Jak k dekoraci vánoční osvětlení na autě

1Přečtěte si příklad

Informujte se u místních orgánů, zda instalace vánoční osvětlení na autech je povoleno ve vašem okolí. Místní obřady se liší od oblasti k oblasti, a na některých místech se může zdobení vaše auto s vánoční osvětlení považován za nelegální. To je proto, že světla by mohla být považována za vyrušování pro ostatní na silnici.

2 Komp

Kupte si vhodné střídače pro Váš vůz. 12V DC měnič, k dispozici na většině železářství, changes12v DC elektřina do 110V elektrické zásuvky, dodává využitelné energie na vánoční osvětlení v autě. Jinými slovy, střídač čerpá energii z baterie vozu a změní ji na formě světla lze použít. Dávejte pozor, nezaměňovat toto zařízení s měničem. Převodník bude dělat pravý opak, změna 110V AC na 12V DC.

3

Instalujte měnič. Budete muset kreslit alespoň 400w z měniče, a proto nelze použít standardní měnič, který podporuje zatížení až 150 wattů. Protože jste se pomocí těžkých měnič, budete muset připojit přímo k autobaterii, a nikoli lehčí adaptér jako standardní měniče. Chcete-li nainstalovat, vyšroubujte matice z kladné svorky na baterii, a připojte napájecí šňůry terminálu přes šroub zajištění terminál do bateriového příspěvku. Vyměňte matici.

4.

Střídač uzemnit. Vyberte si vhodný malý kovový předmět, například šroubu nebo šroubu, který je v přímém kontaktu s kovovým tělem vozu a je blízko měniče. Odpojte šroub nebo šroub a byly odstraněny všechny povrchové usazeniny, jako jsou špínou. Vezměte zemnící vodič z měniče, připojte jeho konec k hvězdnému podložkou, a zasuňte jej pod šroub nebo šroub. Vyměňte šroub, ujistěte se, že zemnící vodič zůstává připojen.

5.

Prodám vánoční osvětlení. Poté co se střídač byl správně nainstalován, můžete si vybrat prakticky jakýkoli typ osvětlení, od Tlumená světla rozpočtových standardních vánočních zpracovat elektronicky řízené osvětlení, které bliká různé barvy nebo světla, že Chase tam a zpět.

6

Navléci světla podél uvnitř vašeho automobilu. Někteří lidé dávají přednost navléci jejich světla na vnější straně auta. Pokud se rozhodnete udělat to místo, ujistěte se, že navléci je na vnější straně vozu za suchého počasí pouze. Odstraňte je, pokud je předpověď počasí volá po dešti, sněhem, nebo sněhu.

7

Připojte světla na měniče konektoru. Když navléci světla, bude jeden konec mít vstup pro napájení. Připojte měnič k napájecímu vstupu na světla, a přesunout přívodní vodiče tak, aby nebyly vystaveny.

Nepoužívejte střídač bez vypínače. Mají mechanik instalovat jistič v blízkosti autobaterii. To bude chránit váš střídač a auto od nebezpečí požáru.

Jak se slaví Vánoce ve Walt Disney World
Jak si vyrobit vánoční pozvánky zdarma Online
Jak si vyrobit Christmas Village Řemesla
Jak pečovat o flokovaný strom
Jak dát auto jako vánoční dárek
Jak opravit vyhořelou vánoční stromky
Jak odebrat pojistku z Christmas Lights
Jak si poradit s depresí na Vánoce
Jak se zbavit vánočního stromku
Jak se lidé v Číně slavit Vánoce?
Jak vytvořit platformu pro Vesnice vánoční

Leave a Reply