Jak k dekoraci na Vánoce na napjatém rozpočtu

1Přečtěte si příklad

Podívejte se na místní dolar obchodě. Dolar obchod je skvělé místo k vyzvednutí všech druhů kurzy a končí po celý rok a Vánoce není výjimkou. Obvykle můžete najít girlanda, ozdoby, světla, a dokonce i balicí papír v místním obchodě dolar, počínaje někdy kolem Díkůvzdání. S everything jen stojí dolar si můžete jednoduše koupit dostatek vánočních ozdob alespoň cíl do vašeho obývacího pokoje, ne-li všechny místnosti ve vašem bytě.

2 Komp

Plánujte dopředu na vánoční příští rok, počínaje den po Vánocích v letošním roce. Pokud půjdete ven den po Vánocích můžete získat nějaké úžasné nabídky na vánoční dekorace, obvykle více než 50 procent z ceny, a pokud jdete do obchodů, které jsou již docela přijatelné, jako Target a Kmart, pak řešení je tak mnohem sladší . Pokud potřebujete řetězec světel delší než ty, které nabízejí na dolar obchodě, nebo pokud potřebujete malý strom pro příští rok pak den po Vánocích je skvělý čas k vyzvednutí tyto položky a uložit je pryč na příští rok.

3

Získejte prohnaný se svými přáteli. Dbejte na to, vánoční večírek s přáteli, kde si můžete vytvořit domácí ozdoby řemeslné plnění koupených na dolar obchodě nebo z výhodné bin v místním obchodě řemesla. Můžete sledovat filmy, jíst sladkosti, a aby vánoční dekorace vašeho bytu.

4.

String popcorn a brusinkami místo nákupu drahé věnec, který by mohl trvat jen rok stejně. Plain popcorn a brusinkami jsou levný způsob, jak vytvořit vlastní věnec a navléci jim může jen pomoci vám v rekreačním duchu, zvláště pokud si na svou oblíbenou vánoční hudby, zatímco vy to. Garland může být poměrně drahé a ne vždy držet v průběhu let, takže místo tráví velké množství peněz na věnec, můžete strávit pár dolarů na popcorn a brusinkami.

5.

Tie řetězec kolem vrcholu šišky a použít je jako ozdoby. Pokud je strom, kde můžete získat šišky kolem vašeho bytu můžete sbírat některé z těchto šišky a provázky kolem vrcholu nich a pak pověsit je na stromeček. Tyto přírody z ozdob bude vypadat zvláště velké s popcornem a brusinkovou věnec.

Jak se dostat do vánoční nálady
Jak k dekoraci vánoční strom s jídlem
Jak pečovat o flokovaný strom
Jak si vyrobit dekorativní vánoční Mýdla
Hudba Řízené Vánoční osvětlení
Jak se staví Miniaturní vánoční Village
Jak si vyrobit vánoční punčocha
Jak si vyrobit skleněné vánoční ozdoby z korálků
Jak se obléci na oběd Christmas
Co dělat, když vánoční osvětlení udržujte Blowing pojistky
Jak zabalit světla na vánoční strom

Leave a Reply