Jak si vyrobit Voskové Vánoční ozdoby

1Přečtěte si příklad

Vezměte vosk nebo parafín a začít roztavit to na mírném ohni v double-kotle. Když je vosk roztaven téměř, přidejte 1/3 až 1/2 svého preferovaného Crayola pastelka barvit vosk. Jakmile jsou vosk a pastelka plně roztál, přeneste vosk z double-kotle do nádoby s nalévání hrdlem.

2 Komp

Uspořádat formy na které se vztahuje tabulka. Můžete použít prefabrikované voskové formy, silikonové cookie nebo nádobky na led, které mají Vaší tvary. Opatrně nalijte vosk do e-forem, ujistěte se, naplňte ji jen na okraji.

3

Vezměte 4-palec délku vlasce a kravatu do smyčky. Když vosk do forem se stává filmy, můžete přidat smyčku šňůry na horní části ornamentu. Jednoduše stiskněte uzel smyčky přes tenoučkou vrstvou a provlékněte řádek o třetinu palce do vosku. Ujistěte se, že smyčka nejde příliš hluboko. Chcete, aby i nadále blízko vrcholu, takže uzel je neviditelný z přední části ornamentu.

4.

Nechte vosk nastavit do formy za pár hodin, dokud je to v pohodě a pevně nastavit. Jakmile ozdoby jsou nastaveny, můžete jemně obrátili z forem, a budou připraveni k zavěšení na vánoční stromeček, a po celém domě.

Při použití pastelky zemřít vosk, je nutné použít pastelky Crayola značky, protože jsou jediní na trhu, které mají dostatečně vysoké koncentraci kvality pigmentu zemřít vosk s hlubokým, bohaté barvy.

Roztavený vosk je velmi horký a bude hořet, pokud to kontaktu s kůží. Vždy byste se měli nosit dlouhé rukávy a rukavice při práci s horkým voskem.

Jak se připojit venkovní vánoční osvětlení
Jak Vyměňte hmoždinky na Christmas Lights
Jak si vyrobit viktoriánské vánoční ozdoby Tree Glass
Jak si vyrobit příď štědrovečerní pomocí 2,25 sametovou stuhou
Jak ohřev vánoční pudink
Jak opravit Dim vánoční osvětlení
Jak si vyrobit Glitter Pine Cone Christmas Tree
Jak Flock vánoční strom
Jak psát Christmas Cards v japonštině
Jak si vyrobit vánoční koule Pinata
Jak si vyrobit Christmas Držáky místo karty pro tabulku

Leave a Reply