Informace o péči o vánoční květiny

1Přečtěte si příklad

Umístěte vánoční hvězda v okně, které obdrží plnou sluneční světlo, jako jeden s východě, na západě nebo jižní expozice. Umístěte květinu dostatečně daleko od okenní tak, že žádný z okvětních lístků nebo listů se nedotýkejte skla. Umístěte ji v místnosti bez průvanu a kde teplota zůstane okolo 65 až 70 stupňů.

2 Komp

Zadejte váš prst na půdě každý den kontrolovat úroveň vlhkosti. Když je suchý na dotek, vody, důkladně, až se začne vytékat z odvodňovacích otvorů v banku. Všechen stojící vodu.

3

Voda půda obvykle v průběhu měsíce dubna, pokud si chcete udržet rostlinu do příštího prázdnin.

4.

Nechte jej vyschnout postupně po dubnu, ale ne tolik, aby stonky scvrkávají a zemřít. Uložte jej v oblasti, která zůstává asi 60 stupňů.

5.

Řez stonky v polovině května s ostrým nožem do výšky o čtyři sune.

6

Vysadit vánoční hvězda v hrnci, který je jeden nebo dva palce větší než původní. Use hrubé obchodní zalévání půdy.

7

Voda rostlina důkladně a voda opět po pěti minutách.

8

Umístěte zařízení v oblasti, kde se dostává plné sluneční světlo a kde se teploty pohybují 65 až 75 stupňů. Voda pouze tehdy, když je povrch půdy je suchý na dotek.

9

Hnojení vánoční hvězda jednou nový růst se zdá, a tak činit i nadále každé dva týdny. Použití ve vodě rozpustný hnojivo podle balíku instrukcí.

10

Vezměte vánoční hvězda venku v polovině června a umístit jej do mírně stinné oblasti. Voda a oplodnit jej normálně.

11

Pinch jeden palec z terminálu růstu stonků.

12

Řez nový růst zpět během posledních dvou týdnů od srpna nebo začátkem září. Nechte tři nebo čtyři listy na každé natáčení. Tím se zabrání to od dobývání příliš vysoký. Přineste rostlin v interiéru, umístěte jej na slunné okenní plochy, které zůstává asi 65 nebo 70 stupňů. Pokračujte do vody a hnojit vánoční hvězda.

13

Přesunout do skříně nebo jiné tmavé oblasti Začátek v říjnu během večera. Je třeba to udělat v době mezi sedmnáct hodin a 8 hod. od října do listopadu. Během dne by mělo být na slunci. Pokračujte do vody a oplodnit jej normálně až do poloviny prosince. V té době, přerušte používání hnojiv, dokud kvete čas je u konce.

Když prořezávat svou vánoční kaktus, špetka nebo uřízl palec nebo dva pod květů. Umístěte tyto řízky v malém hrnci s vlhkým vermiculite půdy propagovat rostliny.

Pokud vaše vánoční kaktus vadnutí nebo ztratí listy často, repot ji do většího hrnce. Použijte dobře odvodněné komerční substrát půdu pro sukulenty.

Jak napsat dopis Christmas
Jak si vyrobit vánoční strom ve vaší zahradě Od pólu a Lights
Jak dát do umělé vánoční strom
Jak hodit na vánočním večírku pro dospělé
Jak si vyrobit vánoční ozdoby Birdseed
Jak fotit Christmas Lights
Jak zdobit vánoční Treat Tašky
Jak nainstalovat Outdoor vánoční osvětlení
Jak vytvořit kantáty Christmas
Jak opravit půl String of Christmas Lights, které jsou mimo
Jak si vyrobit prošívaná vánoční stůl Runner

Leave a Reply