Jak Cater vánoční večírek

1Přečtěte si příklad

Nastavte rozpočet a držet se ho. V tomto ročním období obvykle klade added tlak na peněženku, a věděl, svá omezení vám pomůže rozhodnout, jaký typ a velikost vánočního večírku můžete zvládnout. Odolat nutkání jít přes palubu, když si vzpomněl, že strana je asi trávit čas se svými hosty a ne o spodním řádku.

2 Komp

Kompilace svůj seznam hostů. Váš rozpočet bude z velké části určit, kolik lidí se může zúčastnit. Perfektní účast není pravděpodobné, zvláště v tomto ročním období, tak s pár více na seznamu, než jste původně plánováno na zajištění je v pořádku.

3

Settle na rande. Vánoce je plná povinností a úkolů k dokončení, obvykle opouštět většina lidí cítí roztřepené a protáhl se příliš tenký. Při výběru datum vaší strany, pamatujte, že vaši hosté budou mít pravděpodobně jiné strany a rodina navštíví blíže dovolenou dostane. Mít stranu na víkend před Vánocemi obvykle zajistí lepší docházku a poskytuje vašim hostům vítanou úlevu od stresu dovolenou.

4.

Naplánujte si nabídku. Formou švédských stolů je vynikající alternativou k více formálním posezení večeře, což vaši hosté setkat a prolíná na bufet řádku a poskytuje větší flexibilitu při uspořádání sedadel. Stravování party formou bufetu také vám dává možnost připravit mnoho jídel dopředu, ohřívání ihned je před podáváním.

5.

Vymyslet váš seznam záložních dopředu. Nyní je třeba zapsat, co potřebujete získat pro svůj večírek, včetně složek potravin, extra stoly a posezení, příbory, nádobí, dekorací a nápojů.

6

Rozhodněte o svou hudbu před noc vašeho strany. Hudba je nezbytným doplňkem každé úspěšné vánoční večírek, takže možná budete chtít vytvořit vlastní CD, které míchají populární hudbu s svátek hudby. S úžasnou sezónní hudbu přehrávanou na pozadí nastaví atmosféru a dává svými hosty v slavnostní náladě.

7

Vyčistěte si dům týden před party. Budete pravděpodobně zaměří na přípravu vaše jídla ve dnech bezprostředně před, takže plán na tom důkladné čištění v dostatečném předstihu. Tímto způsobem, nebudete příliš unavená den vaší party a můžete věnovat svou pozornost na další příjemné úkoly, jako je zřízení a zdobení.

Po tom všem plánování, čištění a vaření, bavte se. Užijte si hosty, váš domov a dovolenou.

Plán na vyslání pozvánky nejméně tři týdny předem, čímž umožňují hostům dostatek času na označit své kalendáře a RSVP.

Pokud opravdu chcete, aby obstarávat večírek na Vánoce ale zjišťují, že rozpočet příliš omezující, aby vaši hosté přinést jídla, když nabízejí.

Vyhýbejte se zkoušet nové recepty ven na vánoční party. Je to vždy dobrý nápad jít s pravý a vyzkoušený. Doručování misku poprvé na této akci není dobrý nápad.

Nebojte se míchat přátele z různých společenských kruhů. Tak dlouho, jak všichni vaši hosté vědí někoho jiného zpočátku, je pravděpodobné, že uvedení všech vašich oblíbených lidi dohromady bude fungovat v pohodě. Koneckonců, mají vás společného.

Jak Ozdobte vitríny na Vánoce
Myšlenky, jak správně vyzdobit venkovní vánoční strom
Jak Ozdobte Outdoor Christmas Popelnice
Jak si vyrobit vánoční ozdoby z PET hračky
Hudba Řízené Vánoční osvětlení
Jak čistit Fake White Christmas Tree
Tipy, jak Vydrž světla na vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční stromek ve tvaru Svíčky
Jak si vyrobit koupelové soli je Handmade vánoční dárky
Jak opravit vánoční stromky
Jak vybrat Family vánoční Cruise

Leave a Reply