Jak si vyrobit vánoční osvětlení s drátěném pletivu

1Přečtěte si příklad

Vezměte čtyřicet-pět palce drátěném pletivu (alespoň dvě nohy). Můžete si koupit tento drát kolem každé železářství. Obvykle kuře drát je dodáván ve velké roli. Pak můžete jej porazit na pětačtyřicet palců části pomocí nůžky na drát.

2 Komp

Použijte své ruce k obnovení kuřecí drát do válců tvaru. Pro zajištění válce tvaru drátu, otočte konec vodiče společně. To bude mít obě strany bezpečné.

3

Take spodní drát a sklopte drát v horní části válce a pak na dně. Chcete-design mít hrubý tvar obdélníku. Udělejte si čas, bude to pomalý proces. Vodič není snadno tvarované tak trpělivost. Mash drát na obou stranách. Postup opakujte, dokud jste vytvořili míč design.

4.

Pomocí mini vánoční osvětlení a začal používat konec, který se bude připojovat do prodlužovacího kabelu a začala balí mini žárovky kolem drátěném pletivu. Ujistěte se, že nechat dost viset, aby mohli zapojit do prodlužovacího kabelu. Pokračujte obal kolem koule, stejně jako byste si vánoční strom. Konec mini světla by měla být vázána na drátěném pletivu.

5.

Use kuřecí drát pro různé řemeslné projektů, včetně použití kuřecí drát pro mini žárovky Vánoce. Chcete-li to provést, řez proužek kuřecího drátu a začít rmutování spolu do tlustého drátu. Nyní se na mini žárovky a začal obal kolem kuřecí drátu. To je kreativní způsob, jak vyzdobit na dovolenou pomocí drátěném pletivu, aby bezpečně pověsit vánoční osvětlení.

Řemesla drátěném pletivu

Jak to říct Veselé Vánoce v holandštině
Jak opravit vánoční osvětlení pomocí multimetru
Jak uplatnit Stuha na vánoční strom
Jak dát pásu Garland na vánoční strom
Jak si vyrobit Rustikální vánoční punčochy
Jak si vyrobit vánoční skeletové Sochy
Jak si vyrobit Cat Repellent dát na vánoční strom
Jak k dekoraci bílou vánoční strom
Jak si vyrobit Felt Vánoční rám Opening
Jak si vyrobit vánoční Scrapbook
Jak se chovat k Obývací vánoční strom

Leave a Reply