Jak diagnostikovat vánoční Light potíží

1Přečtěte si příklad

Zapojte si světla do zásuvky a zjistěte, zda všechna světla jsou mimo, nebo je-li jen některé jsou mimo. Většina pramenů světel nebude fungovat jestliže jeden světlo je venku, ale existuje mnoho na trhu v současné době, která bude. Pokud některé z kontrolek rozsvítí a jen málo ne, označit ty, které nepocházejí na s kusem maskovací páskou. Odpojte světla a nahradit pouze označené ty.

2 Komp

Zkontrolujte každý světlo zvlášť. Pokud žádný z vašich rozsvítí, když připojíte váš řetězec, možná se budete muset zkontrolovat každý světlo zvlášť. První pohled nad pramenem světla pro všechny, které vypadají, jako by Může být spálená nebo vypálených. Známky, jsou tyto s krycí páskou a zkuste vyměnit jako první. Pokud vaše Světla se vykazovat žádné známky vyhoření, začít od začátku a nahradit každý světlo s náhradní žárovkou, zda jsou lanko rozsvítí. Pokud tomu tak není, vrátí původní světlo na prvku a přesunout na další. Ujistěte se, že odpojte světlo mezi žárovka změn, aby se zabránilo šoku nebo zranění.

3

Prozkoumejte kabel. Vaše světlo může být poškozený kabel. Pokud je to tento případ, s světla odpojen, zkuste přesunout všechny roztřepené dráty zpět do pláště dokončit rozbité obvody a pokrývají oblast s elektrickou páskou. Pokud máte významný dost třepit ve vašich drátů, to je bezpečnější nahradit toto vlákno. Frayed světla mohou generovat teplo, které může způsobit strom a dům požárů. Pokud je poškození je minimální a světla jsou pouze pro příležitostné nebo někdejší použití, můžete být v pořádku.

4.

Zkontrolujte zásuvku a zástrčku. To se může zdát jako zdravý rozum, ale rozsvícená světla nemusí fungovat, pokud váš zástrčka nefunguje nebo vaše zástrčka je spálená. Některé zástrčky práce na vypínači. Věřte tomu nebo ne, je to běžný jev při testování světla. Zkontrolujte indikátory ve více než jedné zásuvky nebo zástrčky něco jiného do zásuvky Nejprve se ujistěte, že to funguje. Zkontrolujte také konektor konec světly. Pokud je nadměrně ohnutá, zkorodované nebo vylomený, bude vaše světla je třeba vyměnit.

Vždy zkontrolujte, zda si světla před jejich nahoru, aby se potíží později.

Nikdy nepoužívejte světla s roztřepenými nebo poškozené šňůry, protože by to mohlo vést k požáru.

Jak mít staromódní Vánoce a ušetřit peníze
Jak kreslit vánoční karet on-line
Jak Zdobí Formální vánoční stůl
Jak recyklovat vánoční strom
Jak začít vánoční kaktus
Jak aby bylo jasné, vánoční ozdoby s barvou Inside
Jak si vyrobit plátky pomeranče na vánoční ozdoby
Jak Pověste vánoční osvětlení venku kolem dveří a Windows
Jak krmit vánoční stromy
Jak nakupovat umělé vánoční stromky Online
Jak Zachovat Polish vánoční tradice

Leave a Reply