Jak Ozdobte palmě na Vánoce

1Přečtěte si příklad

První věc, kterou udělat, když zdobení palma na Vánoce, je přidat světla. Můžete použít barevné nebo bílé světlo.
Začněte tím, že balí kufr stromu s čistým světel v jedné barvě, jako je bílá nebo zelená. Pokud čisté světla nejsou k dispozici, pečlivě zabalit kufr ve vzoru spirály začínající na dně a pracovní cestu nahoru, kde palmových listů začít.

2 Komp

Další, měli byste přidat barvu do palmových listů návlekem některá světla v barvě dle Vašeho výběru kolem nich. Světla mohou být buď zabalené a tkaných přes listy nebo připojuje se vsazeným vazbami. Bez ohledu na metodu použijete, ujistěte se, že světla jsou bezpečně připojeny aby se zabránilo jejich pádu nebo visí z listů. Měly by být pevně připojen, jako v případě, že jsou součástí stromu.

3

Pokud chcete, přidejte tradiční vánoční ozdoby. To může být sortiment zboží, včetně velkých ornamenty nebo zdobené dárkové krabice visící ze stromu. Tyto položky, pokud jsou dostatečně velké, může být také umístěna na zemi u paty kmene.
Strom, pokud je v interiéru, může být také zdobený věnec nebo pásky. Pokud používáte věnec, tkát věnec přes palmových listů a kolem vnější strany. Nejlepší způsob, jak vyzdobit strom se stuhou je svázat luky a náhodně umístit je na koncích palmových listů. Nebo tie velký luk kolem kmene stromu.

4.

Pokud chcete držet tropické tématu, ozdobit váš strom plážové položkami. Například, trochu žabky a sluneční brýle od místního dolar obchodě. Tyto položky mohou být malované a zdobené rekreačních tématy, jako jsou ozdoby, věnce, Holly a dárky. Pomocí pásku nebo udice připojit položku stromu.
Pokud je strom bude hala, přidejte na tropické dekorace a místo pásu karet nebo věnec, řetězec Leis kolem stromu. Ostatní tropické položky mohou zahrnovat surfy, plážové deky a plážové míče.

5.

Pokud je strom je venku, ujistěte se, že prodlužovací kabel je správně připevněno k zemi. To je nezbytné zejména v případě, že strom je dlouhá vzdálenost od elektrické zásuvky. Také se ujistěte, všechny konektory jsou zcela zapojen, a nejsou tam žádné vystaveny elektrické dráty.
Pokud je strom je hala, ujistěte se, že všechny zástrčky jsou bezpečné a prodlužovací kabel neleží někde na děti, domácí zvířata nebo jiné dospělé, může zakopnout.

Lepší domovy a zahrady
Martha Stewart
Dům a zahrada televize

Jak dát vánoční osvětlení v láhev na víno
Jak si vyrobit viktoriánské vánoční ozdoby Tree Glass
Jak si vyrobit tradiční vánoční šunka
Jak stáhnout vánoční písně zdarma
Jak opravit vánoční Lanové světla
Jak si vyrobit polystyrénové vánoční koule ozdoby
Jak si vybrat vánoční dárky pro nové dítě
Jak napsat dopis Christmas
Jak k dekoraci živý vánoční strom
Jak k dekoraci vánoční osvětlení na autě
Jak k dekoraci vánočního stromku s Country Decor

Leave a Reply