Jak Zdobí okno se stromem Christmas Lights

1Přečtěte si příklad

Změřte okna a vzdálenost k zásuvce. Pomocí měřicí pásky, určení rozměrů okna. Lehké řetězce jsou prodávány prostřednictvím nohou, takže převést centimetrů nohy. Vyhledejte nejbližší elektrickou zásuvku a změřte vzdálenost okna displeje. Nákup prodlužovací kabel, aby vyhovoval vašim potřebám.

2 Komp

Shromážděte zásoby. Zkontrolujte, zda vaše vánoční koše Za přistýlky pro světla a ujistěte se, že jsou vhodné pro venkovní použití. Dnes, mnoho vánočních světla jsou bezpečné pro vnitřní i venkovní použití. Postupujte s opatrností při použití starších světel. Nákup zbývající potřebné světla. Získejte pro těžký provoz prodlužovací kabel, venkovní Automatické zavírání, žebřík, zděný klipy nebo nehty na plastové klipy.

3

Otestujte světla. Vizuálně zkontrolujte světla a string. Všimněte si, vadné nebo opotřebované kabely. Zlikvidujte řetězec světel a vyměňte ji za novou řetězce světel. Zkontrolujte, zda chybějící žárovky a nahradit je. Zapojte řetězec světel do zásuvky a zkontrolujte, zda vypálených žárovek. Odpojte a nahradit vyhořelou žárovky. Zkontrolujte, zda přepálené pojistce, pokud řetězec nesvítí. Nahradit podle návodu výrobce a proveďte test znovu.

4.

Dát žebřík na místě. Závěsné vánoční osvětlení na horní části okna nebo druhém poschodí oken vyžaduje žebřík. Umístěte žebřík co nejblíže k oknu a opřel se o dům. Ujistěte se, že je to pevně na zemi a opíral se o dům, takže to nebude klouzat. Zeptejte se někoho držet žebříku stabilní během používání.

5.

Zavěste světla. Položte prodlužovací kabel na zem a připojte jej na konec řetězce světel. Umístěte klipy kolem okna držet světla v místě. Pro cihlových ploch, zkuste zděný klipy. Jedná se o dočasné a nalézt ve většině železářství. Pro okna lemem, zkuste použít nehty na plastových klipů. Rovnoměrně space klipy asi 12 centimetrů od sebe. Umístěte světla do klipů, počínaje v jednom z dolních rozích.

6

Utáhněte volné konce a připevněte automatického zavírání. Zajistěte všechny oblasti, které by mohly být volné, nebo je potřeba zpřísnění. Přidat další klip v případě potřeby. Připojte prodlužovací šňůry a zobrazit zdobené okno. Připojte automatického zavírání a nastavte ji. Nejjednodušší typ umožňuje zvolit, kolik hodin světla budou zobrazeny a čas se zapínají.

Přečtěte si tento článek v britské angličtině

O čínské Vánoce
Jak si vyrobit vánoční řetěz
Jak si vyrobit vánoční Parade kostým pro děti
Jak pěstovat Christmas Palms ze semen
Jak napsat dopis Christmas
Vánoční skřítek Makeup styly
Jak se připojit vánoční osvětlení bez poškození šindele
Jak k dekoraci bílou vánoční strom
Jak složit vánoční ubrousky
Jak dát světla na vánoční strom
Jak si vyrobit polystyrénové vánoční koule ozdoby

Leave a Reply