Jak si vyrobit vánoční stromeček Držitele karty

1Přečtěte si příklad

Řez lepenku do dvou stejně velkých tvarů. Chcete-li skutečný vánoční strom, řez trojúhelníky s 26-palcové základen a boků. Pokud dáváte přednost obdélník s mašlí v podobě vánočního stromku, snížit svůj lepenka do dvou 2-noze 3-noha kusy.

2 Komp

Cut textilie o 2 palce po celém větší než papírových kusů. Lay látku na rovném povrchu a horní s oběma lepenkových kusů naskládaných nad sebou. Vytáhněte okraje tkaniny těsně kolem na zadní straně kartonu a používat lepicí pásky pro zajištění v místě.

3

Střih a ležel pásku v diamantu tvaru mřížky úhlopříčně přes trojúhelníkové desce. Pokud se rozhodnete provést obdélníkovou deskou, ležel jeden kus pásky vertikálně s vodorovnými větvemi, které pokles ve velikosti od zdola nahoru, aby se vánoční stromeček tvar.

4.

Zajistěte pásku stisknutím ploché, ozdobné cvočky palec přes koncích a na místě, kde stuhy překročit. Pokud nemůžete najít palec cvočky se vám líbí, použijte Špendlíky srazit otvorem v jednom flitr a pak použít kleště k ohýbání ostrý konec zpět.

5.

Hot lepidlo dvě funkční nápoj úchyty na zadní straně držitele karty pro zavěšení. Posuňte vánoční pohlednice mezi deskou a pásky pro zobrazení.

Rodinná zábava: Holiday Card Holder
Centsational Girl: Corkboard Držitel karty

Jak se chovat k Obývací vánoční strom
Jak Vánoční osvětlení funguje?
Jak si vyrobit vánoční květinová tabulky Centrální bod
Jak Zdobí Tématické NY Giants vánoční strom
Jak si vyrobit vlastní vánoční Craft
Jak se slaví anglický Vánoce
O Old-Fashioned Christmas Trees
Jak si vyrobit vánoční věnec na hrob
Jak se zbavit Christmas Lights
O ruské Vánoce
Jak si vyrobit vánoční strom Topper Bow

Leave a Reply