Jak zasadit vánoční Palm

1Přečtěte si příklad

Určit nejlepší místo na výsadbu na vánoční dlaň. Oni vyžadují plné slunce, a tak najít místo ve vaší terénní úpravy, která přijímá sluneční světlo po celý den.

2 Komp

Vyberte si místo, kde lze Vánoční palmy být vysázeny nejméně 15 “od sebe. Pokud zasadit nějaký blíže k sobě, můžete riskovat možnost vytěsnění dlaně, a optimální růst a zdraví nemusí být dosaženo.

3

Otestujte svou půdu pro své neutrální nebo zásadité atributů. Christmas dlaně bude dařit v půdě v rozmezí 6,6 – 7,5 (neutrální) na 7,9 až 8,5 (alkalické). Půdní soupravy lze zakoupit na zahradní zásobování středisek nebo zahradnické zásobování webových stránek.

4.

Vykopat díru pro dlaně. Tato hloubka a šířka otvoru bude záviset na velikosti kořenového balu dlaně Vánoc. Změřte hloubku a šířku kořenového balu a vynásobte je 2. Hloubka otvoru budete kopat by měla být dvakrát výška vašeho kořenového balu, a šířka by měla být dvakrát délka kořenového balu. Pokud nechcete kopat díru, která velkou, budou kořeny palmy nebude podporovat růst.

5.

Mix osmina pozemního půdy s čerstvým, nové zahradní zeminy a místo na spodní části otvoru. Voda tato směs důkladně.

6

Umístěte kořenového kouli do dlaně Christmas do otvoru. Vezměte pozemní půdu, smíchejte ji s novým zahradní zeminy a vyplňte stranách kolem dlaně. Utěsnit tuto půdu dolů, takže tam nejsou žádné vzduchové otvory.

7

Vodní tuto novou půdu důkladně. Přidat další půdu, pokud je směs usadí příliš. Add mulč kolem nově osázená dlaně, aby se mohla udržet vodu mezi waterings.

8

Voda dlaně každý den po dobu jednoho týdne. Příští týden, vody každý druhý den. Po dvou týdnech, můžete zalévat půdu podle potřeby podporovat zdravé kořeny.

Informujte se u svého místního zahradní centrum o oplodnění plánem své dlaně vánoční.

Informujte se u svého místního zemědělského oddělení o letálním žloutnutím. Zeptejte se, zda je ve vaší oblasti. Pokud ano, možná budete chtít myslet dvakrát o pěstování tohoto typu dlaně, protože to může obětí nemoci a zemře.

Jak Ozdobte Outdoor plantážníci na Vánoce
Jak si vyrobit Fake Christmas Tree Podívejte se v reálném
Jak poskytnout Vánoce pro potřebným rodinu
Jak se slaví norský Vánoce
Jak se slaví Vánoce maďarskou
Jak si vyrobit vánoční strom z polymerů Clay
Jak si vyrobit vánoční dárkové koše pro vdovy
Jak se zbavit Christmas Lights
Jak Pověste venkovní vánoční osvětlení na fascia rady
Jak Ozdobte staromódní vánoční strom
Jak se slaví rakouské Vánoce

Leave a Reply