Jak zasadit strom vánoční v Kalifornii

1Přečtěte si příklad

Vyberte si vhodný prostor pro výsadbu vánočního stromu. Ať už různé vánoční strom jste na výsadbu, je důležité vybrat si místo, které bude poskytovat s plné slunce pro optimální růst.

2 Komp

Test půdu na výsadbu místo pro odvodnění. Pokud jste na výsadbu douglaska, což je Fraser nebo balzám jedle, je to velmi důležitý krok, protože tyto stromy nemohou tolerovat mokré, mokrý půdu. Chcete-li to provést, vykopat díru 18 palců hluboký od 18 palců široký. Vyplnit díru s vodou a časem, jak dlouho voda bere plně odtékat. V ideálním případě se většina vody by měl odteklo během dvou až tří hodin. Pokud voda stále stojí v otvoru po 24 hodinách, zvažte pěstování vánoční strom jinde.

3

Umístěte vánoční strom do kbelíku nebo vanou, která obsahuje asi 8 až 10 centimetrů vody. Nechte půdy v výsadbu hrnce se dobře nasytí vodou před vyjmutím z vany nebo kbelíku.

4.

Vykopat výsadbu otvor pro vánoční stromeček, který je tři krát šířka jeho kontejneru a o jeho stejné hloubce. Prosít přes půdu jste extrahovali z díry pomocí kovové hrábě nebo zahradní vidličku odstranit všechny pozůstatky takový jako rozpadající kořeny, kameny nebo velké hroudy hlíny.

5.

Mění půdu jste odstranili z výsadby díry, pokud žijete v oblasti, kde půda kanalizace špatně, nebo je jíl-jako a těžké. To je důležité zejména pro oblasti kolem Stockton a severovýchodní Kalifornii kolem Plumas. Naplňte pět galonů kbelík s kompostem nebo věku řídit hnůj. Použijte vidličku nebo lopatu, aby smíchejte tento materiál do půdy vyjmutý z výsadby díry.

6

Položte vánoční strom na zemi nebo na zalévání lavičce. Umístěte prst do jedné z vypouštěcích otvorů a jemně kroutit pot zdarma z kořenového systému. Pokud-li potíže s tím, nebo jste na výsadbu z pěti galon výsadbu hrnce, použít pár robustních univerzálních stříhá snížit po stranách hrnce, dokud můžete extrahovat vánoční strom z jeho výsadby hrnce.

7

Zasadit vánoční strom do dříve vytvořeného výsadby díry. Scoop půdu do otvoru, dokud je to o dvou třetin. Ujistěte se, že strom je sedí vertikální a dokonce i výsadby díry. Pak dokončit plnění otvor s půdou. Voda vánoční strom důkladně s pěti až 10 litrů vody.

Michigan State University: Pěstování vánoční stromky
Texas A & M: Sázení vánoční stromky
California Country.org: Informace o Snowy Peaks Farm vánoční strom
University of California v Davisu: Vánoční stromky v Sierra Foothills

Jak si vyrobit LED vánoční osvětlení Blink
Jak se slaví Vánoce ve Svaté zemi
Jak se slaví Vánoce v Floridě
Jak Ozdobte sloupce na Vánoce
Jak Zdobí Texas Christmas Tree
Jak zasadit strom vánoční v Kalifornii
Jak pečovat o flokovaný strom
Jak vybrat Low Sap vánoční strom
Jak Pověste Vánoční strom z stropě
Jak se chovat na Office vánoční večírek
Jak Naplánujte si obchodní den otevřených dveří

Leave a Reply