Jak zasadit vánoční Palm

1Přečtěte si příklad

Určit nejlepší místo na výsadbu na vánoční dlaň. Oni vyžadují plné slunce, a tak najít místo ve vaší terénní úpravy, která přijímá sluneční světlo po celý den.

2 Komp

Vyberte si místo, kde lze Vánoční palmy být vysázeny nejméně 15 “od sebe. Pokud zasadit nějaký blíže k sobě, můžete riskovat možnost vytěsnění dlaně, a optimální růst a zdraví nemusí být dosaženo.

3

Otestujte svou půdu pro své neutrální nebo zásadité atributů. Christmas dlaně bude dařit v půdě v rozmezí 6,6 – 7,5 (neutrální) na 7,9 až 8,5 (alkalické). Půdní soupravy lze zakoupit na zahradní zásobování středisek nebo zahradnické zásobování webových stránek.

4.

Vykopat díru pro dlaně. Tato hloubka a šířka otvoru bude záviset na velikosti kořenového balu dlaně Vánoc. Změřte hloubku a šířku kořenového balu a vynásobte je 2. Hloubka otvoru budete kopat by měla být dvakrát výška vašeho kořenového balu, a šířka by měla být dvakrát délka kořenového balu. Pokud nechcete kopat díru, která velkou, budou kořeny palmy nebude podporovat růst.

5.

Mix osmina pozemního půdy s čerstvým, nové zahradní zeminy a místo na spodní části otvoru. Voda tato směs důkladně.

6

Umístěte kořenového kouli do dlaně Christmas do otvoru. Vezměte pozemní půdu, smíchejte ji s novým zahradní zeminy a vyplňte stranách kolem dlaně. Utěsnit tuto půdu dolů, takže tam nejsou žádné vzduchové otvory.

7

Vodní tuto novou půdu důkladně. Přidat další půdu, pokud je směs usadí příliš. Add mulč kolem nově osázená dlaně, aby se mohla udržet vodu mezi waterings.

8

Voda dlaně každý den po dobu jednoho týdne. Příští týden, vody každý druhý den. Po dvou týdnech, můžete zalévat půdu podle potřeby podporovat zdravé kořeny.

Informujte se u svého místního zahradní centrum o oplodnění plánem své dlaně vánoční.

Informujte se u svého místního zemědělského oddělení o letálním žloutnutím. Zeptejte se, zda je ve vaší oblasti. Pokud ano, možná budete chtít myslet dvakrát o pěstování tohoto typu dlaně, protože to může obětí nemoci a zemře.

Jak si vyrobit Pennsylvania Němec Cotton vánoční strom
Jak odstraňovat vánoční stromky, který spálil velmi světlý a Out
Jak si udržet své vánoční punčochy od pádu na plášť
Jak napsat báseň vánoční pro svého milence
Jak se připojit více než tři Sady Christmas Lights
Jak vydělat peníze zdobení domy na Vánoce
Jak se slaví Vánoce havajský
Jak sestavit umělý vánoční strom
Jak si vyrobit Christmas Cookie Bouquet
Jak si vyrobit Wide Christmas Tree Thin
Jak se připojit vánoční osvětlení k domu

Leave a Reply