Jak zjistit, zda Spode Christmas Tree Čína je Made in China?

1Přečtěte si příklad

Jeden z nejrychlejších způsobů, jak zjistit, zda vaše vánoční strom čína byla provedena v Malajsii nebo v Číně, je zkontrolovat zadní. Spode vytiskla zemi původu na všechny své kusy. Pokud jste si zakoupili sadu před 2006 to pravděpodobně bude stát vyrobeno v Anglii. V opačném případě, to kus bude stát z Malajsie nebo Číny.

2 Komp

Mnoho lidí, kteří si zakoupili sadu vyrobený v Malajsii zprávu zasklení je velmi odlišná, s tím rozdílem, že zvláště patrné na zadní straně. Zákazníci uvádějí, že strom může být pocit ručně, zatímco strom na výlovu, v Anglii nelze cítila. Oni si také všiml, že někdy tam jsou vzduchové bubliny v cíli. Tento rozdíl v zasklení a kvalita je další způsob, jak potvrdit, kde byla provedena vaše Spode kolekce.

3

Budete také moci říct, jestli to bylo vyrobeno v Číně / Malajsii rozdílem v kvalitě barvy. Lidé si všimli, že se červené zbarvení ve stromovém design je odlišný odstín od vyráběny v Anglii.

4.

Malajsie a čínský-made Spode kolekce také cítí trochu těžší než původní anglické porcelánu. Kvalita porcelánu je jiný a lidé uvádějí, že se cítí více objemné.

Pokud se vybírá Spode vánoční strom sadu a hledáte přidat nějaké kousky, možná budete chtít zkusit hledat na eBay. Můžete být schopni najít přesnější shodu pro vaši sbírku.

Když si kupujete tohoto nastavení on-line, dávejte pozor, aby zjistili, zda-li to bylo děláno – velmi často internetové stránky nejsou aktualizovány jejich popisy a bude stále chybně uvádějí, že byl vyroben v Anglii.

Mnoho zákazníků, kteří zakoupili porcelán vyrobený v Malajsii byly obavy o obsahu olova. Vzhledem k tomu, ze zdravotních problémů spojených s olovnatém nátěru, jako vrozených vad, možná budete chtít koupit domácí vedoucí sadu vyzkoušet své sbírky.

Mexická Vánoční dekorace
Tipy, jak Vydrž světla na vánoční strom
Jak Přizpůsobte si svůj Vánoce
Jak házet elegantní vánoční večírek
Jak si vyrobit venkovní vánoční osvětlení Do Solar
Jak se připojit vánoční osvětlení k autobaterii
Jak si vyrobit vánoční věnec na hrob
Jak recyklovat vánoční stromky
Jak se dostat do vánoční nálady
Jak uvázat vánoční strom na auto
Jak Ozdobte maďarské vánoční strom

Leave a Reply