Jak Naplánujte si obchodní den otevřených dveří

1Přečtěte si příklad

Formulář váš výbor několik měsíců předem. V ideálním případě, může malý podnik pod 50 zaměstnanců plánovat a realizovat vánoční den otevřených dveří v případě, že začít plánovat v říjnu – větší podniky mohou chtít začít již v červenci. Váš výbor, složený ze zaměstnanců na všech úrovních a všech oddělení, by měl: vyberte den nebo dny, o den otevřených dveří, určí oddělení potřeb a rozhodnout, jaké části vašeho podniku jsou nejvíce vhodné pro předvádění pro den otevřených dveří.

2 Komp

Udělejte si seznam a zkontrolujte, zda ji dvakrát. Budete určitě chtít pozvat stávajícím i potenciálním klientům, zejména své oblíbené zákazníky. Můžete také pozvat přátele a rodinu, zaměstnanecké rodiny a prodejci. Udělejte VIP seznam a zajistí, že vaše špičkoví lidé jsou si vědomi, že tato hosté vyžadují zvláštní pozornost – vaše vedoucí oddělení by měla splňovat všechny, například – ale jinak se snaží léčit všechny stejně. Překontrolujte, zda plánované datum pro den otevřených dveří, a ujistěte se, že funguje dobře pro každého na vaší VIP seznamu.

3

Pokud plánujete v dostatečném předstihu, posílat e-maily do VIP tajemníkům, zda by se tužkou v den otevřených dveří, a poštovních letáků v zaměstnaneckých oblastech, aby jim vědět o den otevřených dveří.

4.

Konstrukční pozvánky a poslat je ven, aby konkrétně pozvaní hosté. Pozvánky by měly zahrnovat čas – začátek a konec, úroveň občerstvení, místa, kde zaparkovat – v případě potřeby a dress code. Žádost o RSVPs (pravidlo:. Plán počtu lidí, kteří RSVP plus 10 procent) Dejte dohromady oznámení e-mailem seznam i pro připomenutí a sekundární oznámení. VIP by měli dostávat pozvánky s osobními poznámkami buď z prezidenta společnosti nebo vedoucí oddělení, který se zabývá nimi většinou přímo.

5.

If Santa bude vypadat, rezervujete jeden v říjnu, nebo mají Půjčovna kostýmů vyhrazený pro Vámi vybraný obětní zaměstnance, jehož veselý smích odpovídá červené oblek. To je také dobrý čas začít pracovat s místními médii, pokud chcete své otevřené dům přijímat zpravodajství.

6

Plán občerstvení a dekorace. To bude váš největší náklady, a můžete mít to levné tím, že resortní zdobení soutěže, nákup levná dovolená cookie, nebo dokonce obchodují své obchodní služby pro stravování v případě potřeby. Váš výbor by měl zajistit, že máte dostatek času a pomoc pro zdobení, nastavení jídlo, a ostatní přímé přípravky. Mít alespoň jednu pěknou vánoční strom v blízkosti hlavního vchodu do nastavení náladu, a plán kolem něj.

7

Ujistěte se, že každé oddělení má nejméně jednu osobu připraven diskutovat, co jejich plocha činí, s demonstracemi a dokonce i vzorky, pokud je to vhodné. Například, rytí kovů oblast rozdat zvláštní osobní vánoční známky na děti, které navštěvují, nebo pekárna oddělení může mít mini košíčky připraven být pohlcen. Také, mají svá zařízení nebo údržby se lidé vyrovnávají s podrobnostmi, jako jsou parkoviště, značení nebo blokování off nebezpečné oblasti. Poskytovat s vánoční tematikou jmenovky všem účastníkům, ať už osobní nebo Ahoj, mé jméno je … Stick-ons je vhodná pro danou akci.

8

Udělejte osobní připomenutí volání na všechny vaše VIP, kteří odpověděli na RSVP. Zavolejte tajemníky, kteří nereagovali, zda jsou na cestě – tyto věci jsou snadno přehlédnout.

9

Těsně před otevřených dveří, setkávat se svými organizátory, demonstrací, průvodci a další. Každý by měl být zaměřen na zábavu, a na vzdělávání hosty o vašich služeb nebo produktu. Neztrácejte ze zřetele části podniku Vaší akce. Rozdělte vyčištění úkoly iv případě, že je to nutné, takže každý může jít domů rychle po otevřených dveří koncích.

10

Během akce, měli byste i jiné plánovači být dobří hostitelé. Ujistěte se, že každý se zabývá a baví, a to zejména, ale nejen VIP, a to včetně vašich účastnících se zaměstnanců.

11

Po akci, pošlete děkovný poznámky ke všem, kteří přišli. Použít jako marketingový ledoborec pro všechny VIP jste dobře znají. Zvláště poděkovat vašemu plánování výbor a další, kteří tvrdě pracoval organizovat a realizovat svůj událost. Pěkný dárek by byl vhodný pro tyto lidi.

Buďte citliví na jakékoli kulturní otázky. To je vánoční den otevřených dveří, ale pokud máte účastníky a hosty, kteří židovský nebo muslimský, to je moudré, aby vyzdobily tak, aby zahrnovala je, nebo alespoň ne vyloučit.

Zaměřte se na bezpečnost. Otevřených dveří je zábava, ale ne v případě, že skončí s někým, kdo zranil.

Jelikož se jedná o vánoční den otevřených dveří, by drobné dárky vhodné. Promo dárky jsou v pořádku, ale aby jim něco speciálního byste se dát ven na pravidelném základě. Pokud máte dveře cen, by měl každý dostat něco, právě v duchu dovolené.

Jak ušetřit Zpět vánoční kaktus
Jak Ozdobte palmě na Vánoce
Jak se slaví tradiční španělské Christmas
Jak vařit vánoční pudinky v tlakových hrnců
Jak klíčit vánoční Palm Seed
Jak si vyrobit domácí vánoční dárky
Jak si vyrobit jednoduchý vánoční věnec
Jak si vyrobit vánoční stromek ve tvaru Svíčky
Jak Naplánujte si obchodní den otevřených dveří
Jak si vyrobit uzávěr vánoční strom
Jak používat Vnitřní vánoční osvětlení Externí

Leave a Reply