Jak Zdobí Trailer Plovákový pro Parade Christmas

1Přečtěte si příklad

Změřte délku a šířku přívěsu. Nákup barevné plachtu nebo plastové tabulky hadřík, který bude důkladně pokryje postel na přívěsu.

2 Komp

Napněte hadřík přes přívěsu podélně. Položte okraj látky nebo plachtou o dvě-třipalec pod přívěsem a zajistěte sešívání. Sešití druhý konec látky dvě-třipalec pod druhé straně přípojného vozidla. Začněte na samém konci návěsu a práci si cestu nahoru. S největší pravděpodobností budete používat několik kousků látky nebo plachtou a bude muset opakovat zajištění a sešívání podle potřeby.

3

Nákup falešné vánoční stromky z místního obchodního domu, sekáče nebo požádat o dary. Je jen na vás, zjistit, kolik stromů byste chtěli na plováku, nicméně by dva až tři stromy stačit.

4.

Použití elektrického šroubováku nebo nastřelovací pistolí, zabezpečit strom stojí přímo do postele návěsu tak, aby stromy nejsou posunout se během průvodu.

5.

Nákup nebo požádat o darované bateriovým napájením stromky vánoční. Tyto vánoční stromky nepotřebují externí zdroj napájení zapnout. Dejte řetězec kolem každého vánočního stromu na plováku. Ozdobte stromy, jak si přejete, pomocí pozlátko a plastové ozdoby, aby se zabránilo rozbité sklo.

6

Nákup falešný sníh. Fake sníh je k dispozici ve většině obchodů, které nesou dovolenou dekorace. Bavlna může také stačit jako sníh. Place hromady závěje kolem stromů, aby zakryli porostů. Adding lesk na bavlně nebo falešný sníh dělá sníh lesklejší a více poutavé, zejména v rámci vánočních světel.

7

Zeptejte se na bedny a zbytky vánoční papírové dary a zabalit tolik dárků jako může pokrýt spodní stromů na plováku. Můžete také požádat své místní obchody, pokud by chtěli darovat nějaké pre-giftwrapped boxy, které nemohou potřebovat. Ujistěte se, že k zajištění krabice s doublesided páskou, aby se zabránilo posunutí během průvodu.

Pomocí měření délky a šířky přívěsu koupit odpovídající množství střapci nebo výrobce Fringe na obalení vnějšího okraje plováku na částečnou úhradu pneumatiky. Pokud se získat sponzory pro float, můžete umístit i plakáty reklamní vaše sponzory na vnější části plováku.

Jak hostit Last Minute vánoční večírek
Jak Monogram punčochu vánoční
Jak si vyrobit dekorativní vánoční tvarovanými stromy
Jak zabalit vánoční dárek
Jak se slaví Vánoce ruské
Jak vytvořit staromódní Země Christmas
O Formální Christmas punčošky
Jak Word vánoční večeři Párty Pozvánky
Jak si vyrobit vánoční bílé jídelní stůl
Jak si vyrobit vlastní vánoční Craft
Jak Pověste Christmas Garland v předsíni

Leave a Reply