Jak napsat dopis Christmas

1Přečtěte si příklad

Vytvořte seznam všech určených příjemcům pro vaše zvláštní dovolenou dopisu. Rozhodněte se, jak chcete uložit hlavní soubor. Možná budete chtít zapisovat ji do slavnostní vyhlížející adresáře používat každé Vánoce, nebo budete chtít vytvořit počítačový soubor pro všechny zamýšleným příjemcům pro vaše zvláštní dovolenou dopisu. Jak lokalizovat jednotlivé adresy, přidejte jej do svého seznamu. Velmi účinný způsob, jak toho dosáhnout prostřednictvím MS Word. Přejít na Nástroje na panelu nabídek, vyberte dopisy a poštovní, hromadnou korespondenci a Directory, a můžete vytvořit jeden dokument obsahující katalog nebo tištěný seznam adres.

2 Komp

Najít poutavý slavnostní Holiday papír pro tiskárny a koupit zdroj, který je dostatečně velký pro počet kopií, které plánujete odeslat. Můžete si také zakoupit odpovídající obálky na mnoha prázdninových prací od dodavatelů on-line, jako jsou papír Direct, nebo z mnoha obchodech s kancelářskými potřebami (viz níže uvedené zdroje).

3

Pokud chcete pomoci skutečně vytvoření dopis, použijte Microsoft Word program. Přejít na panelu nástrojů a klepněte na tlačítko Nástroje, Dopisy a poštovní a Letter Průvodce. Nebo můžete vytvořit dopis od nuly. Nejtěžší je určení jen ty správné věci říci, ve Vašem dopise.

4.

Napište zahajovací pozdrav, který zní jako něco, co by řekl. Některé dobré možnosti mohou být Happy Holidays na našem oblíbeném lidí, nebo Veselé Vánoce všem do jednoho, nebo více tradiční volby, Vážení přátelé a rodina.

5.

Pokračovat ve vytváření svůj dopis napsat o všech důležitých zajímavých detailů o svém životě a své rodiny a významné další v průběhu minulého roku. Je důležité napsat, že jste se mluví ke každému příjemci zvlášť, i když se zasláním Vašeho dopisu k mnoha příjemcům. Vyprávět osobní příběh, který maluje obraz vás a vaše, možná, jak jste měl nový štěně se připojili k vaší rodině. Zmínit něco o každého ve vaší skupině významných druhých, těch, které jste žít a milovat každý den. Řekněte jim o úspěchy, změny životního stylu, přeložky, nové doplňky a šťastných okamžiků, které si myslíte, že lidé, kteří vám záleží, kterým záleží na vás bude těšit sdílení. Snažte se omezit všechny tyto nádherné informací na jednu stranu, takže vaše je příjemné od prvního slova do posledního.

6

V blízkosti včetně upřímné vyjádření zájmu v jednání od nich o tom, co se děje v jejich životech, a konec s nejvíce upřímnou dovolenou pozdrav, který si můžete dát do slov na papíře. Pokud nemůžete myslet na nějaký vlastní obrázek, jak o tomto jednom: May vaše první dovolená moment v letošním roce být kouzelný a každý svátek moment, který následuje být lepší než ten před ním!

7

Vytiskněte si dopisy a vaše obálky a psát rukou svůj podpis na každé písmeno, aby každý z nich osobní kontakt. Mail as nejdříve v prosinci, takže si můžete vychutnat svůj úspěch na celém prázdnin!

Papír Direct

Jak si vyrobit viktoriánské vánoční ozdoby Tree Glass
Jak se chovat k Obývací vánoční strom
Jak vyměnit pojistku na String Light vánoční
Jak se slaví Vánoce křesťanskou cestu
Jak si vyrobit vlastní vánoční průvod Kostýmy
Pokyny pro Tester vánoční světla
Jak si vyrobit batikované vánoční Shirt
Jak si vyrobit vánoční Fancy ubrousky
Jak Pověste venkovní vánoční osvětlení na fascia rady
Jak se k nám věci, které chcete na Vánoce
Jak si vyrobit Christmas Držáky místo karty pro tabulku

Leave a Reply