Jak si vyrobit Voskové Vánoční ozdoby

1Přečtěte si příklad

Vezměte vosk nebo parafín a začít roztavit to na mírném ohni v double-kotle. Když je vosk roztaven téměř, přidejte 1/3 až 1/2 svého preferovaného Crayola pastelka barvit vosk. Jakmile jsou vosk a pastelka plně roztál, přeneste vosk z double-kotle do nádoby s nalévání hrdlem.

2 Komp

Uspořádat formy na které se vztahuje tabulka. Můžete použít prefabrikované voskové formy, silikonové cookie nebo nádobky na led, které mají Vaší tvary. Opatrně nalijte vosk do e-forem, ujistěte se, naplňte ji jen na okraji.

3

Vezměte 4-palec délku vlasce a kravatu do smyčky. Když vosk do forem se stává filmy, můžete přidat smyčku šňůry na horní části ornamentu. Jednoduše stiskněte uzel smyčky přes tenoučkou vrstvou a provlékněte řádek o třetinu palce do vosku. Ujistěte se, že smyčka nejde příliš hluboko. Chcete, aby i nadále blízko vrcholu, takže uzel je neviditelný z přední části ornamentu.

4.

Nechte vosk nastavit do formy za pár hodin, dokud je to v pohodě a pevně nastavit. Jakmile ozdoby jsou nastaveny, můžete jemně obrátili z forem, a budou připraveni k zavěšení na vánoční stromeček, a po celém domě.

Při použití pastelky zemřít vosk, je nutné použít pastelky Crayola značky, protože jsou jediní na trhu, které mají dostatečně vysoké koncentraci kvality pigmentu zemřít vosk s hlubokým, bohaté barvy.

Roztavený vosk je velmi horký a bude hořet, pokud to kontaktu s kůží. Vždy byste se měli nosit dlouhé rukávy a rukavice při práci s horkým voskem.

Tipy pro organizace vánoční Pohon Toy
Jak si vyrobit Felt Vánoční rám Opening
Jak si vyrobit Přírodní vánoční ozdoby
Jak Zapojte do stromu, který již má vánoční osvětlení
Jak si vyrobit vánoční Cat Treats
Jak Zelená vánoční ozdoby
Jak Host vánoční večírek v rozpočtu
Jak si vyrobit Email Christmas Cards
Jak si vyrobit Animované Shooting Star vánoční osvětlení
Jak odstraňovat Pre-lit vánoční stromky
Jak nastavit Rooftop vánoční dekorace

Leave a Reply