Jak překvapit manžela na Vánoce

1Přečtěte si příklad

Využít služeb Cash nebo dárkové karty. Použití hotovosti nebo dárkové karty pro vašeho manžela dárek pomůže vyhnout odchodu sledovatelnou informace o obchodě máš na dárek od. Pokud váš manžel, je zvědavá pak může být schopen odvodit, co ona je stále bez námahy bankovní záznamy. Kupte dárkové karty v hotovosti, stejně tak to nebude přijít na bankovním účtu.

2 Komp

Odmítnout rady. Naše manželé jsou nejlepší ve vybírání informace a tajemství naší mysli sevření, ale v tomto případě budete muset držet v tajnosti. Nedovolte, aby váš manžel přimět vás do dávání rad nebo tak vzrušený, že dáte pryč bez jakékoli výzvy. To může být ta nejtěžší věc udělat, pokud jste zvyklí na vyprávění svého manžela vše, ale nechat ji vědět, že zničí překvapení se obvykle odrazit zvědavýma.

3

Zabalte dárek, jakmile si to. Pokud nemáte obvykle balit dárky, pak umístění do formátu prostého umožní, aby byl nenápadný. Balící daru, nicméně, vám umožní zakrýt obsah okamžitě. Váš manžel se může pokusit otevřít obal, ale pokud je to váš případ, zahrnující mimo váš dar s poznámkami to četlo, hanba vám by, aby ji zalomit na dárek bez vykukující dále.

4.

Najít dobrý úkryt místo brzy. Skrývá místo si vybrat pro vašeho manžela dárek by neměl být místo, kam navštěvuje, pokud je uvnitř domu. Budete také chtít, aby se zabránilo umístění v tak dobré skrýše místo, které byste jej zapomněli, kde je. V podkroví je obvykle dobré místo, ale nezapomeňte vyčistit všechny stopy, které jste tam byl. Pokud používáte samostatné auta za všech okolností, skrývá dárek v autě je další dobrý nápad. Umístění dárek pod rezervní pneumatiky nebo uvnitř prázdné rezervní pneumatiky a je skvělým místem, pokud se vejde. Skrytí vašeho manžela dárek v domě svého přítele, je další dobrý nápad.

5.

Doručit svůj dar. Váš manžel může být dost chytrý, aby zjistit, kdy se chystáte nakupovat jejich dar a následovat do obchodu. Aby k tomu nedocházelo, můžete nakupovat za jeho dar prostřednictvím katalogu, nebo dokonce on-line a mít ji vydal. Pokud máte strach nemusí být asi na dodávky nebo nechcete riskovat, přináší dar příteli nebo příbuznému dům zajistí váš partner nebude mít tušení, co se dostat.

Mnoho situační komedie nás učí, že naše děti mohou být používány jako nástroje k získání informací, takže nechat váš děti víte, že vaše speciální dárek pro svého manžela, je vyloučeno. Samozřejmě, pokud jsou dost staré, aby v tajnosti pak možná budete chtít, aby jim v tom pomoci jim vyhnout náhodnému nalezení dar a rozdávat překvapení.

Představujeme dárek může být překvapením sám o sobě. Pokud máte nějaké peníze navíc, získáte váš manžel dávicí dárek, aby předložila na Štědrý den. Koneckonců rozbalení je přes pak můžete prezentovat skutečný dar k nim k jeho velkému překvapení a úžasu.

Pokud máte podezření, že váš manžel přišel na svůj dárek, pak máte volnou dárek nápad na ruce, který je stejně dobrý. Nedovolte, aby její vytrvalost, aby zjistila, co má zničit překvapení.

Jak Monogram punčochu vánoční
Jak házet vánoční večírek
Jak k dekoraci vánoční osvětlení na autě
Jak připravit tradiční polská štědrovečerní večeře
Jak vytvořit košík vánoční
Jak si vyrobit tradiční vánoční šunka
Jak Pověste vánoční Mulčovače Strom pásu
Jak si vyrobit vánoční punčocha
Jak nainstalovat Outdoor vánoční osvětlení
Co je NFC – a jak to bude mít vliv na vaši peněženku
Jak si vyrobit Glitter anděl vánoční ozdoby

Leave a Reply