Jak si vyrobit zapálenou Vánoční věnec

1Přečtěte si příklad

Shromážděte své materiály. Můžete si koupit pre-made věnec ve velikosti dle vašeho výběru, nebo si můžete vytvořit svůj vlastní ven poboček a větviček. V závislosti na velikosti věnce, budete také potřebovat pramen nebo dva vánoční osvětlení, a variabilní délky květinářství drátu a pásky.

2 Komp

Fluff věnec až trochu, aby to vypadalo nejlépe. Když se dostanete na věnec z obalu, bude pravděpodobně malý byt. To platí zejména v případě, že to bylo sedět ve skladu po dobu jednoho roku.

3

Zajistěte světla na věnci. Začněte připojením začátek lehkého prvku na vnitřní části věnce pomocí květinářství drátu. Zabalte světla kolem věnce, rozteč ven s každým zábalem, dokud se celý věnec je pokryta. Možná budete chtít přidat další prvek, pokud váš věnec je velký, nebo pokud chcete dvě různé barvy světel. Upevněte ji opět na věnec základně, když se dostanete na konec lana.

4.

Zapojte prodlužovací kabel do konce větvi, a pak zapojte druhý konec do nejbližší zásuvky. Můžete skrýt kabel podél rámu dveří, pokud se rozhodnete, nebo prostě nechat viset, pokud splývá s dveřmi.

5.

Přidejte poslední úpravy. Jakmile osvětlená věnec je kompletní, přidat nějaké pásku nebo luk dokončit vzhled.

Jak se slaví Vánoce havajský
Jak opravit LED vánoční osvětlení
Jak si vyrobit domácí vánoční dárky
Jak Zapojte do stromu, který již má vánoční osvětlení
Jak Mail vánoční dárky
Jak se dětská vánoční stromeček
Jak Zdobí Country vánoční Mantel
Vánoční Village Myšlenky
Jak si vyrobit borová šiška Vánoční ozdoby
Jak vytvořit rodinu vánoční Newsletter v aplikaci Microsoft Word
Jak se slaví Vánoce v Floridě

Leave a Reply