Jak Vyměňte hmoždinky na Christmas Lights

1Přečtěte si příklad

Odpojte světla řetězec a snížit nezdařilo zástrčku ze řetězce. Vyjmout první drát jeden a půl palce od konektoru pomocí boční štípací kleště. Vyjmout druhý drát 2,5 palce z konektoru. Odřízněte třetí vodič 3,5 palce z konektoru. Strip všechny tři vodiče na konektoru tak, že jedna polovina palce z holých drátěných ukazuje na každém.

2 Komp

Identifikovat dráty v řetězci. Tři vodiče připojte do zásuvky a často z nich bude obsahovat světla a dva ne. Někdy dvě obsahují světla, zatímco třetí běží celou délku řetězce.

3

Nastavte digitální multimetr pro měření odporu podle pokynů výrobce. Umístěte jeden kabel na prvním drátu připojeného k vidlici vaše odstraněny. Dotkněte každý kovovou zátku Prong zase s jiným vedením. Když je přístroj čte nulu, jste správně conneected drátu a zapojte. Použijte papírovou pásku označit drát a to, zda se připojí k širší hrotem nebo tenčí hrot. Opakujte pro každý drát.

4.

Dodržujte které dva vodiče připojit k jedné hrotem a který drát se připojí k druhému hrotem. Použijte papírovou pásku označit odpovídající dráty na světla řetězce. Položte pásku označí minimálně šest centimetrů od nejkratší konec drátu.

5.

Kupte si náhradní zátku, která obsahuje pojistky, aby v souladu s UL požadavkem všech světelných řetězců vánoční. Jeden kolík bude mírně širší v polarizované zástrčky. Váš náhradní Zapojení konektoru musí duplikovat schéma zapojení z původní konektor pro světla pracovat. Pojistka zabraňuje světla řetězec od zkratování a nastavení dům nebo strom na ohni.

6

Vyjmout všechny tři vodiče stejné délky, přičemž papíru pásku informace nad škrty. Odizolujte žíly zpět podle výrobce směr pro polarizované zástrčky budete používat.

7

Otevřete zátku a dodržujte pokyny výrobce pro připojení vodičů vhodně. Pokyny se budou lišit v závislosti na značce a typu konektoru. Zavřete konektor a zkuste připojení.

Světelné řetězy 100 nebo 150 světel jsou dva nebo tři struny 50 světel místo jen jeden. Obvykle se tyto řetězce spolu s jedním kontinuálním drátem připojit ke konektoru na menší části, zatímco druhý kontinuální vodič se připojí k širší straně. Duplicitní jak dráty připojen v původním typem ve vašem vedení.

Náhradní zátky bez pojistky porušuje federální elektrické standardy a představovat nebezpečí vzniku požáru a ohrožení bezpečnosti.

Postupujte podle pokynů opatrně. Chyby mohou být drahé a nebezpečné.

Jak Zdobí Domů na Vánoce na pětníku
Jak se slaví tradiční španělské Christmas
Jak si vyrobit Cat Repellent dát na vánoční strom
Jak Test & Fix vánoční světla sady
Jak transplantaci vánoční kaktus
Jak Flock vánoční strom
Jak Fit My vánoční strom v podstavci
Jak se dělá zdarma Christmas E-pozdravy
Jak vytvořit rodinu vánoční newsletter s Google Docs
Jak opravit vánoční stromky
Oslavte Halloween Využití sociálních médií

Leave a Reply