Jak Vítejte všech generací Vánoce

1Přečtěte si příklad

Za prvé, musíte posoudit situaci. Kolik lidí se zúčastní na vánoční setkání? Po zjistit počet vytvořit seznam jmen a věkových skupin, které budou zábavné.

2 Komp

Nejpotřebnější skupina je obvykle děti. Pokud se jedná děti budou potřebovat svůj vlastní prostor a přístup do koupelny. Možná budete chtít, aby v houpacím křesle pro maminku. S mezeru, že děti mohou jít do, pokud jsou vybíraví, je zásadní. To v konečném důsledku pro pohodlnější vánoční zábavnější.

3

Batolata jsou vždy zábavné mít kolem sebe na Vánoce. Ujistěte se, že dítě důkaz domu. Udržujte ostré předměty z dosahu. Mají všechny rozbitné předměty z dohledu. S hračky ven pro batolata hrát s je skvělý nápad. To udržuje je baví a nechá maminka a tatínek pobavit se starší davu.

4.

Teenageři a mladí dospělí obvykle dobře pro sebe. Možná budete chtít, aby stanovily puzzle nebo jim dát přístup k počítači. Pronájem všichni cítit příjemné při vstupu a dává tyto možnosti vám pomůže průtok shromáždění jít více hladce.

5.

Dospělí obvykle dobře pro sebe. Pro ně je to více o společnosti a konverzace. Jen být jisti, že mají dostatek sezení pro každého, aby se cítili. Pokud máte nějaké starší členy rodiny, se snaží snížit jasnou cestu pro ně přes chaos jejich vlastní oblasti. Mají tuto destinaci v mysli před každého příjezdem. To umožní, aby všechny generace cítit jako doma.

Jak vybrat Low Sap vánoční strom
Jak Naplánujte si obchodní den otevřených dveří
Jak si vyrobit vánoční Cookie desky
Jak vytvořit staromódní Země Christmas
Jak k dekoraci na Vánoce na napjatém rozpočtu
Co dělat, když vánoční osvětlení udržujte Blowing pojistky
Jak si vyrobit vánoční strom s větvemi Manzanita
Jak nainstalovat vánoční osvětlení
Jak poslat vánoční přání na prezidenta USA
Jak se barva Vymazat vánoční Mini žárovky
Jak zasadit vánoční Palm

Leave a Reply