Jak Pověste Pearl Korálky přediva na vánoční strom

1Přečtěte si příklad

Nastavit žebřík vedle vánočního stromu, které vám pomohou získat přístup k horní větve. Nepřihlíží se tento krok jste dostatečně vysoký, aby pohodlně dostanete stromu top poboček.

2 Komp

Vyberte malé, skryté větev v horní části stromu. Jemně zabalit jeden konec prvku perla korálek kolem základny skryté pobočky tři nebo čtyřikrát zajistit pramen ke stromu.

3

Rouška volný konec prvku perla perlí v sestupné spirále vzoru kolem stromu. Rovnoměrné prostor každý spirála vytvořit vyvážený vzhled. Umístěte korálek pramen 1 až 2 palec od špičky stromu, poboček, aby se zajistilo, že perly jsou patrné.

4.

Pokračovat zavěšovat pramen perla dolů a kolem vánočního stromku, dokud se nedostanete na dno vrstvu větví. Jakmile jste draped každou dolní větvi s korálky prvku, začnou zavěšovat perla perle pramen v spirálovitě nahoru na strom.

5.

Zaměřte se na zavěšovat perla perle pramen na holých větvích, jak je to spirála na korálek pramen do stromu. Space spirály blíže u sebe, než se dříve, ale stále je rovnoměrně rozložený od sebe. Umístěte korálek Strand 3 – 4 palce od špičky stromu, na pobočkách vytvořit hloubku.

6

Pokračovat zavěšovat perla perle pramen vzhůru a kolem vánočního stromku, dokud pramen skončí nebo se dostanete jiný malý, skryté větev v horní části stromu. Pokud pearl bead část je příliš krátká na to dostat se na vrchol stromu, jednoduše skrýt volný konec v stromu listoví, a pak začít drapérie další perla perle pramen, kde druhý prvek zastavil. Nemusíte zajistit nové vlákno na pobočku, protože nejste začíná v horní části stromu. V opačném případě, pokud první část se dostat na vrchol stromu, pečlivě zabalit volný konec prvku kolem základny skryté pobočky třikrát nebo čtyřikrát.

7

Ustupte od vánočního stromu a zkontrolujte perlové korálek prvky pro zajištění spirály jsou rovnoměrně rozložené a konce pramenů se nezobrazují. Nastavení prameny, pokud je to nutné, až se objeví vyvážené a vizuálně přitažlivé

Už někdo jiný pomůže you přikrýt The Pearl korálek vlákna na stromě.

Jak si vyrobit recyklovaný vánoční dekorace
Jak si vyrobit vánoční punčocha
Jak fotografovat vánoční osvětlení
Jak si vyrobit sněhovou vločku vánoční ozdoby
Jak si vybrat Pre-Svítí vánoční strom
Jak Naplánujte si potluck Vánoční besídka
Jak Zdobí Texas Christmas Tree
Jak se slaví tradiční polská Štědrý den
Jak zabalit světla na vánoční strom
Oslavte Halloween Využití sociálních médií
Jak pomoci potřebným lidem na Vánoce

Leave a Reply