Jak dát auto jako vánoční dárek

1Přečtěte si příklad

Udělejte si seznam typů automobilů osoba bych řídit. To vám zabrání nákupu auta, které chcete. Dva z vás mohou mít podobný vkus ve vozidlech. Nicméně, to je stále důležité zvážit, co by chtěli řídit. Vaše žena nemůže chtít stejné auto, které byste.

2 Komp

Podívejte se na reklamy autoservisy v týdnech vést až do Vánoc. Každý rok, prodejci porazit své ceny dolů, aby přilákali zákazníky úplně jako vy – lidé, kteří hledají auto jako vánoční dárek. Hledat ve novin a on-line za nejlepší místní nabídky najdete.

3

Přejít na místních prodejců a řekněte jim, proč jste tam. Tak těžké, jak to je se domnívat, někdy, auto prodejci jsou lidské. Vyprávění osobu, která kupujete auto jako vánoční dárek, je téměř zaručeno způsob, jak srazit cenu dolů na vozidle, zejména pokud jdete týden před dovolenou. Zahrajte si na jeho emoce a používat fráze jako “Já nevím, jestli bych si mohl dovolit, že …”Vzhledem k tomu, že nejste nákup pro sebe, bude obchodník s větší pravděpodobností jednat.

4.

Vezměte si auto na testovací jízdu, a ujistěte se, že osoba, která přijímá auto bude líbit, jak se vozidlo zpracovává. Budete vědět, co se jí líbí řídit. Být absolutně jisti, že jste správné rozhodnutí dříve, než začnete vozidlo mimo šarže.

5.

Kupte si auto (alespoň) pár dní před Vánocemi. Ty nechceš čekat, až do Štědrého dne se dostat do obchodu, jen aby zjistil, že auto, které chtěl koupit byl prodán den před. Stejně jako u jiných vánoční dárek, je lepší mít auto brzy, než se dostat vůbec.

6

Promluvte si s přáteli nebo členy rodiny o ukládání auto v místě jejich až do Vánoc. Budete chtít vybrat někoho, že nebude dávat překvapení pryč. Také, vyberte místo, které osoba, která přijímá dar nebude navštívit, když auto je tam.

7

Propašovat na vánoční noci Evy načíst vozidlo. To může být velmi snadné nebo obtížné neuvěřitelně podle toho, kdo dáváte auto. Pokud je to váš manžel, může být nutné používat své děti nebo jiné členy rodiny, aby odvést její pozornost, zatímco dostanete auto. Pokud kupujete auto pro někoho, kdo žije mimo domov, můžete počkat, až do časných ranních hodin, aby si auto.

8

Zabalte velký luk kolem auta před to dát osobě. Ano, je to trochu klišé. Je to velmi hezké, i když, a dělá vánoční dárek jen trochu více zvláštní.

Podívejte se na nových i ojetých automobilů jako vánoční dárky. Mnoho z použitých vozů bude z předchozího roku a mají velmi malou kilometrů na ně. Můžete získat hodně.

Zeptejte se prodejce, zda mají nějaké velké luky. Kolem Vánoc, mnoho prodejců skutečně nechat jako marketingový trik.

Jak si vyrobit venkovní vánoční osvětlení Do Solar
Jak se slaví Vánoce s mazlíčci
Jak se slaví mexické Vánoce
Jak vědět, co máma opravdu chce na Vánoce
Jak to říct Veselé Vánoce v holandštině
Způsoby k čištění umělé vánoční stromky
Jak Ozdobte venku na Vánoce
Jak Mail vánoční dárky
Jak k dekoraci na Vánoce na napjatém rozpočtu
Jak k ukládání vánoční stromky
Jak si vyrobit vánoční nákupy rozpočet

Leave a Reply