Jak Vítejte všech generací Vánoce

1Přečtěte si příklad

Za prvé, musíte posoudit situaci. Kolik lidí se zúčastní na vánoční setkání? Po zjistit počet vytvořit seznam jmen a věkových skupin, které budou zábavné.

2 Komp

Nejpotřebnější skupina je obvykle děti. Pokud se jedná děti budou potřebovat svůj vlastní prostor a přístup do koupelny. Možná budete chtít, aby v houpacím křesle pro maminku. S mezeru, že děti mohou jít do, pokud jsou vybíraví, je zásadní. To v konečném důsledku pro pohodlnější vánoční zábavnější.

3

Batolata jsou vždy zábavné mít kolem sebe na Vánoce. Ujistěte se, že dítě důkaz domu. Udržujte ostré předměty z dosahu. Mají všechny rozbitné předměty z dohledu. S hračky ven pro batolata hrát s je skvělý nápad. To udržuje je baví a nechá maminka a tatínek pobavit se starší davu.

4.

Teenageři a mladí dospělí obvykle dobře pro sebe. Možná budete chtít, aby stanovily puzzle nebo jim dát přístup k počítači. Pronájem všichni cítit příjemné při vstupu a dává tyto možnosti vám pomůže průtok shromáždění jít více hladce.

5.

Dospělí obvykle dobře pro sebe. Pro ně je to více o společnosti a konverzace. Jen být jisti, že mají dostatek sezení pro každého, aby se cítili. Pokud máte nějaké starší členy rodiny, se snaží snížit jasnou cestu pro ně přes chaos jejich vlastní oblasti. Mají tuto destinaci v mysli před každého příjezdem. To umožní, aby všechny generace cítit jako doma.

Jak Naplánujte si potluck Vánoční besídka
Jak Zdobí Country vánoční Mantel
Jak se připojit venkovní vánoční osvětlení
Jak nainstalovat vánoční osvětlení v autě
Jak zkontrolovat žárovky v Christmas Lights
Jak Tie vánoční Luky pro špice
Jak se obléci na oběd Christmas
Jak si vyrobit vánoční osvětlení s drátěném pletivu
Jak si vyrobit dekorativní vánoční Mýdla
Jak vytvořit vánoční dům
Informace o péči o vánoční květiny

Leave a Reply