Jak si vyrobit vánoční osvětlení s drátěném pletivu

1Přečtěte si příklad

Vezměte čtyřicet-pět palce drátěném pletivu (alespoň dvě nohy). Můžete si koupit tento drát kolem každé železářství. Obvykle kuře drát je dodáván ve velké roli. Pak můžete jej porazit na pětačtyřicet palců části pomocí nůžky na drát.

2 Komp

Použijte své ruce k obnovení kuřecí drát do válců tvaru. Pro zajištění válce tvaru drátu, otočte konec vodiče společně. To bude mít obě strany bezpečné.

3

Take spodní drát a sklopte drát v horní části válce a pak na dně. Chcete-design mít hrubý tvar obdélníku. Udělejte si čas, bude to pomalý proces. Vodič není snadno tvarované tak trpělivost. Mash drát na obou stranách. Postup opakujte, dokud jste vytvořili míč design.

4.

Pomocí mini vánoční osvětlení a začal používat konec, který se bude připojovat do prodlužovacího kabelu a začala balí mini žárovky kolem drátěném pletivu. Ujistěte se, že nechat dost viset, aby mohli zapojit do prodlužovacího kabelu. Pokračujte obal kolem koule, stejně jako byste si vánoční strom. Konec mini světla by měla být vázána na drátěném pletivu.

5.

Use kuřecí drát pro různé řemeslné projektů, včetně použití kuřecí drát pro mini žárovky Vánoce. Chcete-li to provést, řez proužek kuřecího drátu a začít rmutování spolu do tlustého drátu. Nyní se na mini žárovky a začal obal kolem kuřecí drátu. To je kreativní způsob, jak vyzdobit na dovolenou pomocí drátěném pletivu, aby bezpečně pověsit vánoční osvětlení.

Řemesla drátěném pletivu

Jak si vyrobit vánoční Cat Treats
Jak fotit Christmas Lights
Jak si vyrobit vánoční dárkové koše pro vdovy
Jak se můžete zeptat nadřízeného pro bonus vánoční
O Formální Christmas punčošky
Jak překvapit manžela na Vánoce
Jak vytvořit košík vánoční
Jak mít veselé Vánoce zelenou
Jak se obléknout vánoční večeře
Jak k dekoraci živý vánoční strom
Jak Vezměte si rodinné vánoční Card obrázek

Leave a Reply