Jak si vyrobit zapálenou Vánoční věnec

1Přečtěte si příklad

Shromážděte své materiály. Můžete si koupit pre-made věnec ve velikosti dle vašeho výběru, nebo si můžete vytvořit svůj vlastní ven poboček a větviček. V závislosti na velikosti věnce, budete také potřebovat pramen nebo dva vánoční osvětlení, a variabilní délky květinářství drátu a pásky.

2 Komp

Fluff věnec až trochu, aby to vypadalo nejlépe. Když se dostanete na věnec z obalu, bude pravděpodobně malý byt. To platí zejména v případě, že to bylo sedět ve skladu po dobu jednoho roku.

3

Zajistěte světla na věnci. Začněte připojením začátek lehkého prvku na vnitřní části věnce pomocí květinářství drátu. Zabalte světla kolem věnce, rozteč ven s každým zábalem, dokud se celý věnec je pokryta. Možná budete chtít přidat další prvek, pokud váš věnec je velký, nebo pokud chcete dvě různé barvy světel. Upevněte ji opět na věnec základně, když se dostanete na konec lana.

4.

Zapojte prodlužovací kabel do konce větvi, a pak zapojte druhý konec do nejbližší zásuvky. Můžete skrýt kabel podél rámu dveří, pokud se rozhodnete, nebo prostě nechat viset, pokud splývá s dveřmi.

5.

Přidejte poslední úpravy. Jakmile osvětlená věnec je kompletní, přidat nějaké pásku nebo luk dokončit vzhled.

Jak se švédský Christmas liší od americké Vánoce?
Jak si vyrobit Handprint Vánoční věnec dekorace
Jak dát vánoční Tipy na úklidové služby
Jak si vyrobit jednoduchý vánoční věnec
Jak mít bez stresu Vánoce
Jak Dekorace Windows Na Vánoce
Jak Ozdobte palmě na Vánoce
Jak hodit Office Vánoční besídka
Jak Vezměte si rodinné vánoční Card obrázek
Jak si vyrobit Pennsylvania Němec Cotton vánoční strom
Jak Zdobí obývací pokoj na Vánoce

Leave a Reply