Jak naprogramovat své vánoční osvětlení hudby

1Přečtěte si příklad

Nainstalujte software Showtime Suite na počítači dle pokynů v Průvodci Nainstalovat. Vyberte si mezi základní, základní plus, standardní a pokročilé verze založené na funkcích, které chcete. Pro automatické detekci hudebního rytmu, koupit základní verzi Plus nebo vyšší.

2 Komp

Připojte zvolené konvertor k počítači pomocí datového kabelu. Světlo-O-Rama RS485 je nejvíce běžně používaný a funguje dobře pro obytné displeje.

3

Připojte konvertor do světla ovládací skříně pomocí CAT-5 E příkazu kabel. Light-O-Rama má tyto k dispozici v 10-noha, 25-noha, 50-noha a 100 stop délky. Připojte fotku lehké ovládání okna pomocí stejný typ kabelu, pokud požadované.

4.

Připojte zdroj hudby do počítače. Pokud chcete použít FM vysílač, připojte reproduktory a vysílače k ​​počítači pomocí zvukového Y konektor, který si můžete zakoupit v obchodech elektroniky, jako je Radio Shack. Vyberte stanici, kterou chcete přenášet přes na FM vysílače podle pokynů výrobce.

5.

Nastavte si světlo displeje dle potřeby na vnější straně domu, opouštět to unplugged. Nepropichujte světelné kabely se svorkami nebo hřebíky, protože to zničí světla řetězec.

6

Zapojte lehké řetězce do světla řadiče pole přes pigtail prodejen, které vyčnívají z dna. Uchovávejte odbytu mimo dosah vody, abyste předešli úrazu elektrickým proudem.

7

Program tvé světlo zobrazit pomocí softwaru Showtime a pomocí světelné show průvodce k dispozici. Rozmanité programovací Průvodci vám umožní nastavit světelnou show na časovače, nastavte typy efektů, které chcete v rámci show a nastavit tlukotu uznání umožní zobrazit reagovat na hudbu.

8

Nahrát hudební skladby, které chcete světelná show synchronizovat s na Software Showtime Beats Průvodce. Ověřte, zda je typ souboru je kompatibilní se softwarem kontrolou proti uživatelský software Showtime příručce.

Nastavení si světelnou show na časovač vám pomůže ušetřit čas i peníze tím, že světelná show vypnout automaticky v nastaveném čase.

Najdete zde všechny materiály, které potřebujete k vytvoření světelné show k dispozici v Light-O-Rama Starter Kit.

Udržujte svůj regulátor osvětlení box na chladném, suchém místě, aby se zabránilo přehřátí a případnému zásahu elektrickým proudem.

Jak Ozdobte loď pro Parade lodí vánoční
Jak pěstovat Christmas Palms ze semen
Jak hodit Office Vánoční besídka
Jak Nahradit Light Christmas žárovky s LED žárovky
Jak si vyrobit vánoční koule Topiary
O nizozemské Christmas
Jak se slaví Vánoce v Austrálii
Jak poslat vánoční Cookies v Mail
Jak Hostování Cookie Christmas Exchange
Jak si vyrobit vánoční řetěz
Jak si vyrobit Rustikální vánoční punčochy

Leave a Reply