Jak Ozdobte srubech na Vánoce

1Přečtěte si příklad

Vyberte kontaktní místo. To bude pravděpodobně vánoční strom nebo váš krb plášť. I když budete zdobit další oblasti domu, budete chtít, aby prvky, které si vyberete, aby na stromě nebo kolem krbu do dalších oblastí, které zdobí.

2 Komp

Vyberte dekorace, které jdou s domácí designu. Přemýšlejte o použití Country Chic nebo Shabby Chic kusů. Každá položka, která je přirozená budou mít tendenci, aby se vešly lépe vizuálně, než něco, co vypadá průmyslové. Například, můžete ozdobit krb krb s tykve nebo tykve, sušených květin v barvách vánoční barevné svíčky nebo wreathes.

3

Koupit nebo udělat nějaké stylové ozdoby pro strom. Nápady pro ornamenty mohly patří hvězdy sestavených z ostnatého drátu, cínu výřezů ve tvaru scén vánoční větvička ozdoby, malované houba zvony zavěšeny na provázku, domácí popcorn řetězce, sušené ovoce ozdoby a borovice kusy luk centrum všechny přidat rustikální prvky. (Viz odkazy)

4.

Vyberte vánočního stromu sukni, která spojují všechny vaše barev a prvků spolu nějakým způsobem. To by mohlo být mix barev na sukni nebo vzory na ní navázané všechno dohromady.

5.

Přemýšlet o přidání levná dotkl, jako je barevné svíčky, rodinných fotografií orámovaných v rustikálním rámů nebo dřevěných Louskáček čísla kolem domu. Můžete je umístit na koncové tabulky, na římse krbu, na jídelním stole, nebo schovat do rohu.

6

Honor Vánoce minulosti pomocí staré dřevěné nebo plechové starožitných nebo repliky starožitného hračky jako součást vašeho zdobení režimu. Ty mohou být umístěny pod stromem, na plášti nebo dveřmi.

7

Hang hand-made gobelíny nebo vánoční deky na stěnách. Dodávají barvu a přinést rustikální kouzlo na plochu. Mohou také sloužit k zdůraznit své kontaktní místo. Například, tapiserie visel nad krbem pláště bude kreslit oko ke krbu, pokud je to to, co jste to zdůraznit.

8

Zvažte balení balíčky v hadříkem nebo hnědém papíru svázané se sušenými plody nebo krajky stuhy. Tyto prvky přinášejí pocit staromódní k domovu.

9

Add dřevěný nábytek jako židle, stoly Shaker nebo lavicemi do vašeho domova. Tyto rozšířit rustikální vzhled protokolu domova a poskytovat další místa k dekoraci. Například by se borovice nebo sušené ovoce vrchol přinese rekreační pohled do tabulky, aniž by hledali složité.

Jak ozdobíme jednoduchý, stylový Ozdoby Christmas uvnitř vašich log domů
Rustikální vánoční ozdoby, které by působily Great ve srubu Or A Přihlásit Domů

Jak si vyrobit Christmas Village Řemesla
Jak psát Christmas Cards v japonštině
Jak propagovat vánoční kaktus rostliny
Jak zabalit vánoční dárek
Jak k dekoraci vánočního stromku s LED Lights
Jak se slaví holandský Vánoce
O havajské Vánoce
Jak si vyrobit plátky pomeranče na vánoční ozdoby
Jak hrát vánoční Party hry
Jak opravit vánoční Lanové světla
Jak si vyrobit vánoční Window boxy

Leave a Reply