Jak Zelená vánoční ozdoby

1Přečtěte si příklad

Provést inventuru dekorace, které již máte na ruce. Myslíte si opravdu potřebujete koupit něco nového? Tyto punčochy stále vypadat skvěle a ten strom sukně bude dělat svou práci dobře. Tyto starožitné a ručně dekorace jsou krásné a plné vzpomínek. Nákupem méně vánočních ozdob letos, nepoužíváte až žádné cenné zdroje, které by byly potřebné k vytvoření nové věci.

2 Komp

Přejít přirozené jít zelená. Myslete na tradiční vánoční zeleně: kořisti, girlandy, věnce, to všechno jsou přirozené a obnovitelné, a lze kompostovat nebo štípané po prázdninách a vrátil se k přírodě. Kromě tradičních evergreenů můžete přidat sezónní květiny: hyacint, mimóza, narcis a amarylis jsou v sezóně během prázdnin. Červené růže jsou zelené možnost, pokud jsou pěstovány lokálně ve sklenících. Krásné, přírodní akcenty pro vašeho interiéru může zahrnovat i sušené bobule, větvičky a malé protokoly. Můžete také zahrnout čerstvá jablka, pomeranče a ostatní ovoce a ořechy do neuvěřitelné, jedlá dekorace.

3

Získejte opravdový strom. Pokud jste již falešný strom, který používáte znovu a znovu, skutečné stromy jsou nejekologičtější volbou. Real stromy jsou pěstovány na farmách a pěstují se řezat, a nové stromy jsou zasazeny v jejich místě. Falešné stromy jsou plné plastů, PVC a chemikálie. Dávají toxické plyny, když nový a nelze je recyklovat. Real stromy jsou nejekologičtější, nejudržitelnější, ekologický volbou, zejména když si je koupíte z místní Tree Farm a nechte je recyklovat po prázdninách.

4.

Přepnout si své klasických žárovek pro úsporu energie LED. Pravidelné žárovky generují teplo a až 90 procent energie, kterou spotřebují na výrobu tohoto tepla. LEDs vypálit světlé a chladné, s použitím 80 procent méně energie než běžné žárovce a že poslední asi 20 let. Mohou stát trochu více než běžné žárovky, ale v jedné sezóně se můžete podívat na úspory energie a že bude pro zvláštní náklady k jejich koupi. Pro venkovní osvětlení jít ultra zelené a koupit solární pohon LED světelné prvky. Podívejte se na SolarIlluminations.com pro solární LED.

5.

Rozsviťte sójové a včelí vosk svíčky. Tradiční svíčky jsou vyrobeny z parafinového vosku, která je na ropné bázi produkt. Všechny přírodní sójové a včelí vosk svíčky jsou vyrobeny z obnovitelných a udržitelných materiálů, pálí čistší a lépe pro vás.

6

Přejít vinobraní. Chcete nové dekorace aniž by se skutečně kupovat nové věci? Podívejte se zásilka obchody, hospodárnost obchody a starožitné obchody zajímavých, starožitné a vinobraní nálezů. Možná si můžete vybrat dobu a honba za pokladem pro staré ozdoby a dekorace z té doby období jako viktoriánský, 50 je mod nebo 80 let retro. I když jste pokladů pro jedinečnou výzdobou, můžete také lovit na dárky pro ty, kteří na vašem nákupním seznamu.

7

Vytvořte si vlastní. Všichni jsme viděli klasické vánoční filmy, kde lidé pořídili řetězce popcorn a bobulovin girlandy, tak proč ne zkusit to? To může být zábava, a navíc budete používat přírodní, obnovitelné zdroje. Můžete také slavnostní Christmas věci z prázdných sklenic, plechovek plechovky a plastové láhve. Sklenice, aby pěkný svícny, cínové plechovky děrované s návrhy, aby pěkně svítidla a plastové láhve a nádoby mohou být bolel vypadat jako legrace characters Christmas např. sobi, tučňáci, sněhuláci a Santas. Lze také provést ozdoby ze směsi mouky těsta, které mohou být lakovaného po vysušení.

8

Kupte ruční práce. Není až k tomu, aby své vlastní věci, ale stále chcete ručně vzhled? Podívejte se na místní řemeslné výstavy, veletrhy slovy a rekreační bazary nebo se podívejte na eBay a Etsy on-line, aby zjistili, zda můžete najít něco, co vyhovuje vašemu vkusu.

Kreativně Green

Jak Ozdobte s lanem Christmas Lights
Jak Ozdobte palmě na Vánoce
Jak Ozdobte sloupce na Vánoce
Jak dát Garland na vánoční strom
Jak najít vánoční stromeček Stojan online
Jak k dekoraci vánočního stromku s Country Decor
Jak Ozdobte Sálová sloupce na Vánoce
Jak zabalit vánoční dárek
Jak se slaví Vánoce křesťanskou cestu
Jak postupovat při nákupu Perfektní vánoční strom
Jak si vyrobit dekorativní vánoční tvarovanými stromy

Leave a Reply