Jak postupovat při nákupu Perfektní vánoční strom

1Přečtěte si příklad

Mějte živý strom v kontejneru mimo během roku a přesunout ji do obývacího pokoje každý prosinec.

2 Komp

Rozhodnout mezi nejběžnější druhy stromů. Ve stromovém farmě, budete obvykle najít afghánské borovice, jedle balzámová, modrá smrk, douglaska, jedle Frasier, Leyland Kypru a jedle vznešená. Afghánští borovice mají krátké jehly s robustními poboček, otevřené vzhled a lehkou vůní. Jsou pěstovány v Texasu. Balsam jedle mají 3/4- na 1/2-inch krátké, ploché, dlouhotrvající voňavými jehel, které jsou na špičce zaoblené. Jsou tmavě zelené a husté stříbrnou obsazení. Blue Spruce jsou tmavě zelené, k padlí modré s tuhými jehel, které pokles v teplé místnosti. Větve jsou tuhé, podporující těžké ozdoby. Aromatické douglas fir je modrá až tmavě zelené. Když jsou rozdrcené jehličí, voní lépe než většina ostatních. Frasier jedle byly zploštělé jehlice, pyramida větve a jsou obvykle dodávány objednat na dobírku. Leyland Kypr je lehoučká-vpichované tree populární v jihovýchodní USA Noble jedle má namodralé jehly s stříbřitý vzhled. Je to hustý s krátkými, tuhými poboček. To je to, co se obvykle používá v věnců, dveří kořisti a girlandami.

3

Řez si vlastní na strom farmě pro konečné evergreen. Pokud si kupujete řez strom, zkontrolujte, jak čerstvé je. Vůně by měla být silná. Uchopte větev a zatáhněte za jehličí, pokud se vytáhnout snadno, strom vyschla již.

4.

Chcete-li pomoci absorpci vody, rychle dát strom na stojanu s vodou v něm a udržovat ji naplní. 6-noha strom bude pít litry vody jednou za dva dny. Nechte tree vnější ve vodě, dokud nejste připraveni k dekoraci.

5.

Strom
POPIS

Afghánský Pine
Krátké jehly s robustními oborech; open vzhled, mírná vůně, dobře drží, pěstované v Texasu.

Balsam Fir
3/4-to 1 1/2-palec krátké, ploché, s dlouhou životností jehly, které jsou na špičce zaoblené, tmavě zelené barvy s stříbřitým obsazení, voňavé, hustou.

Blue Spruce
Tmavě zelená k padlí modré, velmi tuhé jehlice, 3/4 až 1 1/2 cm dlouhý, dobrá forma, klesne jehly v teplé místnosti, symetrické, nejlépe mezi druhy pro jehly uchovávání. Větve jsou tuhé a bude podporovat mnoho těžkých dekorace.

Douglas Fir
Dobrý vůně, modrá až tmavě zelené, má 1 až 1. 1. / 2 palce jehly dobře, jehly mají jeden z nejlepších vůní mezi vánoční stromky, když rozdrtí. Dobré, kónický tvar, hustý. Nejběžnější vánoční strom na pacifickém severozápadě.

Frasier jedle
Tmavě zelená, zploštělé jehly, 1/2 až 1 palec dlouhé, dobré jehly srážce pěkná vůně, pyramida silné větve, které zase nahoru; hustá. Často dodávaný zásilkové společnosti.

Leyland Cypress
Listí je tmavě zelená až šedou barvu; vzpřímené větve s měkoučký vzhledu, lehká vůně, dobré pro lidi s alergií na ostatní vánočních typů. Populární Southeastern US vánoční strom.

Noble Fir
1-palec-dlouhé, namodralé zelené jehlice s stříbřitý vzhled, dense, krátké tuhé větve, dobře drží, se používá k výrobě věnce, dveřní kořisti a girlandy.

Mají prodavač podat novou, rovný řez přes základnu. Snažte se dostat stromu domů a do kbelíku s vodou mimo během půl hodiny řezání.

Jak si vyrobit háčkované Christmas Garland
Jak si vyrobit vánoční ozdoby s Candy Formy
Jak si vyrobit vánoční zapálenou skleněných tvárnic
Jak používat Wired pásu karet na vašeho vánočního stromu jako dekorace
Jak se dělá zdarma Christmas E-pozdravy
Jak zdobit vánoční ozdoby
Jak se slaví filipínské Vánoce
Jak se připojit vánoční osvětlení k autobaterii
Jak Ozdobte jídelna pro Vánoce
Jak do Splitu vánoční kaktus
Jak plánovat nás vánoční dary

Leave a Reply