Jak Zdobí Texas Christmas Tree

1Přečtěte si příklad

Vyberte řetězec červených chilli paprička světla. Zabalte světla kolem stromu, dávejte pozor, aby žárovky v blízkosti konců větví.

2 Komp

Zabalte široký pás rustikální červené kostkované stuhou kolem stromu ve spirále. Pak pověsit nějaké červené chilli papričky ozdoby doplňující vaše chili pepper světla.

3

Umístit několik cowboy Santa Claus ozdoby kolem stromu. Pokud je to možné, získat typ ozdoby, které mohou pojmout fotku a umisťovat obrazy vaší rodiny uvnitř.

4.

Přidat některé bluebonnet ozdoby do stromu. Přidat další Texas Wildflower ozdoby, takový jako indický štětec a černooké Susan. Přidá se několik Žlutá růže ornamenty stejně.

5.

Pověste několik ozdoby ve tvaru stavu Texasu. Je žádoucí, aby tyto ozdoby všechny se liší od sebe navzájem. Vary barvu ozdob vytvořit větší zájem.

6

Dejte se některé živočišné ozdoby. Vyberte pásovci, mockingbirds, tesařík řízení, silniční běžci a bílé-sledoval jelena.

7

Přidat kaktusu ozdoby. Používáte jej většinou zelené opuncie ozdoby s červeného ovoce vzory. Také dát nějaké opuncie ozdoby, které ukazují kaktus rozkvete se žlutými, fialovými nebo červenými květy.

8

Dejte na jiných Texas-themed dekor, jako kovbojské boty a klobouky, Lone Star vlajky, koně a zkamenělých palmwood ornamenty. Získejte širokou škálu dekorací v obou skla a keramiky. Získat nějaké skleněné koule, které byly vyzdobeny v tématu Texas a šíří tyto rovnoměrně kolem stromu. Add funky a neobvyklé vyznamenání takový jako ostnatého drátu, ornamenty, Blue Jean ozdoby, krávy zvonky a Šátky.

Chcete-li ozdobit váš Texas vánoční strom na téma domácku tkaný, aby všechny ozdoby ručně. Ujistěte se, že začít několik měsíců dopředu, takže všechny ozdoby bude kompletní v době o Vánocích.

Umístěte Texas-themed sukni pod stromem. Zvažte návrhy jako kaktusy, jalapeňo papričkami nebo kovbojové na koních.

Jak se slaví mexické Vánoce
Jak Dodržujte světský Vánoce
Jak Zdobí učebně na Vánoce
Jak se slaví netradiční Vánoce
Jak k dekoraci živý vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční skeletové Sochy
Jak házet elegantní vánoční večírek
Jak Naplánujte si vánoční Party Menu
Jak k dekoraci bílou vánoční strom
Jak vůně šiškami na Vánoce
Jak si vybrat a odstřihnout vánoční strom

Leave a Reply