Jak hodit na vánočním večírku pro dospělé

1Přečtěte si příklad

Vyberte téma. S tak mnoho činností děje v průběhu prázdnin, dát svým hostům důvod přijít do shromáždění vánoční. Hostitel ošklivou vánoční svetr soutěže a rozhodnout, kdo má nejhorší dovolená oblečení. Toto může být rozšířeno na vánoční oblečení tématikou, můžete být překvapeni, kolik grown žen ve vaší skupině má cesmína propojky nebo punčocháče v jejich šatníku.
Černá a bílá themed vánoční večírek je hezké pro retro filmu noci. Mají staré Christmas klasiku hrát na pozadí po celou noc. Zahrajte si film trivia hry a užít si filmy jako A Christmas Carol, vánoční příběh nebo Ano, Virginie, je Santa Claus.
Ozdobte svůj domov, ale snažte se zdůraznit každý detail. Teplé a útulnou atmosféru nastaví lepší tón pro stranu, než perfektně sladěného interiéru jídelny.

2 Komp

Podáváme s podpisem nápoj. Zvolte speciální koktejl, který může být rád s alkoholem nebo bez. Radovánky, může kořeněné jablečný mošt, vaječným likérem nebo horké kakao se podává několik různých způsobů, a jsou klasické letní volby.
Martini Candy Cane jsou impozantní touch v dospělém vánočním večírku. Ponořte martini sklo do drceného cukrové třtiny. Kombinovat vodku, máta peprná kořalku, brusinkový džus a grenadinu. Protřepejte s ledem a poté se scedí do martini sklenice. Splash citron sody vápna a malé cukrové třtiny může dokončit nápoj.

3

Hrajte hry, které testují hostům vánoční vzpomínky. Požádat o pomoc své přátele a rodinu a sbírat co nejvíce historických hraček, jak můžete. Hračky, jako protokoly Lincoln, malé akční figurky, A Slinky, Etch náčrtek a panenky. Vytisknout témata hraček z různých období a mají hosté snažit se přizpůsobit tyto staré hračky s datem byl zaveden. Tato hra přinese spousty vzpomínek, být připraven na spoustu vyprávění!
Populární Vánoční večírek Hra obsahuje každý host, který jeden zabalený dárek. Každého člověka název jde do klobouku. První osoba, jejíž jméno je vypracován vybere dárek a otevře ji. Další osoba může vybrat buď přítomna nebo ukrást jiné osoby otevřel dárek. Nastavit maximální počet opakování host může krást dary, aby tuto hru pod kontrolou.

4.

Udělejte něco. Christmas může být ohromující. Nechte své hosty něco dokázat s make, ale odnést ji stranou. Mají každý přinese ingredience na pečení cukroví a otevřít vaši kuchyň a jídelnu s přípravou vánoční cukroví ve velkém.
Udělejte potpourri se skupinou. Každý dospělý přináší dvě nebo tři různé přísady, která by potpourri, jako skořicových tyčinek a šišky, nebo sušených jablečných a hřebíček. Shromážděte všechno dohromady ve velkém hrnci a potom distribuovat odvar vyplnit jednotlivé tašky.

Zkuste hostování strany na čtvrtek večer, ale pokud se rozhodnete víkendový večer, ujistěte se, že odeslání vyzývá brzy, před Thanksgiving není příliš brzy.

Jak si vyrobit věnec s skleněná koule vánoční
Jak Naplánujte si Vegetariánská svátek vánoční
Jak nainstalovat LED vánoční osvětlení venkovní
Jak k dekoraci vánoční večírek tabulky
Jak dát do umělé vánoční strom
Jak k dekoraci na Vánoce na rozpočet
Jak připojit vánoční osvětlení na střeše
Jak si vyrobit krouží Malování Skleněné vánoční ozdoby
Jak se slaví mexické Vánoce
Jak aby bylo jasné, vánoční ozdoby s barvou Inside
Jak zjistit, zda Spode Christmas Tree Čína je Made in China?

Leave a Reply