Jak hodit tradiční irské Vánoční besídka

1Přečtěte si příklad
Fotolia.com dat tooltip = použít ročníku Christmas pohlednice tištěné v gaelský pro vaše pozvánky na party.> Používejte vintage Christmas pohlednice tištěné v gaelský pro vaše pozvánky na party.

Pro pozvánek, koupit nějaké vintage stylu vánoční pohlednice tištěné v gaelský. Nebo použijte pohlednice jsou pozvánky jako další způsob, jak sdílet krásu Irska s přáteli a sousedy.

2 Komp
Fotolia.com dat tooltip = Zadejte dezerty, jako biskupský chlebíček pro vaše hosty.> Poskytnout dezerty, jako biskupský chlebíček pro vaše hosty.

Tradiční irská dovolenou jídlo se obvykle podává na Štědrý den. V minulosti, může irský vánoční stůl se nastavuje kachny, husy nebo bažanta. Dnes, budete často najít krocana, šunku, hovězí nebo kuřecí maso.
Uveďte PŘÍLOHY zimních zeleniny, jako vařené hrášek, mrkev a vařené nebo pečené brambory.
Ozdobte svůj dezert stůl s maličkostí, sušenka, koláče, biskupský chlebíček, a vánoční pudink. Add tradiční nápoje jako čaj, víno, Guinness nebo ohřátého piva.
Aby odrážely charakteristické irské pohostinnosti a tradice, péct malé semeno koláče a dát jim své hosty.

3
Fotolia.com dat tooltip = místo zapálenou svíčku s snítkou cesmíny v okně.> Umístěte zapálenou svíčku s snítkou cesmíny v okně.

Pověste si adventní kalendář nebo dva (číslovány od 1 prosince až 25), plněný čokoládou zachází.
Zdobí vánoční strom s hvězdou nebo anděl na vrcholu. Place kroužky cesmíny listí na dveře. Pokud vaše strana stránky je obdařen s krbem, zdobí římsu s holly a ozdoby. Pověste jmelí ve dveřích pro páry políbit pod.
Ozdobte polštářů punčochy, nebo pytlovina pytle, které irské děti visí od konce svých lůžek na Štědrý den. Naplňte je s hračkami, jablek, oranžové nebo mandarinky, čokolády mince a dokonce i kus uhlí a trochou rašeliny. (Uhlí a rašeliny poskytují základní palivo pro mnoho krbů v Irsku.)
Na Štědrý večer v Irsku, to je obvyklé umístit zapálenou svíčku (obvykle červeně) snítkou cesmíny v okně. V souladu s tradicí, mají nejmladší osoba na vaší straně, nebo ve Vaší domácnosti světle svíček. Svíčkách cestu pro cestující (včetně Santa Claus), a připomíná osvětlení cestu Josefa a Marie.
V upomínku na den svatého Štěpána na Janu 26, umístěte tyč zakončenou s listy cesmína a snad i trochu hračku střízlík mimo vašich dveří. Tato výzdoba je symbolem procesí Boy Wren. Podle legendy, svatého Štěpána, první křesťanský mučedník v Bibli, byl v úkrytu před svými nepřáteli, když střízlík zradil jeho přítomnost, což v jeho zachycení a provádění.

4.
Fotolia.com dat tooltip = s cracker vytáhnout? je britský a irský vlastní.?> S cracker tah je britský a irský vlastní.

Přestože Vánoce v Irsku je méně čas zábavy a veselí a další slavnostní náboženské pozorování, existuje mnoho činností, které mohou míchají dobře s vaší strany, aby se to ještě slavnostní příležitosti uctivý.
Na Štědrý večer Evo, nastavit džbán mléka, což je osvětlený svíčka a bochník kmín-raisin chleba na stole přivítat Josefa a Marie, spolu s jinými Putování cestovatelé. Také umístit biskupský chlebíček a láhev piva Guinness na stole pro Santa.
Kupte dostatek vánoční sušenky (Britové stylu pull-poppers) pro každého, a vytáhněte je sklízet obsah, obvykle strana klobouk, malý hračku a hádanka.

Rašelina je zkažená, kompaktní rostliny, obvykle nalezené v bažinatých oblastech a bažin. Po rašelina je řez a suší, může hořet hodin jako velmi efektivní, obnovitelné, čisté a užitečné paliva. Najdete rašeliny na mnoha místech po celém světě, nebo jen koupit rašeliníku ze zahradní obchodě nebo školky. Vypálit trochu rašeliny ve tvém krbu za dalším autentické irské dotek. Můžete si koupit keltské rašelinu a voskové svíčky, které odpuzují hmyz v létě a poskytovat atmosféru v zimě.

Jak opravit vánoční stromky
Jak se slaví Vánoce maďarskou
O Christmas Tree Farms
Jak Zdobí krbovou římsu na Vánoce
Informace o péči o vánoční květiny
Jak pečovat o miniaturní vánoční stromky v květináčích
Jak si vyrobit svůj vánoční strom Pet-Safe
Jak vyměnit žárovky na Outdoor Christmas Lights
Jak si vyrobit vánoční karton Mobile Craft
Jak pečovat o utopené vánoční strom
Jak hodit Office Vánoční besídka

Leave a Reply