Jak navrhnout leták vánoční

1Přečtěte si příklad

Zvolte papír. Můžete jít na odvážný vzhled a použít papír v barev Vánoc jako je červená nebo zelená, ale to může trvat od ostatních informací. Můžete být lépe držet s bílým papírem, aby všechny barvy a informace, které vložily letáku vypadnou pro čtenáře.

2 Komp

Zvolte hranici. Místo toho jen vybrat jakékoliv hranice vánoční, vybrat ten, který doplňuje událost. Například, pokud je událost bude mít strom ořezávání, použijte vánočního stromu hranici, v případě, že událost zahrnuje dárky, použijte zabalené dárky, co hranice. Ujistěte se, že hranice má světlé a zářivé barvy, které se projevují až tak proti pozadí.

3

Vybrat písmo. Přemýšlet o tom, font trochu dekorativní, ale také snadno přečíst. Skript font může dobře fungovat, pokud to není příliš komplikované, aby lidé nemuseli bojovat dešifrovat informace.

4.

Napište informací. Pokud chcete, aby lidé zúčastnit, musíte jim dát důvod, proč by, což znamená dát všechny nejlepší informace o události v několika prvních řádků. Dejte událost nahoře uprostřed letáku v větší písmo, následuje zbytek textu. Ujistěte se, že jsou všechny důležité informace, jako například to, co bude v případě, čas, datum a umístění. Rovněž obsahovat číslo nebo e-mail se lidé mohou obrátit, pokud máte nějaké dotazy.

5.

Přidat fotografii nebo klipart na spodní straně letáku. Můžete si vybrat z různých volného umění klip Vánoc Internetu (viz zdroje). Další možností je použít fotografii, které se týkají události, jako je foto konání nebo hromadu vánočních dárků. Pokud se rozhodnete použít fotografii konání, nezapomeňte si svolení.

6

Vytisknout zkušební stránku před vytištěním všech letáky. Leták na obrazovce může vypadat velmi odlišné od toho, co se ve skutečnosti vytiskne na papír. Po vytisknout stránku, zkontrolujte vyrovnání okrajů spolu s velikostí a rozestup písma. Zbarvení by také měly být jasné, ne tupý na papír. Když máte perfektní letáku, pak můžete vytisknout všechny kopie, které potřebujete.

Namísto plýtvání inkoustu a papíru, zvažte že jste přenesli letáky do obchodu s kancelářskými potřebami, aby mohli udělat kopie pro vás. Oni mohou obvykle je vytisknout ve velkém za nízkou cenu.

Jak Malování vánočních scén
Jak Ozdobte kámen krby na Vánoce
Jak nainstalovat LED vánoční osvětlení venkovní
Jak se Polish Christmas liší od americké Vánoce?
Jak si vyrobit Cat Repellent dát na vánoční strom
Kreativní způsoby, jak oznámit těhotenství na Vánoce
Jak se připojit venkovní vánoční osvětlení
Jak dát vánoční osvětlení na autě
Jak k dekoraci vánoční večírek tabulky
Jak si vyrobit vánoční ujednání při svíčkách
Jak rozpoznat Vánoce a Velikonoce Cactus

Leave a Reply