Jak Vyměňte hmoždinky na Christmas Lights

1Přečtěte si příklad

Odpojte světla řetězec a snížit nezdařilo zástrčku ze řetězce. Vyjmout první drát jeden a půl palce od konektoru pomocí boční štípací kleště. Vyjmout druhý drát 2,5 palce z konektoru. Odřízněte třetí vodič 3,5 palce z konektoru. Strip všechny tři vodiče na konektoru tak, že jedna polovina palce z holých drátěných ukazuje na každém.

2 Komp

Identifikovat dráty v řetězci. Tři vodiče připojte do zásuvky a často z nich bude obsahovat světla a dva ne. Někdy dvě obsahují světla, zatímco třetí běží celou délku řetězce.

3

Nastavte digitální multimetr pro měření odporu podle pokynů výrobce. Umístěte jeden kabel na prvním drátu připojeného k vidlici vaše odstraněny. Dotkněte každý kovovou zátku Prong zase s jiným vedením. Když je přístroj čte nulu, jste správně conneected drátu a zapojte. Použijte papírovou pásku označit drát a to, zda se připojí k širší hrotem nebo tenčí hrot. Opakujte pro každý drát.

4.

Dodržujte které dva vodiče připojit k jedné hrotem a který drát se připojí k druhému hrotem. Použijte papírovou pásku označit odpovídající dráty na světla řetězce. Položte pásku označí minimálně šest centimetrů od nejkratší konec drátu.

5.

Kupte si náhradní zátku, která obsahuje pojistky, aby v souladu s UL požadavkem všech světelných řetězců vánoční. Jeden kolík bude mírně širší v polarizované zástrčky. Váš náhradní Zapojení konektoru musí duplikovat schéma zapojení z původní konektor pro světla pracovat. Pojistka zabraňuje světla řetězec od zkratování a nastavení dům nebo strom na ohni.

6

Vyjmout všechny tři vodiče stejné délky, přičemž papíru pásku informace nad škrty. Odizolujte žíly zpět podle výrobce směr pro polarizované zástrčky budete používat.

7

Otevřete zátku a dodržujte pokyny výrobce pro připojení vodičů vhodně. Pokyny se budou lišit v závislosti na značce a typu konektoru. Zavřete konektor a zkuste připojení.

Světelné řetězy 100 nebo 150 světel jsou dva nebo tři struny 50 světel místo jen jeden. Obvykle se tyto řetězce spolu s jedním kontinuálním drátem připojit ke konektoru na menší části, zatímco druhý kontinuální vodič se připojí k širší straně. Duplicitní jak dráty připojen v původním typem ve vašem vedení.

Náhradní zátky bez pojistky porušuje federální elektrické standardy a představovat nebezpečí vzniku požáru a ohrožení bezpečnosti.

Postupujte podle pokynů opatrně. Chyby mohou být drahé a nebezpečné.

Jak si vyrobit bambulky Vánoční ozdoby
Jak si vyrobit vánoční strom svítidla
Jak se k nám věci, které chcete na Vánoce
Jak Pověste vánoční osvětlení venku kolem dveří a Windows
Jak si vyrobit plátky pomeranče na vánoční ozdoby
Jak vytvořit platformu pro Vesnice vánoční
Jak Zdobí učebně na Vánoce
Jak si vybrat vánoční dárky pro lékaře
Jak Pověste Vánoční strom z stropě
Jak Zachovat vůní vánočního stromu
Jak si vyrobit papíru Lucerna na Vánoce

Leave a Reply