Jak zjistit, zda Spode Christmas Tree Čína je Made in China?

1Přečtěte si příklad

Jeden z nejrychlejších způsobů, jak zjistit, zda vaše vánoční strom čína byla provedena v Malajsii nebo v Číně, je zkontrolovat zadní. Spode vytiskla zemi původu na všechny své kusy. Pokud jste si zakoupili sadu před 2006 to pravděpodobně bude stát vyrobeno v Anglii. V opačném případě, to kus bude stát z Malajsie nebo Číny.

2 Komp

Mnoho lidí, kteří si zakoupili sadu vyrobený v Malajsii zprávu zasklení je velmi odlišná, s tím rozdílem, že zvláště patrné na zadní straně. Zákazníci uvádějí, že strom může být pocit ručně, zatímco strom na výlovu, v Anglii nelze cítila. Oni si také všiml, že někdy tam jsou vzduchové bubliny v cíli. Tento rozdíl v zasklení a kvalita je další způsob, jak potvrdit, kde byla provedena vaše Spode kolekce.

3

Budete také moci říct, jestli to bylo vyrobeno v Číně / Malajsii rozdílem v kvalitě barvy. Lidé si všimli, že se červené zbarvení ve stromovém design je odlišný odstín od vyráběny v Anglii.

4.

Malajsie a čínský-made Spode kolekce také cítí trochu těžší než původní anglické porcelánu. Kvalita porcelánu je jiný a lidé uvádějí, že se cítí více objemné.

Pokud se vybírá Spode vánoční strom sadu a hledáte přidat nějaké kousky, možná budete chtít zkusit hledat na eBay. Můžete být schopni najít přesnější shodu pro vaši sbírku.

Když si kupujete tohoto nastavení on-line, dávejte pozor, aby zjistili, zda-li to bylo děláno – velmi často internetové stránky nejsou aktualizovány jejich popisy a bude stále chybně uvádějí, že byl vyroben v Anglii.

Mnoho zákazníků, kteří zakoupili porcelán vyrobený v Malajsii byly obavy o obsahu olova. Vzhledem k tomu, ze zdravotních problémů spojených s olovnatém nátěru, jako vrozených vad, možná budete chtít koupit domácí vedoucí sadu vyzkoušet své sbírky.

O bateriově napájený vánoční stromky
Jak najít Broken žárovky v Christmas Lights
Jak se dětská vánoční stromeček
Jak si vyrobit háčkované Christmas Garland
Jak se správně Adresa vánoční přání
Jak postupovat při nákupu Perfektní vánoční strom
Jak Ozdobte s lanem Christmas Lights
Jak pečovat o vánoční strom
Jak se slaví Vánoce maďarskou
Jak Dodržujte světský Vánoce
Jak si vyrobit krouží Malování Skleněné vánoční ozdoby

Leave a Reply