Jak si vyrobit venkovní vánoční osvětlení Do Solar

1Přečtěte si příklad

Nákup LED (light-emitting diode) vánoční osvětlení. LED světla déle než tradiční světla, a používat až 98 procent méně elektřiny. LED vánoční osvětlení stojí mezi $ 10 a $ 30 za řetězec světla, a cena je závislá především na provedení a počtu svítidel (LED). Typicky, LED světelné řetězy konzumovat 4 – 5 w na řetězec. Uspořádat světlo v závislosti na požadované konečné dekoraci.

2 Komp

Nákup solárních panelů. Počet potřebných solární panely bude záviset na počtu světel panel (y) potřebují k síle. Například 10 řetězce světel na 5 wattů každý by vyžadovalo 50-watt solární panel. Podle Solarhome.org, bude 50-watt panel stojí mezi $ 150 a 300 dolarů. Cena záleží na značce a možnostem solárního panelu.

3

Uspořádat solárních panelů. Pokud je domov je v prostředí, které přijímá sníh, může střecha nemusí být nejlepším místem pro solární panely. Sníh může zakrýt a učinit je k ničemu. Připevněte solární panely na boku domu v oblasti, kde je jim poskytnuta maximální ne. Pokud je to možné, aby připojit panel na straně domu, pomocí stojanu nebo montážní tyč a umístění panelu, kde bude získat maximální množství světla.

4.

Kupte si baterii a měnič. Baterie je potřeba k uložení energie během dne, kdy je slunce, a světla jsou vypnutá a dodat sílu v noci, kdy západu slunce a světla jsou na. Baterie pro 50-watt nastavení obvykle stojí mezi $ 20 a $ 100, s průměrnou modelu za cenu kolem 40 dolarů. Napájecí měnič je nutné transformaci stejnosměrného (stejnosměrný proud) energii ze solárních panelů na střídavý (střídavý proud), moc, světla potřebují. 50-watt měnič převádí náklady mezi $ 20 a $ 50.

5.

Připojte systém. Připojte solární panely k baterii, připojte baterii k měniči a připojte měnič na vánoční světla. Většina těchto položek přijít s potřebnými kabely a kabely pro připojení k jinému zařízení. Pokud vodiče nejsou dostatečně dlouhé, může být delší ones je třeba zakoupit. Baterii skladujte a měnič na bezpečném místě, mimo dosah prvků. Sledovat solární panel vánice a očistěte zastavěné led nebo sníh, které zajišťují maximální výroby elektřiny.

Solarhome.org: Solární panely
ChristmasLightsEtc.com: LED vánoční osvětlení
SolarLightStore.com: Solární vánoční osvětlení

Jak si vyrobit klobouky papíru Party pro Crackers vánoční
Jak se slaví Vánoce maďarskou
Jak používat kbelík jako vánoční stromeček Stand
Jak Pověste vánoční Mulčovače Strom pásu
Jak se oblékat jako elfa na Vánoce
Jak se slaví rakouské Vánoce
Jak si vyrobit Voskové Vánoční ozdoby
Jak si vyrobit vánoční Fancy ubrousky
Jak Dekorace Windows Na Vánoce
Jak vybrat Family vánoční Cruise
Jak stabilizovat vánoční strom

Leave a Reply