Jak si vyrobit vánoční Scrapbook

1Přečtěte si příklad

Prodám velký zápisník, jeden s odnímatelnými stranách a kapacitou pro přidání další stránky bude fungovat nejlépe.

2 Komp

Ozdobte první stránku zápisníku takto (nebo můžete použít vlastní nápady): Centrum slova “Vánoce s (jméno rodiny). Kolem slov, přilepit “věnec” z bobulí cesmíny a listy řez z červené a zelené plsti nebo můžete prostě use samolepky vánoční dárky nebo výřezy.

3

Udělejte první double-page šíření zápisníku, písemně titul “Vánoce 2008” a přidáním rámečku kolem všech čtyř okrajů stránek vyrobených červené a / nebo zelené markerů. Pokračovat v přidání této hranice se tolik stránek, kolik myslíte, že budete potřebovat pro tuto konkrétní Vánoce.

4.

Lepidlo v jednom z karet vánočních které rodina poslala ten rok. Pokud dopis Christmas byl poslán, aby vznikl prostor pro to, jak dobře.

5.

Nakreslete obdélník pro každého člena rodiny. Označit každý “Vánoční Memories: Jim” například. Nechte rodinní příslušníci psát v jejich vzpomínkách Vánoc. Vidět každého rukopis je hezké, ale pokud někteří členové rodiny chtějí, ať jdou do toho a napište své vzpomínky a vytisknout je ve správné velikosti a tvaru, aby se vešly do obdélníku.

6

Povolit prostor pro asi tucet fotografií Vánoce pro každý rok. Uvedení těchto se s staromódní fotografie corners dodává krásný dotek. Napište drobné poznámky pod každým použitím červené nebo zelené značky.

7

Napište do večeře menu s komentáři o každé položce, kdo dělal co, oblíbené, a popište stolní dekorace. To by bylo zvláště pěkné spolu s fotkou pořízena u jídelního stolu nebo stolu před jídlem.

8

Zvažte použití čtverec nebo dvě balící papír od letošního roku jako podklad pro některou z položek, které zahrnují v zápisníku.

9

Zahrnout malé děti v tvorbě zápisníku tím, že jim přidávat své vlastní vánoční kresby či dokonce ručně tiskne provedené po ponoření své dlaně v červeném Finger Paint.

10

Použijte jiný hranice při spuštění každou část zápisníku na následující Vánoc.

Jak si vyrobit vánoční výstava zachází
Jak zdobit vánoční Dorty a zákusky
Jak Ozdobte loď pro Parade lodí vánoční
Jak hodit Office Vánoční besídka
Jak si vyrobit jablečné Vánoční ozdoby
O ruské Vánoce
Jak dát auto jako vánoční dárek
Jak Dekorace Windows Na Vánoce
Jak poslat vánoční Cookies v Mail
Jak házet vánoční večírek
Jak se chovat na Office vánoční večírek

Leave a Reply