

Jak Ozdobte srubech na Vánoce
Jak pečovat o živý vánoční strom
Jak Pověste venkovní vánoční osvětlení na fascia rady
Jak hostit Last Minute vánoční večírek
Jak se slaví Vánoce ve Finsku
Jak vytvořit zdarma animované Christmas Cards
Jak si vyrobit borová šiška Vánoční ozdoby
Jak uvázat vánoční strom na auto
Jak Pověste vánoční strom Garland
Jak si vyrobit tradiční vánoční šunka
Jak k dekoraci na Vánoce na rozpočet

Leave a Reply