Jak mít veselé Vánoce zelenou

1Přečtěte si příklad

Prozkoumejte duchy Vánoc minulých. Byli jste někdy depresi, že jste nemohli koupit vše na vašem seznamu? Bylo pro vás utrácet a litovat? Bylo pro vás pocit, jako by Christmas bylo vše o darech a ne to, co by měl opravdu být? Je čas se přizpůsobit své myšlení a učinit Christmas o rodině, lásce a naději znovu, a ne jen o koupi, výdaje, dávání a přijímání.

2 Komp

Udělejte rodinu a přátele si prioritní této sezoně. Vytvořit nové rekreační tradice nebo se vrátit do starých tradic, které jste použili na co těšit dělat jako rodina, jako dělat a zdobení vánočního cukroví, nebo zdobení stromu a balení dárků společně. Odpojte televizor a vypněte počítač. Zapojit se do staromódních tradic, jako je čtení vánoční básně jako The Night Before Christmas nebo klasické vánoční příběhy nahlas jako rodina. Zazpívat vánoční koledy společně.

3

Krmivo vánoční atmosféra. Udělej něco smysluplného pro někoho jiného: Přispějte na charitu, nebo dobrovolník ve polévková kuchyně nebo útulku pro bezdomovce. Projděte si skříně a darovat nepoužité položky k potřebným charitativních skupin. Pořiďte si děti zapojit a nechat projít nevyužitých hraček, knih a oblečení, které mohou být darovány do kostelů, přístřešky, nebo jiných charitativních skupin pro děti. Trochu může jít dlouhou cestu, a než se nadějete, budete chtít udělat více, aby pomohly lidem v nouzi.

4.

Darujte sebe. Kdo potřebuje více nevyžádané hromadí, že nikdy se používá? Dejte něco smysluplného pro ty, na kterých vám záleží. Udělejte up handmade osvědčení nebo kupony za váš čas. Nebo snad máte talent, který by mohly být užitečné pro někoho jiného. Nabídka číst příběhy pro děti, dobrovolník ve škole, nebo cokoli, co by mohlo být smysluplné, nebo užitečné něčí život.Mohl by váš nejlepší přítel používá nějaký čas sama? Dejte jí kupón pro noc hlídání dětí. Má tvoje máma potřebovat pomoct s úklidu? By tvůj dědeček jako domácí jídlo? Je tu zvláštní událost vaše dcera ráda bych jít s tebou? Tam je vždy něco, co může být za předpokladu, že nebude vás to nic stát, ale bude znamenat, že svět někoho jiného.

5.

Ozdobte zelená. Přeskočit plast a rozhodnout se pro skutečné květiny zeleně, a plody, které lze kompostovat po prázdninách. Pokud jste již falešný strom, který je opakovaně rok co rok, se rozhodnout pro skutečný strom pěstované udržitelným na stromě farmě. Ujistěte se, že si je poslat na strom k recyklaci do dřevní štěpky nebo kompostu po prázdninách. Můžete si také vytvořit svůj vlastní dovolenou dekorace s vyřazenými předměty, které by za normálních okolností dostat vyhodit nebo zaslat na recyklačním centru. Buďte kreativní a vytáhněte kutily vidět, jaké poklady si můžete udělat ze svého koše.

6

Přepnout si své žárovek na energeticky úsporné LED žárovky. LED žárovky poslední více než 10 krát déle a spotřebují méně energie, což šetří vaše peníze. Ušetřená energie během jedné sezoně přechodem na LED žárovky je dost na pokrytí nákladů na nákup je v letošním roce. Přejít opravdu zelené a ušetřit ještě více energie prostřednictvím investic do solárních LED světelnými prvky. Umožní Vám zesvětlit až o mimo váš domov tento svátek sezónu aniž by došlo k energii.

7

Dejte zelené dárky. Pokud musíte si koupit dárky, koupit zelené ty. Myslíš, že notebooky vyrobené z recyklovaného nebo strom bez papíru, šperky vyrobené z recyklovaného zlata a jiných přírodních nebo recyklovaných materiálů, bambusu nebo organické bavlny prádlo nebo nábytek bambusu a kuchyňské předměty. Existuje mnoho zelených gifts se tam a seznam stále roste. Brzy budete moci najít jen o něco, co potřebujete nebo chcete zeleně, udržitelných možností.

8

Jdi ručně. Buď si vyzkoušejte vytvořit vlastní karty, balicí papír a dary, nebo koupit ruční práce z místních řemesel, uměleckých veletrzích nebo dokonce on-line na místech, jako je Etsy.com.

9

Jdi ekologické. Udělejte jídla z bio surovin nebo dát organické pochoutky jako dárky.

10

Zabalte zeleně. Většina konvenční balicí papír není recyklovatelné protože vosku, kovové nebo jiné efektní barviva. Rozhodnout se pro balicí papír, který je vyroben z recyklovaných materiálů, které mohou být také recyklovat, nebo kreativní. Zabalte se noviny, časopisy stránek nebo starých map. Take hladké papírové sáčky a zdobí sami. Proměnit jakoukoli krabici do něčeho velkolepého s trochou barvy, třpytky, lepidlo nebo samolepkami. Můžete také obtékání část přítomných. Jste dávat sadu listů, ručníky či šály? Tie dárek s jedním z prostěradla, ručníky či šátky. Dát boty? Nacpat boty s menšími dárky. Udělejte balicí dárky zábavné a vzrušující tím, že hledá nové způsoby, jak zabalit zelené.

11

Recyklujte nebo znovu použít vše, co které by mohly ordinarily skončit v popelnici.

Nenechte si frustrovaný, pokud si nemůže dělat všechno zeleně. Je to stále se vyvíjející proces, ne všechno, nebo nic úsilí. Pokud by každý člověk dělal jen jednu změnu, bychom se daleko.

Dejte si pozor na greenwashing. Mnoho firem tvrdí, že jejich výrobky jsou zelené jen prodat. Číst etikety a zkoumat marketingu, zejména high-ticket položek.

Jak čistit Mold Off Fake vánoční strom
Jak Pověste vánoční osvětlení na Metal
Jak Ozdobte maďarské vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční Cat Treats
Jak si vyrobit Vánoce sníh
Jak se slaví Vánoce v Singapuru
Jak Pověste Vánoční strom z stropě
Jak podat opylovat vánoční kaktus
Jak diagnostikovat vánoční Light potíží
Jak se připojit vánoční osvětlení k domu
Jak pěstovat své vlastní vánoční strom

Leave a Reply