Jak si vyrobit vánoční stromeček Držitele karty

1Přečtěte si příklad

Řez lepenku do dvou stejně velkých tvarů. Chcete-li skutečný vánoční strom, řez trojúhelníky s 26-palcové základen a boků. Pokud dáváte přednost obdélník s mašlí v podobě vánočního stromku, snížit svůj lepenka do dvou 2-noze 3-noha kusy.

2 Komp

Cut textilie o 2 palce po celém větší než papírových kusů. Lay látku na rovném povrchu a horní s oběma lepenkových kusů naskládaných nad sebou. Vytáhněte okraje tkaniny těsně kolem na zadní straně kartonu a používat lepicí pásky pro zajištění v místě.

3

Střih a ležel pásku v diamantu tvaru mřížky úhlopříčně přes trojúhelníkové desce. Pokud se rozhodnete provést obdélníkovou deskou, ležel jeden kus pásky vertikálně s vodorovnými větvemi, které pokles ve velikosti od zdola nahoru, aby se vánoční stromeček tvar.

4.

Zajistěte pásku stisknutím ploché, ozdobné cvočky palec přes koncích a na místě, kde stuhy překročit. Pokud nemůžete najít palec cvočky se vám líbí, použijte Špendlíky srazit otvorem v jednom flitr a pak použít kleště k ohýbání ostrý konec zpět.

5.

Hot lepidlo dvě funkční nápoj úchyty na zadní straně držitele karty pro zavěšení. Posuňte vánoční pohlednice mezi deskou a pásky pro zobrazení.

Rodinná zábava: Holiday Card Holder
Centsational Girl: Corkboard Držitel karty

Jak Pověste vánoční osvětlení na Metal
Jak si vyrobit svíčku a růže Christmas vrchol
Jak Ozdobte Front Yard na Vánoce
Jak si vyrobit vánoční pozvánky zdarma Online
Jak si vyrobit vánoční dárek pro mámu
Jak si vyrobit krabice ze starých vánoční přání
Jak Mail vánoční dárky
Jak si vyrobit vlastní vánoční Centerpieces
Jak najít Broken žárovky v Christmas Lights
Jak narovnat Outdoor vánoční osvětlení
Jak se připojit více než tři Sady Christmas Lights

Leave a Reply