Jak Zdobí Miniaturní vánoční strom

1Přečtěte si příklad

Představte si strom. Nejlepší část o zdobení vánočního stromu jakékoliv velikosti, je to, že neexistují žádná pravidla. Pokud chcete navléci popcorn nebo brusinky, top strom s andělem nebo hvězda, je to jen na Vás. Ale jedna věc je jistá, nejhezčí stromy jsou ty, které jsou soudržná ve velkém stylu. Zvláště miniaturní stromy. Pokud máte příliš mnoho nápadů pracovních, by se mohlo zdát jako trochu směsici. Takže si představit svůj strom a pak jít od toho!

2 Komp

Nákup materiálů. Obchody jako je stanovení cílů, Wal-Mart, a K-Mart vše prodat vše, co potřebujete k dekoraci své miniaturní vánoční strom. Pozlátko, ozdoby, řetězec světla (v samozřejmě menší velikosti), to vše lze nalézt zde.

3

String světla. To je vždy první věc, kterou je třeba provádět na kterékoliv velikosti tree, jakmile je to pohodlně do svého stánku. Tímto způsobem ozdoby nebo jiné závěsy nebude bránit světla, které potřebují k odpočinku na větvích stromů. Také návlekem světla na vnitřní straně, budete moci rezerva vnější větve pro ozdoby.

4.

Zavěste věnec a ozdoby. Jak jste si představovali svůj strom pověsit ozdoby na vnější straně větví. Opět neexistují žádná pravidla když zdobení miniaturní vánoční strom. Jen mít čas uvědomit si vaši vizi a bavte se!

Dejte každému dítěti vlastní miniaturní vánoční strom zdobí! Tímto způsobem mohou uplatnit svou kreativitu.

Na párty! Pozvali lidi, poskytují spoustu dekorací a nechat je každý vyzdobit svůj vlastní miniaturní vánoční strom. Je to skvělý způsob, jak být sociální a pít spoustu vaječným likérem!

Ujistěte se, že půda zůstane vlhká pro miniaturní vánoční stromeček. Nenechte půdu vyschnout!

Jak se můžete zeptat nadřízeného pro bonus vánoční
Jak si vyrobit Fake Christmas Tree Podívejte se v reálném
Co dělat, když vánoční osvětlení udržujte Blowing pojistky
Jak si vyrobit vánoční zapálenou skleněných tvárnic
Jak si vyrobit White Christmas
Jak slavit Vánoce
Jak si vyrobit Animované Shooting Star vánoční osvětlení
Jak vytvořit rodinu vánoční Newsletter v aplikaci Microsoft Word
Jak porazit Angry Birds Seasons Zdarma Vánoce
Jak Zdobí koleji lobby na Vánoce
Jak se zbavit Christmas Lights

Leave a Reply