Jak si vyrobit Voskové Vánoční ozdoby

1Přečtěte si příklad

Vezměte vosk nebo parafín a začít roztavit to na mírném ohni v double-kotle. Když je vosk roztaven téměř, přidejte 1/3 až 1/2 svého preferovaného Crayola pastelka barvit vosk. Jakmile jsou vosk a pastelka plně roztál, přeneste vosk z double-kotle do nádoby s nalévání hrdlem.

2 Komp

Uspořádat formy na které se vztahuje tabulka. Můžete použít prefabrikované voskové formy, silikonové cookie nebo nádobky na led, které mají Vaší tvary. Opatrně nalijte vosk do e-forem, ujistěte se, naplňte ji jen na okraji.

3

Vezměte 4-palec délku vlasce a kravatu do smyčky. Když vosk do forem se stává filmy, můžete přidat smyčku šňůry na horní části ornamentu. Jednoduše stiskněte uzel smyčky přes tenoučkou vrstvou a provlékněte řádek o třetinu palce do vosku. Ujistěte se, že smyčka nejde příliš hluboko. Chcete, aby i nadále blízko vrcholu, takže uzel je neviditelný z přední části ornamentu.

4.

Nechte vosk nastavit do formy za pár hodin, dokud je to v pohodě a pevně nastavit. Jakmile ozdoby jsou nastaveny, můžete jemně obrátili z forem, a budou připraveni k zavěšení na vánoční stromeček, a po celém domě.

Při použití pastelky zemřít vosk, je nutné použít pastelky Crayola značky, protože jsou jediní na trhu, které mají dostatečně vysoké koncentraci kvality pigmentu zemřít vosk s hlubokým, bohaté barvy.

Roztavený vosk je velmi horký a bude hořet, pokud to kontaktu s kůží. Vždy byste se měli nosit dlouhé rukávy a rukavice při práci s horkým voskem.

Jak si vyrobit vlastní vánoční průvod Kostýmy
Jak poslat vánoční přání na prezidenta USA
Jak Zdobí Trailer Plovákový pro Parade Christmas
Jak se slaví Vánoce v Singapuru
Jak si vybrat vánoční dárky pro lékaře
Jak si vyrobit papíru Lucerna na Vánoce
Jak hrát vánoční Party hry
Jak si vyrobit vánoční večírek Flyers
Jak si vyrobit skleněné vánoční ozdoby z korálků
Jak opravit vánoční Lanové světla
Jak Zdobí Yard na Vánoce

Leave a Reply