Jak zasadit vánoční Palm

1Přečtěte si příklad

Určit nejlepší místo na výsadbu na vánoční dlaň. Oni vyžadují plné slunce, a tak najít místo ve vaší terénní úpravy, která přijímá sluneční světlo po celý den.

2 Komp

Vyberte si místo, kde lze Vánoční palmy být vysázeny nejméně 15 “od sebe. Pokud zasadit nějaký blíže k sobě, můžete riskovat možnost vytěsnění dlaně, a optimální růst a zdraví nemusí být dosaženo.

3

Otestujte svou půdu pro své neutrální nebo zásadité atributů. Christmas dlaně bude dařit v půdě v rozmezí 6,6 – 7,5 (neutrální) na 7,9 až 8,5 (alkalické). Půdní soupravy lze zakoupit na zahradní zásobování středisek nebo zahradnické zásobování webových stránek.

4.

Vykopat díru pro dlaně. Tato hloubka a šířka otvoru bude záviset na velikosti kořenového balu dlaně Vánoc. Změřte hloubku a šířku kořenového balu a vynásobte je 2. Hloubka otvoru budete kopat by měla být dvakrát výška vašeho kořenového balu, a šířka by měla být dvakrát délka kořenového balu. Pokud nechcete kopat díru, která velkou, budou kořeny palmy nebude podporovat růst.

5.

Mix osmina pozemního půdy s čerstvým, nové zahradní zeminy a místo na spodní části otvoru. Voda tato směs důkladně.

6

Umístěte kořenového kouli do dlaně Christmas do otvoru. Vezměte pozemní půdu, smíchejte ji s novým zahradní zeminy a vyplňte stranách kolem dlaně. Utěsnit tuto půdu dolů, takže tam nejsou žádné vzduchové otvory.

7

Vodní tuto novou půdu důkladně. Přidat další půdu, pokud je směs usadí příliš. Add mulč kolem nově osázená dlaně, aby se mohla udržet vodu mezi waterings.

8

Voda dlaně každý den po dobu jednoho týdne. Příští týden, vody každý druhý den. Po dvou týdnech, můžete zalévat půdu podle potřeby podporovat zdravé kořeny.

Informujte se u svého místního zahradní centrum o oplodnění plánem své dlaně vánoční.

Informujte se u svého místního zemědělského oddělení o letálním žloutnutím. Zeptejte se, zda je ve vaší oblasti. Pokud ano, možná budete chtít myslet dvakrát o pěstování tohoto typu dlaně, protože to může obětí nemoci a zemře.

Jak plést punčocha Christmas
Jak uplatnit Stuha na vánoční strom
O Světla LED rampouch vánoční
Jak se výměna pojistky na strom Christmas Lights
Jak se slaví Vánoce v Austrálii
Jak si vyrobit vánoční stůl utěrka a ubrousky
Jak k dekoraci bílý sametové vánoční strom
Jak si vyrobit tradiční vánoční šunka
Jak řídit vánoční osvětlení S PC
Jak se zbavit vánočního stromku
Jak Ozdobte Police na Vánoce

Leave a Reply