Jak hodit Office Vánoční besídka

1Přečtěte si příklad

Získejte out party plánování notebook, protože se bude muset zůstat organizována tak, aby se hodit nejlepší kancelář vánoční večírek možné. V kroku číslo 1 zápisu vyberte polohu a datum vaší strany. Za účelem uspokojení nejvíce zaměstnanec je vzít rychlý průzkum. Zjistěte, kdo je k dispozici, pokud. Nebudete moci uspokojit každého, ale pokud se dostanete datum, které většina lidí zvládne jste dokončili svůj první úkol. Dále zkontrolujte, zda místo si zvolíte, je dostatečně velký, aby se vešly všechny své hosty.

2 Komp

Nyní jste připraveni k vytvoření pozvánky. Objednat si je můžete z tiskárny nebo si je na vašem počítači. Existují jen dvě věci, které musíte pamatovat při odesílání pozvánky. 1. Ujistěte se, že jít ven 1 měsíc před plánovaným strany a nejpozději. 2. Ujistěte se, že zadáte, kolik hostů váš zaměstnanec je povoleno, aby se s nimi. Nechcete, aby došly potraviny. Když to je postaráno přes to z vašeho seznamu.

3

Následujících několik kroků opravdu záležet na vašem rozpočtu úřadu. Musíte být schopni koupit nebo udělat nějaké kreativní dekorace (centerpieces pro tabulku opravdu nastavit náladu na večeři). Nemusíte streamery přehozené všude možně. Několik klíčových kusy jsou vše, co potřebujete. Chcete také nějaký druh hudby, který se bude pohybovat vaše publikum. Nenechte se zmást peníze. Někdo, kdo pracuje za méně peněz, je více pravděpodobné, že se ukázat a nemusí být velký frajer. Chcete, aby někdo, kdo bude obstarávat ke svému publiku a hrát svůj styl hudby. Rezervujte si hudební činu nebo DJ s dostatečným předstihem, jak můžete. Když si objednat DJ a vyzvednout dekorace můžete přejít je z vašeho seznamu.

4.

Nyní potravin a nápojů. Rozhodněte se, zda chcete formou bufetu nebo si sednout večeři. To bude pravděpodobně záviset na vašem rozpočtu. Ujistěte se, že máte všechny různé druhy potravin možností. Budete mít nějaké lidi, kteří chtějí maso a některé, kteří jsou vegetariáni. Poskytování pestrou zajistí úspěch. Nyní musíte rozhodnout, zda chcete alkohol na své párty. Jen dost, že vaši hosté mohou pít bez opíjení se. Několik Rowdy hosté mohou zničit večírek. Pokud jste provedli tyto přípravky můžete přejít je z vašeho seznamu.

5.

Konečně, budete muset zahrnout nějakou zábavu a hry. Naplánujte alespoň 3 aktivity na noc. Jeden nápad je mít nějaký druh soutěže. Nejlepší vánoční zpěvák koled, Nejlepší vánoční kostým, atd. Dalším nápadem by bylo metař Christmas hon. Může vítěz mohl získat jednu placenou den volna, nebo nějakou odměnu v souvislosti kancelář. Můžete také udělat vánoční dárek činnost, kde si ruku zabalený dárek ke každému hostu. Nechť první člověk otevřít oni a pak druhý člověk dostane buď ukrást otevřené dar nebo ponechat neotevřený dárek před nimi. Pořadí je určen tím, že táhne čísla z klobouku (nebo pytel). Ať už se rozhodnete právě ujistit, že máte alespoň 3 činnosti, aby se strany zábavu. Po dokončení plánování své aktivity, které můžete kříž, který z vašeho seznamu.

Vyjádřete svůj hosta RSVP, takže víte, jak moc jídla na objednávku a kolik tabulek nastavit.

Mají více jídla než alkoholu. Hosté budou moci držet svůj alkohol lepší, když mají jídlo v žaludku je.

Buďte opatrní nechcete jít přes váš rozpočet. Pokud se tak stane, může to skončit, že nemůže mít kancelář vánoční večírek příští rok.

Vánoční Village Myšlenky
Jak Zachovat Polish vánoční tradice
Jak si vyrobit vánoční Window boxy
Jak najít vyhořel Christmas Tree Light
Jak darkove baleni přední dvířka na Vánoce
Jak plánovat nás vánoční dary
Jak rozpoznat Vánoce a Velikonoce Cactus
Jak si vyrobit polské vánoční ozdoby
Jak Pověste Vánoční strom z stropě
Jak Naplánujte si potluck Vánoční besídka
Jak si vyrobit vánoční Tote Bags

Leave a Reply