Jak vydělat peníze prodejem vánočních stromků

1Přečtěte si příklad

Najít místo pro Váš stánek vánočních stromků. Kontaktní plocha kostely a obchody se informovat o pronájmu část své travnaté plochy.

2 Komp

Kontaktujte tree farmy ve vašem stavu. Zeptejte se na hromadné cen na stromech pro různé velikosti. Porovnejte ceny více farem, pokud je to možné, a smlouva s tím, který účtuje nejméně o stromy, včetně dodání.

3

Určete velikost vašeho stromu stánku na základě dostupných prostoru a počtu a velikosti vánočních stromků se prodávají. Pokud máte pouze malý prostor, zeptejte se stromovou farmu v případě, že bude druhý termín porodu by měl prodat ze stromů.

4.

Postavit si vánoční strom stánek s použitím 10-noha-vysoký řetěz-link oplocení. Chain-link oplocení lze uzamknout uzavřen bránou, která bude chránit vaše stromy z krádeže v noci. Zajistit plachtu s lanem přes horní konstrukce udržet déšť a sníh z vašich stromů a zákazníky.

5.

Nainstalujte tři nebo čtyři šest stop 4-by-4 příspěvky do země v řadě vytvořit středovou uličkou uprostřed svého stánku. Lak na 2-o-4 desku horizontálně pro každou skupinu dva 4-o-4 v horní části 4-o-4, aby se místo opřít stromy proti.

6

Oddělte stromy podle typu a velikosti. Používat označení informovat zákazníky o typu a velikosti stromů v každé oblasti svého stánku.

7

Zobrazit ceny v blízkosti vchodu do stánku vánoční stromek. Ceny by měly být dostatečně vysoká, aby zase zisk, ale přesto dostatečně nízká, aby byla konkurenceschopná s ostatními nezávislými porostů.

8

Dát inzerát v místních novinách a po označení v celém okolí, aby přilákali zákazníky.

9

Slash ceny na svých vánočních stromků během posledních dnů před Vánocemi. To vám pomůže prodat tolik stromů jak je to možné. Zvažte darování své zbylé stromy potřebným rodinám na Štědrý den. Darování zbytky bude také udržet si od placení pro likvidaci stromů.

Vydělávejte děti: Vánoční stromky a dovolenou dekorace
Clackamas Christmas Tree Marketing Association: Takže, chcete spustit vánoční stromeček Lot?

Jak si vyrobit vánoční punčocha manžetou
Jak si vyrobit baterie-poháněl vánoční osvětlení
Jak Ozdobte Outdoor plantážníci na Vánoce
Jak si vyrobit recyklovaný Christmas Lantern
Jak dát vánoční strom v pohotovostním
Jak používat Vnitřní vánoční osvětlení Externí
Jak pěstovat Christmas Rostliny
Jak se slaví Vánoce ruské
Jak uspořádat Nativity Play na Štědrý den
Jak si vyrobit razítkem vánoční přání
Jak pečovat o vánoční strom, který je svěšené

Leave a Reply