Jak plést punčocha Christmas

1Přečtěte si příklad

Použití barev A, odevzdá na 44 stehů volněji.

2 Komp

Rozdělte na jehly takto: 14 stehy na prvních dvou jehel, 16 stehů na třetí.

3

Připojte se v prvním kole. Ujistěte se, že pracovní příze pochází z pravé jehly. Umístěte stehu značku ukázat počátek kole uklouznutí na značku na pravé jehly, než začnete pletení. Dávejte pozor, aby stehy kroutit na jehly, než uděláte první steh spojující konce. Jediné, co je třeba se starat o to napoprvé, protože se připojujete kruhu společně.

4.

Práce si kola v pletené 2, obruba 2 žebrování pomocí barva A dokud se měří 2 palce z litého na okraji.

5.

Začněte pruhů sekvence skladování. Přepnout na barvy B a plést pár kol, pak se přepnout do barev C a plést několik dalších kolech. Počet řádků, které plést před přepnutím nejsou důležité, můžete vytvořit pruhy na vlastní chuti. Pokračujte pletení pruhy do osazení měří 12,5 palců z lité na hraně.

6

Aby se připravily na paty. Skluzu posledních 11 stehy z posledního jehly a prvních 11 stehů z první jehly na jednu jehlu pro paty, udržování značku v centru stehů. Opustit zbývající 22 stehy na dvěma jehlami pro nárt a snížit příze.

7

Vytvořte patu skladování. S špatné straně své práce stranou směrem k sobě a barvu A, pracovat stehy se mění takto: 1. řada: skluzu 1 steh, obruba na konci řádku.Řada 2: 1 s kluzným steh, pletené až do konce řádku.Opakujte tyto dva řádky, dokud paty měří 2 palce.

8

Tvar paty takto: 1. řada: Purl 14, obruba 2 společně, obruba 1, otočte zpracovat jinou cestu.Řádek 2: Slip 1, pletené 7, skluzu 1, pletené 1, projít uklouzl steh přes pletené steh, pletené 1, otočte zpracovat jinou cestu.Řádek 3: Slip 1, obruba 8, obruba 2 společně, obruba 1, otočte zpracovat jinou cestu.Řádek 4: Slip 1, pletené 9, skluzu 1, pletené 1, průchod uklouzl steh přes pletené steh, pletené 1, otočte zpracovat jinou cestu.Řádek 5: Slip 1, obruba 10, obruba 2 společně, obruba 1, otočte zpracovat jinou cestu.Řádek 6: Slip 1, pletené 11, skluzu 1, pletené 1, projít uklouzl steh přes pletené steh, pletené 1, otočte zpracovat jinou cestu.Řádek 7: Slip 1, obruba 12, obruba 2 společně, otočte zpracovat jinou cestu.Řádek 8: Slip 1, pletené 12, skluzu 1, pletené 1, projít uklouzl steh přes pletené steh.Fourteen stehy zůstanou na patě.

9

S barvou vaší další pruh a na pravé straně práce směrem, vyzvednout a plést 12 stehů podél levého paty. S druhou jehlu pletené 22. Pomocí jehly tři, zvednout a držet 12 stehů na pravé straně paty. Knit prvních sedmi stehy z paty na konci třetího jehly a skluzu zbývajících sedm stehů na začátku první jehly. (Šedesát stehů nyní rozdělen 19 stehů na první a třetí jehlu a 22 na straně druhé.)

10

Pokračovat pracovní your kola takto, pokračování pruhů sekvenci, jak si plést: 1. kolo: Knit první jehla posledních třech stehů, plést dvě věci dohromady, pletené 1, pletené druhou jehlu stehy, na třetí jehlici úplet 1, skluzu 1, pletené 1, projít uklouzl steh přes pletené steh, pletené zbytku jehly.2. kolo: Knit celý kolo.Opakujte tyto dvě kola do 44 stehů zůstává. Potom pokračujte pletení každé kolo na 4 palce.

11

Tvar špičku na skladování přepnutím zpět do barevného A. Knit prvním kole pletením první jehlu v posledních 3 stehy, pletené 2 společně, pletené 1, druhá jehla you pletené 1, skluzu 1, pletené 1, projít uklouzl Stehy přes, pletené 3 poslední stehy, pletené 2 společně, pletené 1, třetí jehla si pletené 1, skluzu 1, pletené 1, projdou uklouzl steh přes, plést na konec jehly. Druhé kolo je zpracován podle zkušebního celý řádek.Opakujte tyto dvě kola do 20 stehů zůstává. Knit stehy z první jehlu na třetí jehly. Graft se 20 stehy spolu vytvořit prst.

12

Připojte kroucenou šňůru na vrchol řezání čtyři oblasti barev kolem 50 sune se na délku. Držte všechny čtyři prvky na jednom konci a otočte až začnou kroutit, svázat konce v plést, takže nebude rozplést, poté jej až po skladování.

Photo Credit autora Fotka

Jak si vyrobit Online vánoční přání, aby Pošli e-mailem
Jak vytvořit košík vánoční
Bezpečnost outdoorových Christmas Lights in the Rain
Jak se slaví německý Vánoce
Jak Tag svůj vlastní vánoční strom
Jak postupovat při nákupu Perfektní vánoční strom
Jak Zdobí Trailer Plovákový pro Parade Christmas
Jak ušetřit Zpět vánoční kaktus
Jak uspořádat Nativity Play na Štědrý den
Jak se dostat Power vánoční osvětlení, které jsou mimo
Jak si vybrat a odstřihnout vánoční strom

Leave a Reply