Jak si vyrobit vánoční večírek Flyers

1Přečtěte si příklad

Otevřete aplikaci Microsoft Publisher od ikonu na pracovní ploše počítače nebo z nabídky Start. Vybrat Flyers z panelu typů publikací na levé straně na úvodní stránku.

2 Komp

Vyberte leták šablony. Publisher 2007 poskytuje výběr událostí letáků. Vyberte si leták, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a vkusu. Pamatujte, že máte možnost změnit každý prvek by měl chcete udělat. Poklepejte na šablonu vašeho výběru otevřít vydavatele konstrukčních prvků.

3
Fotolia.com “data-tooltip = zasněžená krajina zve vánoční myšlenky.> Zasněžená krajina zve Christmas myšlenky.

Vlastní flyer šablony s obrázky vánoční, barvy a text. Formátování na letáku s možností stránky na levé straně obrazovky. Přidávat obrázky a / nebo fotografie z počítače. Vyberte Christmas obrázky, například věnce, zasněžených scén a světlé ornamenty. Experiment s umístěním. Viz, kde jsou obrázky vypadají nejlépe a umožnit nezbytnou text. Když se rozhodnete pro obrazy a umístění, uložte svou práci.

4.

Změna barev a písma schémata k doplnění vánoční večírek téma. Barevná schémata vám umožní zvolit spektrum koordinovaných barvách, jako je vínově, brusinek a jmelí zasílat jemné slavnostní Holiday zprávy.

5.
Fotolia.com “data-tooltip = vánoční stromky spojit dovolenou hodokvasu dohromady.> Vánoční stromky spojit dovolenou hodokvasu dohromady.

Přidání textu, který rozezní s dovolenou nadšením a očekáváním. Kromě základní údaje, jako kde a kdy, můžete napsat něco jako, ‘Tis sezóny, na přátele a kolegy sbírat “kolem stromu a pod jmelím. Shromáždit pro šálky fandit vánoční a slavnostní občerstvení. Bůh žehnej nám, všichni!

6

Vytiskněte si hotový výrobek. Pokud máte barevnou tiskárnu, tisknout své vánoční party letáky sami, nebo využít tiskové služby na prodejně kancelářských potřeb. Uložte soubor a zkopírujte na CD. Použijte barvu papíru, který bude nejlépe doplňovat flyer barvy.

Uložte svou práci dříve, než začnete experimentovat, takže nemusíte začít úplně znovu.

Publisher umožňuje odstranit části šablony zcela nebo nahradit části s jinými tvary a velikostí. Kliknutím na šablonu, abyste viděli různé oblasti můžete změnit.

Jak Vezměte si rodinné vánoční Card obrázek
Jak Ozdobte srubech na Vánoce
Jak Ozdobte loď pro Parade lodí vánoční
Jak napsat vánoční dětský příběh
O Světla LED rampouch vánoční
Jak vyměnit žárovky na Outdoor Christmas Lights
Jak si vyrobit vánoční koule Pinata
Jak Mějte vánoční živý přes Vánoce
Jak k ukládání vánoční stromky
Jak se slaví Vánoce ruské
Jak si vyrobit vánoční Flower Centrální bod

Leave a Reply