Jak nakupovat vánoční dárky Early

1Přečtěte si příklad

Dej si myslel, že do podrobného seznamu. Rozdělte si seznam do kategorií osob. Ujistěte se, že máte Back-UPS pro každou osobu v případě, že nemůžete dostat své ruce na objekt.

2 Komp

Přidat nějaké obecné, nejlépe uni-sex dárky. Nikdy nevíte, kdy někdo může neočekávaně vám dárek. Chcete-li vrátit laskavost. Ujistěte se, že máte nějaké pěkné dárky můžete nabídnout v nouzi. Můžete ušetřit peníze nákupem některé z těchto obecných darů ve velkém, jako vonné svíčky.

3

Získejte populární předměty z cesty první. Přečíst si seznam a určit produkty, které budou nejvíce být v poptávce. To jsou ty, které budete chtít dostat první. Budete mít lepší šance na získání své ruce na to musíte mít panenku nebo hračku, pokud si to brzy, dříve, než zbytek procrastinators všech lézt na poslední chvíli, aby se konečné dodávky tohoto hračky.

4.

Scout se kolem počátku rekreačních prodeje. S časem na vaší straně, máte luxus Porovnat Holiday prodeje a nakupovat za nejlepší nabídky. Mějte oči otevřené pro všechny a všichni prodeje.

5.

Porozhlédnout po on-line obchodů, například dopravou zdarma. Opět, máte čas na své straně, takže si můžete dovolit čekat tu a tam až do příštího doprava zdarma nabídka přijde. To vám může ušetřit docela dost peněz, zvláště pokud objednáváte více položek. Plus, objednáním online předměty brzy, budete mít jistotu, že se dostanete do své milované v čase. A nebudete ani muset zvážit výdaje navíc urychlit přepravu.

6

Koupit trochu na čas. Chcete-li co nejlépe rozložit zátěž, vyzvednout dárek sem a tam, zatímco vy jdete dál. Obvykle, když vidíte něco, co víte, že někdo bude rád, nečekejte (pokud cena je správná). V opačném případě by se vrátíš, může být dar pryč nebo prodej může být v průběhu.

7

Obchod brzy ráno nebo pozdě v noci. Pro co nejlepší služby zákazníkům, a schopnost nakupovat bez přeskakující davy a přehlednější zásob, nakupovat v době, kdy většina lidí nebudou ven. Již máte nohu před konkurencí v tom, že kupujete měsíců dříve než většina ostatních.

8

Obchod pro některé položky v určitých dnech. Některé dny jsou lepší než ostatní, aby koupit některé dárky za nejlepší cenu. Opět, protože jste nakupování brzy, budete mít luxus čekání, až nejlepší den valí kolem nakupovat za tento dar. Ve čtvrtek večer je skvělý čas nakupovat oblečení. To je, když nová pažba na víkend přichází, a mnoho obchodů začnou jejich prodej brzy dostat zásoby do pohybu. V sobotu večer je skvělý čas nakupovat své obchodní dům, protože jsou přípravy na velké markdowns neděli ohlášených v jejich oběžníků.

Jak házet elegantní vánoční večírek
Jak se oblékat jako elfa na Vánoce
Jak Vítejte všech generací Vánoce
Jak si vybrat a odstřihnout vánoční strom
Jak naplánovat výlet do Disney Worldu na Vánoce
Jak mít staromódní Vánoce a ušetřit peníze
Jak opravit vánoční světla String Zapojení
Jak porazit Angry Birds Seasons Zdarma Vánoce
Jak se staví Miniaturní vánoční Village
Jak si vyrobit vánoční ozdoby Out of bobule Holly
Jak pečovat o utopené vánoční strom

Leave a Reply