Jak si vyrobit vánoční koule Topiary

1Přečtěte si příklad

Rozhodněte se, zda chcete topiary se s jedním velkým míčem, nebo se dvěma míčky — jeden větší na spodní a menší na vrcholu.

2 Komp

Pokud jste dělat topiary s dvěma plastovými pěnovými míčky, použijte hmoždinku, která je 1/2-inch tlusté. Zatlačte hmoždinku středem s 4-palcový koule, takže část hmoždinky v dolní části a některé propíchnutí z horní. Stisknutím 3-palcový kuličku do horní části hmoždinky. Pokud provádíte topiary s jedním míčkem, tlačit 1-palcový kolík spouště do 4-palcový plastové pěny míč.

3

Malování plastové pěnové míčky a hmoždinek červené nebo zelené, v závislosti na druhu ozdob budete používat na topiary. Nechte zaschnout.

4.

Malování na květináč nebo kontejner, pokud požadované. Udělejte Stuff stránky navrhuje malování kontejneru bílá, a potom přidejte červené pruhy pro efekt cukrové třtiny, spolu s takovými detaily jako listy cesmíny a bobule. Zvažte jakýkoliv návrh, který je připomínající Vánoce (například, sněhové vločky, sněhuláci, andělé, cukrovinky nebo vánoční stromky). Nechte hrnci sušit.

5.

Řez květinářství pěny o něco větší, než je obvod vašeho nádoby a nasaďte jej pohodlně dovnitř. Řezání pěny o něco větší, než si myslíte, že to musí být zajištěno, že se vejde bezpečně natolik, aby stabilitu na topiary.

6

Zatlačte hmoždinky do pěny jednotlivých Květinářství “bloku v hrnci. Ujistěte se, že jej zatlačíte dostatečně hluboko, aby topiary je stabilní.

7

Ozdobte každou plastovou pěnu míč držet Špendlíky do konce cukroví obalů a tlačí čepy do míče. Se zelení a výběry, stiskněte stonek, nebo si konec do míče. Pokud se vám líbí, řezané krátké kousky pásky a shromáždím je mírně vytvořit luk nebo ventilátor účinek a připojit je k míči.

8

Svazují velkou pásky luk kolem hmoždinky v dolní části nejnižší koule.

9

Kryt Květinářství je pěnový blok v hrnci s cukroví, stuhu nebo zeleně a výběry, s použitím stejné techniky jako u zdobení koule.

Při výběru barvy k barvě míče, zvažte, jaké typy dekorací budete používat. Pokud máte v úmyslu používat cukroví, buď červená nebo zelená vypadat hezky. Pokud budete používat především zeleň a výběry, možná zjistíte, že zelené vypadá lépe.

Jak Host vánoční večírek v rozpočtu
O Old-Fashioned Christmas Trees
Jak vytvořit vánoční Treasure Hunt pro děti
Jak si vyrobit vánoční stromky z trubek papírovým ručníkem
Jak uspořádat Vánoční koledování stranu
Jak podat opylovat vánoční kaktus
Jak Oslavte Legenda o vánoční Robin
Jak složit vánoční ubrousky
Jak si vyrobit vánoční ozdoby s korálky Swarovski
Jak si vyrobit Mailbox SWAG vánoční zeleň
Jak prodloužit vánoční stromeček je život

Leave a Reply