Jak k dekoraci na vánoční večírek

1Přečtěte si příklad

Vyberte si barevné schéma, nebo téma pro stranu. Pokud chcete zaměřit na barvu, vyberte nějakou dovolenou nebo zimních barvách. Variace červené a zelené jsou vždy skvělé možnosti, ale ne jediní. Další skvělé barvy jsou blues, mosaz a zlato.

2 Komp

Ozdobte pěkný vánoční strom. Vánoční strom je třeba, když si vyzdobit na vánoční večírek. Můžete ozdobit stromu podle motivu, nebo jen se to obecně zdobí multi-barevnými světly a dekorace pro stranu.

3

Vytvořte rekreační vrcholy pro tabulky. Existuje mnoho skvělých nápadů pro dobrý vrcholy, které můžete použít. Mini vánoční stromky, vánoční hvězdy, mini sněhuláci, malé věnce a svíčky vše dělat velké centerpieces na tabulkách.

4.

Pověste spoustu světla po místnosti. Ozdobte se světly kolem místnosti, kde jste s party. Přidejte je do oken, nebo je použít tvořivě s nábytkem a tabulek.

5.

Place punčochy po místnosti. Punčochy od krbu, na stěnu, av jiných místech po celém pokoji jsou skvělé dotek. Naplňte je s bonbóny vánoční, a oni si zdvojnásobit jako nejen dekorace, ale také podporuje pro vaše hosty.

6

Add borové větve pro příjemné vůni Vánoc. Borové větve vypadají velké nad vchody, na stolech punčošky, a další. Nejen, že vypadají úžasně, ale také přidat skvělé vůni, která bude dělat každý myslet Vánoc.

7

Zapalte si svicky po celém domě. Najít svíčky, které přicházejí do scents Vánoc, jako jsou borovice, Berry nebo jablečného koření. Svíčky nejen poskytnout vám s velkým úsměvem, ale přidat například měkké světlo do místnosti a aby váš domov vypadat útulnější pro vánoční večírek.

8

Nastavit náladu s nějakou měkkou vánoční hudby. Ať už je to CD nebo místní rozhlasové stanice, bude hudba Vánoce si všichni v náladě pro velké vánoční večírek.

Jak pečovat o flokovaný strom
Jak si vyrobit vánoční řetěz
Jak čistit Fake White Christmas Tree
Jak si vyrobit Christmas Cookie Bouquet
Jak naplánovat výlet do Disney Worldu na Vánoce
O mexické Vánoce
Jak napsat dopis Christmas
Jak fotit Christmas Lights
Jak opravit nafukovací vánoční dekorace
Jak si vyrobit vánoční Cat Treats
Jak Přijmout rodinu na Vánoce

Leave a Reply