Jak si vyrobit vánoční stromeček Držitele karty

1Přečtěte si příklad

Řez lepenku do dvou stejně velkých tvarů. Chcete-li skutečný vánoční strom, řez trojúhelníky s 26-palcové základen a boků. Pokud dáváte přednost obdélník s mašlí v podobě vánočního stromku, snížit svůj lepenka do dvou 2-noze 3-noha kusy.

2 Komp

Cut textilie o 2 palce po celém větší než papírových kusů. Lay látku na rovném povrchu a horní s oběma lepenkových kusů naskládaných nad sebou. Vytáhněte okraje tkaniny těsně kolem na zadní straně kartonu a používat lepicí pásky pro zajištění v místě.

3

Střih a ležel pásku v diamantu tvaru mřížky úhlopříčně přes trojúhelníkové desce. Pokud se rozhodnete provést obdélníkovou deskou, ležel jeden kus pásky vertikálně s vodorovnými větvemi, které pokles ve velikosti od zdola nahoru, aby se vánoční stromeček tvar.

4.

Zajistěte pásku stisknutím ploché, ozdobné cvočky palec přes koncích a na místě, kde stuhy překročit. Pokud nemůžete najít palec cvočky se vám líbí, použijte Špendlíky srazit otvorem v jednom flitr a pak použít kleště k ohýbání ostrý konec zpět.

5.

Hot lepidlo dvě funkční nápoj úchyty na zadní straně držitele karty pro zavěšení. Posuňte vánoční pohlednice mezi deskou a pásky pro zobrazení.

Rodinná zábava: Holiday Card Holder
Centsational Girl: Corkboard Držitel karty

O vánočních dárků
Jak si vyrobit vánoční punčocha
Jak odebrat pojistku z Christmas Lights
Jak si vyrobit Email Christmas Cards
Jak rozpoznat Soldiers at War Během Vánoc
Jak udržet Santu ve vánoční dětské
Jak se dělá zdarma Christmas E-pozdravy
Jak opravit vánoční osvětlení pomocí multimetru
Jak si vyrobit Christmas Village Řemesla
Jak se Polish Christmas liší od americké Vánoce?
Jak uvázat vánoční strom na auto

Leave a Reply