Jak začít vánočního stromu farmy

1Přečtěte si příklad

Vyhledejte oblast, kterou chcete provozovat vánočního stromu farmu. Velký volné pole je nejlepší. Velikost pole, které potřebujete, závisí na tom, jak velký na operaci budete chtít.

2 Komp

Otestujte půdu vidět, jaké typy stromů rostou nejlépe, jaké typy hnojiv používat a jak zavlažovat pole. Najmout profesionální vyjít přistát a provést zkoušku, nebo koupit půdy testovací sadu a udělat to sami.

3

Napsat podnikatelský plán se svými plány a cíle pro farmu vánočních stromků. Potřebujete podnikatelský plán přinést bance nebo jiné věřitelé, když žádají o půjčky a finanční pomoci. Zahrnout všechny služby, které jste bude nabídka.

4.

Obraťte se na místní vládu, aby získat licenci a vaše podnikání legální. Prodáváte-li vánoční stromky bez řádného vydávání licencí, budete možná muset zaplatit strmých pokuty.

5.

Zasadit stromy, které rostou dobře ve vaší oblasti. Ujistěte se, že vysazování stromů, které jsou populární prodejci. Promluvte si s ostatními vánočních zemědělce ve vašem okolí vědět, jaké typy stromů rostou nejlepší a jaké typy jsou populární během vánoční sezóny.

6

Udržení zdraví vašich vánočních stromů v průběhu celého roku s dostatečným zavlažování, dobré hnojivo a plevelům. Předem naplánovat a realizaci těchto procesů v průběhu celého roku.

7

Smyková vánoční stromy v jarních a letních měsících. Stromy rostoucí na jejich vlastní vůle, nebude mít populární trojúhelník vzhled, pokud nejsou stříhaný správně. Nejlepší čas na nůžky na stromy je na jaře nebo v létě, aby jim čas k růstu a pokrytí stříhaný oblasti v období Vánoc.

Poskytovat jiné služby než prodej vánočních stromků, jako například nabízení hayrides přes farmy, prodej dýně z tykve na Halloween, s malou dětskou zoo s hospodářskými zvířaty, koncesní stánek nebo jiné služby. Některé farmy mají velké pokoje nebo staveb, které mohou být pronajata pro strany v jiných obdobích roku. To pomáhá přinést dodatečné příjmy v průběhu celého roku.

Nečekejte, až díkůvzdání inzerovat váš vánoční stromeček farmu. Máte příznaky až po celý rok, s těžkým reklamy počínaje nejméně říjnu a pokračuje až prosinec. Pokud povolíte zákazníkům vybrat a označit své vánoční stromky brzy a pak se vrátit blíž k Vánocům snížit je a vyzvednout, budete mít dvakrát návštěvníky.

Jak opravit LED vánoční osvětlení
Jak Pověste vánoční koule ozdoby na udičku
Jak si vyrobit vlastní vánoční Craft
Jak vydělat peníze prodejem vánočních stromků
Jak dát Garland na vánoční strom
Jak si vyrobit Štědrý den jako zvláštní jako Vánoce
Jak opravit Čistá vánoční osvětlení
Jak Flock vánoční strom
O Kouzlo Walt Disney World na Vánoce
Jak si vyrobit háčkované Christmas Garland
Jak si vyrobit Hoola Hoop vánoční věnec

Leave a Reply