Jak organizovat vánoční muzikál

1Přečtěte si příklad

Vyberte hudební. Existuje řada různých muzikálů vánoční k dispozici pro váš výkon. Vaše volba bude, závisí na několika různých věcí. Za prvé se chcete podívat na to, kolik lidí si přejí, aby byly zapojeny a jaké úrovně schopností tito lidé budou mít. Muzikály se liší v obsazení velikosti a náročnosti. Nechcete, aby si vybral hudební pro dospělé s profesionálními vokálních rozsahů pro skupinu dětí, ani si chcete vybrat muzikál, která má pouze čtyři díly pro skupinu padesáti. Jakmile si vyberete hudebním, budete muset zajistit výplatu odměn pro vydavatele.

2 Komp

Rozprostřete své hudební. Nyní, když jste si vybrali hudebním budete muset vyslat na lití volání. Budete potřebovat místem k odlévání konkurz, panel tvoří své hudební režisér, choreograf, a další režii pracovníků, klavírista, který umí číst hudbu za běhu, a trpělivost. Konkurzy proces může být jedním z nejvíce nudné procesů vaší muzikálu. To je také nejvíce důležité jako výběr správné lidi pro své show bude určit, zda uspěje nebo selže.

3

Začátek zkoušky. Dalším krokem je vytvoření zkušebnu kalendář a distribuovat ji do obsazení. Ujistěte se, že jsou k obsazení, že účast není volitelná. Můžete mít pocit, že jste se stali arogantní jako ředitel nebo se mohou cítit, že přijdete o část svého odevzdaných pro náročné docházku, ale musíte zdůraznit zkoušky, nebo budete mít frekvenci zaručených absencí. Vzhledem k tomu, požadují jejich účast, ujistěte se, že nemusíte ztrácet svůj čas. Stejně důležité jako plánování data zkoušek naplánuje, co bude dělat v průběhu zkoušky. Pokud se nebudete dostat do svého sboru, nemají jim ukázat. Pokud vše se dostane, je sbor čísla, která nevyžadují si vede, dát jim, že den volna. Pokud budete respektovat your obsazení, budou vás respektovat.

4.

Uhasit propagaci. Jak se lidé přijdou na své show v případě, že neví o tom? Vyšli plakáty, rozhlasové reklamy, novinové reklamy, zprávy rozhovory, co si můžete případně udělat pro podporu vašeho zobrazit jít přes to. Přiložení sádrového bude také obrovský nástroj pro propagaci. Dejte jim plakáty nebo dokonce dát je do týmů jít do své komunity a podporovat vaši show.

5.

Je čas na show. Takže jste udělali vše, co můžete dostat zprávy o vaší show a jste si vybrali nejlepší obsazení možné pro vaši výrobu, nyní je čas ukázat světu, co jsi udělal. Ujistěte se, že jste provedli odpovídající šaty a technické zkoušek před premiérou. To zajistí, že vaše premiéra není jen další generálka, ale leštěné výkon, který bude vaše účastníci pocit, že jejich peníze utrácel stálo. Pokud budete mít kvalitu na mysli a zůstat organizované, profesionální, a uctivý k obsazení, budete mít dlouhou úspěšný běh.

Úspěch na vánoční muzikál bude založena na dvou věcech, kvality a propagace. Nepodceňujte tyto dvě věci, pokud máte v plánu na tom všechny muzikály v budoucnu.

Jak si vyrobit Online vánoční přání, aby Pošli e-mailem
Jak organizovat vánoční muzikál
Jak si vyrobit vánoční strom z polymerů Clay
O čínské Vánoce
Jak si vyrobit vánoční přání Držitele Z čipu Pringles bramborová Can
Jak opravit vánoční Lanové světla
O ruské Vánoce
Jak vařit bezlepkové vánoční večeře
Jak se slaví Vánoce s mazlíčci
Jak se slaví Vánoce ve Finsku
Jak házet vánoční večírek

Leave a Reply