Jak Naplánujte si vánoční večírek pro denní program

1Přečtěte si příklad

Nastavte čas stranou pro plánování vánoční večírek zasedání ve svůj den programu harmonogramu. Několik dní před plánovacího zasedání, ať účastníci vědí, že budou plánovat vánoční večírek a požádat je, aby si z toho, co chcete dělat, ozdoby, které by chtěli dělat, potraviny a nápoje, které by se chtěli sloužit, a kdo by chtěli pozvat.

2 Komp

Už nějaký hlas aktivován magnetofon, notebooky, pastelky, fixy, časopisy, nůžky a lepidlo dostupné tyče. Mají spoluúčastníků písaře pro ty, kteří mají problémy při zápisu nebo mluvit. Ujistěte se, že všechny myšlenky jsou napsány, a nikdo nápady jsou sestřelen v prvním průchodu. Činnost, která se zdá být příliš obtížné nebo nákladné na povrchu může být často přizpůsobit takovým způsobem, že osobu, která naznačuje, že šťastný bez porušení rozpočtu.

3

Mají každý účastník psát, kreslit nebo lepidlo obraz věcí, které chce vidět zahrnuty v případě na velký kus plakátu palubě. Podívejte se na plakát později při plánování menu a aktivity pro vánoční párty.

4.

Brainstorm možná místa držet party. Ujistěte se, že zařízení bude plně přístupná pro všechny účastníky a že každý, kdo potřebuje pomoc toileting budou moci dostat do a ven z koupelny. Zajistíme dopravu, včetně pick-up a drop-off plány pro každého, kdo se přístupnosti potřebami.

5.

Zeptejte se každého člověka, co chcete udělat, aby pomohla, aby stranu úspěch. Formulář skupin tvoří dekorace, vybrat hudbu k tanci nebo koledování sezení, Shop pro potraviny a party laskavosti, napomoci tomu, aby pozvánky a jiné potřebné úkol. Poskytnutí veškerých nezbytných adaptivní vybavení k tomu, aby každého člověka plnou účast na všech činnostech, s co největší nezávislost jako je to možné. Udělejte si předběžný vánoční večírek plán založený na účastníka vstupu. Tento první návrh plánu by měla zahrnovat všechny nabídnuté činnosti a položky menu.

6

Brainstorm, jak vyvážit náklady proti počtu lidí, kteří se mohou těšit na činnost. Například, pokud většina z nich by chtěli zahrnout tanec, zjistit, zda místní DJ by byl ochoten darovat svůj čas. Další možností je vytvořit seznam požadovaných písní na něčí iPod a připojte ji k souboru reproduktorů s kabelem.

7

Půjčit nebo pronajmout karaoke stroj. Karaoke je vynikající aktivitou pro lidi s vadou řeči rozdíly. Mnoho lidí, kteří mají potíže mluvit umí zpívat bez jakýchkoliv pauzy, koktání nebo spojovat. Už pár dalších mikrofonů k dispozici pro skupiny zpívat společně.

8

Rozhodnout o nabídce na základě požadavků účastníků. Obsahuje cukr-free alternativy k dezertů a nápojů, a být si vědom všech potravinových alergií mezi účastníky. Rozhodněte, zda jídlo se podává catering styl, rodinné styl nebo formou bufetu. Získejte přibližný hlavy počet všech možných účastníků, včetně rodinných příslušníků, přátel a zainteresované členy komunity. Vytvořte znamení-up seznam pro lidi, aby požadované vedlejší jídla a dezerty nebo darovat misku svého výběru. Maso, nápoje a pečivo jsou obvykle poskytovány hostitele.

Vyberte si dostatek aktivit k vyplnění dvouhodinový stranu, s hodinovou nastavení a strhnout čas.

Avoid dekorace, které odrážejí světlo a ránu kolem, jako sukně třpytivé stolní, mohou vyvolat záchvaty u některých účastníků.

Ujistěte se, že reproduktory mají svou vlastní zdroj energie, nebo iPod bude mít slabou audio výstup a baterie může sjezd ještě před váš vánoční večírek skončí.

Jak si vyrobit Candy Vánoční ozdoby
O Formální Christmas punčošky
Jak se LED blesk vánoční osvětlení
Jak si vyrobit vánoční Venkovní lízátka
Jak zacházet Vánoční koledníci, kteří přicházejí na vaše dveře
Jak se staví vánoční strom Out světel
Jak se slaví České Vánoce
Jak si vyrobit vánoční ozdoby Out of bobule Holly
O Světla LED rampouch vánoční
Jak používat Wired pásu karet na vašeho vánočního stromu jako dekorace
Jak se chránit střechu, když visí vánoční osvětlení

Leave a Reply